Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές μακράς ασταθειo-καιρίας 7-13/6/2021....Mέρος Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωχχχ βρέχει έξω.....και ήδη βρεγμένοι οι δρόμοι....δεν το πήρα μυρωδιά αμέσως.....εκπληξούλα θα έλεγα....23,3οC....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πυρηνας που ''φτιαχτηκε'' στον κεντρικο Ευβοικο χαρισε ομορφες βροχες στη κεντρονοτια Ευβοια.Πλεον εχει γιγαντωθει και ''απειλει'' και αλλες περιοχες νοτιοανατολικοτερα.

image.png.2c6e3cc587edde94c4135d886af6467d.png        image.png.93f934924a83916e67b3e4f767ddd412.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή μουφίτσα σήμερα στην [ανατολική] Θεσσαλία, παρόλο που η ημέρα ξεκίνησε με περισσότερες υποσχέσεις. Πολλές καταιγίδες πέρασαν από Όλυμπο μεριά. Παρόλα αυτά δεν είμαι ικανοποιημένος από τα ηλεκτρικά. Ελάχιστα, και εγώ δεν είδα και κανένα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

περασαμε την μιαμιση ωρα συνεχους βροχης η μια ωρα ειναι δυνατη ποτιστικη που συνεχιζεται ακομα.στους 16.5c η θερμοκρασια .φωτο πριν 10 λεπτα αν και δεν φαινεται καλα.

uEsuqEP.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τί απόγευμα το αποψινό Θεέ μου! Από το πουθενά παιδιά... έβγαλε ένα μπουρίνι που από το Καντήλι πέρασε κ στην Χαλκίδα!

Καθαρό νερο...5 χιλιοστά το απόγευμα, που έπιασε τον κόσμο στο περπάτημα του! 

98A8687C-AD18-4BA2-927F-FDD906E8347C.jpeg

0A07D1BA-96BD-4ADC-A866-A361FCC512A5.jpeg

39258B36-639A-4886-8E05-EA5BA9333864.jpeg

BA584917-D364-4395-97F5-9965A9967057.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ζεστό βράδυ....όλα ανοιχτά διαμπερές και δεν μπορώ να αναπνεύσω ....26.6 εσωτερική και 24.7 εξω...Βλέπω να ξαναβάζω τους Ιάπωνες σε λειτουργία απόψε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.... Η Καταιγίδα που πέρασε πριν μια ώρα από την κεντρική και νότια Εύβοια ο φωτογράφος Bill Pilichos απαθανάτισε τον κεραυνό στην περιοχή του Αλιβερίου στην Εύβοια .... Λιμάνι Κάραβος ..... ( F.W.G. )

Μπορεί να είναι εικόνα φύση και αστραπή

 

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... Lightning strike ( μάλλον intra cloud ) την ώρα του ηλιοβασιλέματος και στο βάθος η Πεντέλη ( λήψη από Αγία Παρασκευή ) ...... ( Θ. Μανώλης ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα ουρανός, φύση και λυκόφως

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταπληκτικες φωτο.....

Παιρνω πισω οσα ελεγα για Πυργο χαχα....

Μετα τις ατελειωτες λιακαδες ζεστανε κι εδω και δεν μπορει να πεσει τετοια ωρα κατω απο 20 βαθμους....

Τουλαχιστον ας εβρεχε λιγακι οχι αυτη η μεσημεριανη κοροιδια με τα ψιχαλοχωματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Αγρίνιο σήμερα την έβγαλε με ψιχαλίδια και 0,1mm....γενικά όμως από Τετάρτη είναι τα σπουδαία.....εδώ Μελίσσια 0,2mm από την ποτιστική βραδινή βροχούλα....20,7οC τώρα η θερμοκρασία....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακαρι να βραχεις Κουλα μου κι ας ειμαι μακρια σου να μη δω το θαυμα...

Λετε να κανει κανενα...Αττικο ξεγυρισμενο με τοπικα 40-50 μμ εκει που την εχουν ολα τα μοντελα ξεγραμμενη;

19.5 Πυργος με φουλ υγρασια αλλα ξαστερια....καληνυχτω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει ζεστάνει αισθητά απόψε... είναι γεγονός... 23.1°C με 61% υγρασία αυτή την ώρα στη Χρυσούπολη Περιστερίου....

Κούλαα μου?? Ξυπνητήρι έβαλες??... "Έβαλαα.. εντάξει!"....... Λέω τώρα έγω! Μη τύχει και σε πάρει ο ύπνος πάλι και γελάνε μαζί σου όλα τα παιδια... "εντάξει ρε λέμε!! Με 'σκασες με τη γκρίνια σου!"....... Άντε να δούμε!!

Καλή επιτυχία κούλα! Δε χάνεται!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...