Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με το ζόρι πάντως, πάλι η ταχύτητα των νεφών προς τα ανάποδα υπερνικαει την ανατροφοδοτήσhς. Μόνο σταγόνες μέχρι στιγμής εδώ. Μακάρι να είχα αυτοκίνητο...

 

δυστυχώς εξασθενεί σταδιακά η καταιγίδα. Βέβαια δεν τελείωσε η μέρα εδώ. Θαρρώ πάντως πως εκεί που κάθισε θα έκανε μεγάλες ζημιές. Είδα ξεκάθαρα στροβιλισμό με τα μάτια μου. Και αν φύσηξε έτσι εδώ δεν μπορώ να φανταστώ τι έγινε ανατολικότερα.

 

να πω επίσης πως η σημερινή μέρα είναι πιο καλύτερη καταιγιδοφόρα μέρα της Ηπείρου για φέτος.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Με το ζόρι πάντως, πάλι η ταχύτητα των νεφών προς τα ανάποδα υπερνικαει την ανατροφοδοτήσεις. Μόνο σταγόνες μέχρι στιγμής εδώ. Μακάρι να είχα αυτοκίνητο...

Το σκεφτηκα και εγω πριν να παω προς τα εκει αλλα φαινοταν τρομαχτικο το σκηνικο.Αν θα πηγαινα Μιχαηλ εννοειται θα σου εστελνα μηνυμα για να σε παρω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 χιλιοστά ο σταθμός του ΕΑΑ!!!! 288mm/h μαξ!

Άρχισε να βρέχει καλά και εδώ!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 10/7/2021 at 3:49 ΜΜ, heavy snow είπε:

Το σκεφτηκα και εγω πριν να παω προς τα εκει αλλα φαινοταν τρομαχτικο το σκηνικο.Αν θα πηγαινα Μιχαηλ εννοειται θα σου εστελνα μηνυμα για να σε παρω.

Χαχα Μίλτο σε ευχαριστώ ειλικρινά χαχα! Πάντως για να λέμε την αλήθεια ένας που ξέρεις τι θα κυνηγήσει, ξέρει ότι σε τέτοιες καταστάσεις το αυτοκίνητο μπορεί να υποφέρει από το χαλάζι! Βέβαια εγώ είμαι καφρος σε αυτό ούτε που θα με ένοιαζε χαχα 

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμοςςςςς ναι ρε ναι!!!!!!

δορυφορική

 

10-7-2021 HD.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 17,7 βαθμους τωρα στον σταθμο του Ε.Α.Α με 62,2 mm

Πιο νοτια που φαινοταν οι μεγαλυτερες εντασεις της καταιγιδας θα ξεπερασαν τα 100mm

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δωρο εξαιρετικης δροσιας απο την πινδο σημερα στα Γιαννενα. -17 βαθμοι 

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αλλοι ανεβάζουν τις καταιγιδαρες τους και αλλοι τις γ...φωτιες τους.

@@@@@@ ζωή...😢

και τον χειμώνα άλλοι ανεβάζουν το 1.5 μέτρο και άλλοι τις πέτσες😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην δυτικη μακεδονια περιεργο παντως με βαση την εικονα της δορυφορικης που δεν ειχαν μεχρι τωρα καθολου υετο οι πολεις και οι θερμοκρασιες σε σταθερα επιπεδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τέλος η Ήπειρος για σήμερα.. Τα πήγαμε εξαιρετικά, και χαίρομαι πολύ που πήρα την σωστή απόφαση να έρθω αυτές τις ημέρες.. χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

και τον χειμώνα άλλοι ανεβάζουν το 1.5 μέτρο και άλλοι τις πέτσες😅

Οχι και 1,5.....

Το κακό είναι οτι αυτή που μου νοικιαζει το σπιτι,μου ειπε οτι θα το βαλει για πωληση χθες κι εχω πέσει σε κατάθλιψη.Ασε με Μιχαλη!Οποιος έρχεται να το δει θα του λεω οτι είναι επικίνδυνα και οτι πιάνουν φωτιες εδω μπας και δεν το πουλησει ποτέ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην Δυτική Μακεδονία και κυρίως στην περιοχή της Πτολεμαΐδας αρχίζει να δυναμώνει η κατάσταση

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οχι και 1,5.....

Το κακό είναι οτι αυτή που μου νοικιαζει το σπιτι,μου ειπε οτι θα το βαλει για πωληση χθες κι εχω πέσει σε κατάθλιψη.Ασε με Μιχαλη!Οποιος έρχεται να το δει θα του λεω οτι είναι επικίνδυνα και οτι πιάνουν φωτιες εδω μπας και δεν το πουλησει ποτέ.

Αχ βρε george κρίμα, μακάρι να μην χρειαστεί να μετακινηθείς μακριά από εκεί! Προφανώς θα ήταν ότι καλύτερο να το αγοράσεις εσύ, αλλά φαντάζομαι ότι κάτι τέτοιο είναι δύσκολο για προφανείς λόγους. 

Ας ελπίσουμε οποίοι πιθανοί αγοραστές να απομακρυνθούν χάρις τα επιχειρήματα σου, που στο κάτω κάτω είναι απολύτως λογικά!

Αποκλεισμοί τον χειμώνα και φωτιές το καλοκαίρι, και σχεδόν κανένας δεν θα το αγοράσει, εκτός αν είσαι τόσο άτυχος και αγοραστής είναι κανένας... Χιονοφιλος!😯

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καταιγιδα σχηματιστηκε στην πλευρα  της βουλγαριας στα συνορα και κατεβαινει νοτια νοτιοανατολικα μαλλον θα επηρεασει το νομο σερρων περισσοτερο ισως καθολου κιλκις για την ωρα

xx_sat-en-308-0_2021_07_10_14_45_954_120.png

xx_sat-en-308-0_2021_07_10_14_45_954_120.png

xx_blitze-en-308-0_2021_07_10_5013_1445.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ομίχλη στους Λιγκιάδες 20 βαθμοί, όλα ανοιχτά, ξεβρωμισαμε.

 

18-07-39-ligiades.png

18-07-26-ioanninacamimage.jpg

 

17.6 βαθμοί η ελάχιστη στα προάστια την ώρα της καταιγίδας...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ομίχλη στους Λιγκιάδες 20 βαθμοί, όλα ανοιχτά, ξεβρωμισαμε.

 

18-07-39-ligiades.png

18-07-26-ioanninacamimage.jpg

 

17.6 βαθμοί η ελάχιστη στα προάστια την ώρα της καταιγίδας...

Τι έγινε έβρεξε πάνω πολύ? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει να γίνεται πανικός στην περιοχή της Πτολεμαΐδας

Άρδασσα 53 χιλιοστά  http://penteli.meteo.gr/stations/ardassa/

Βλάστη 44 χιλιοστά http://penteli.meteo.gr/stations/vlasti/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Τι έγινε έβρεξε πάνω πολύ? 

63.8 χιλιοστά στον σταθμό στα προάστια, και λίγο πιο ανατολικά υπολογίζω ακόμα περισσότερα. Πολλοί κεραυνοί, τρελός αέρας, θα ψάξω να δω μήπως βγήκε καμιά είδηση. Η πιο ισχυρή καφαιγιδομέρα για την Ήπειρο Γιάννη του μέχρι στιγμής καλοκαιριού.παλιακη!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...