Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μπαναρω όποιον ξαναανεβασει post με βροχές μέχρι να ξαναβρέξει στην κατακαυμενη Αττική .....λιωσαμε στη ζέστη παιδιά ....πάμε για σχεδόν 1 μήνα σερί υπερβολικής ζέστης ή υπερβολικου heat index....

32 τώρα με αίσθηση 35

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εδώ είναι πολύ άστατος ο καιρός στη δυτική Ημαθία...για πότε συννεφιάζει ρίχνει μπόρα και για πότε σταματάει απότομα...βγαίνει ο ήλιος και στο καπάκι ξανασυννεφιάζει..... βάλαμε πάντως 2,4 χιλιοστά στον σταθμό ..28,1 βαθμοί με 78% και αίσθηση στους 32,5....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

@teo_73 έχει πέσει ο αριθμός των megabyte Που μπορώ να ανεβάσω, αν μπορείς ανέβασε το μου, έχω βίντεο και βίντεο που μου στέλνει ο αδερφός μουμας απέφυγε η καταιγίδα ( πως και έτσι...) Εδώ ψιλοβρεχει με ουρανό..

 

Χαλάζι λέει ο αδερφός ου τώρα.. έλεος ρεεε

Ανέβασε το στο YouTube η σε κάποια άλλη πλατφόρμα τύπου imgur αν είναι πάνω από 48.83mb Μike.Και το μεταφέρεις μετά εδώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δείτε στο παραπάνω βίντεο της νεροποντής ακούστε μάλλον την αστραπή που έπεσε στα 200-300 μέτρα από το σπίτι μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν πω οτι δεν ζηλεύω ψεματα θα ειναι. 

Υπομονη. Η αττικη θα δικαιωθει με χαμηλα απο συρτη και Ν ιονιο. 

Μου εχουν λείψει τα συνεσφιγμεμα μετωπα που βγαζαν κατι 5ωρες καταιγιδαρες και γραφανε ολος ο νομος 50-100μμ ...

Λιακαδαρα και τουλάχιστον επεσε η υγρασία αρκετα σημερα εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην Αττική εντωμεταξύ η μέγιστη θερμοκρασία ως τώρα 35.4 στον Davis του Αυλώνα, ενώ αντίστοιχα δίπλα η Εύβοια επίσης τοπικά με 35+

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Και ξανάκανα καταιγίδα…. Βγαίνουν καταιγίδες πάνω από τον κάμπο!!! Πολλά χρόνια είχα να το δω αυτό 

Και όμως!εδώ στα ανατολικά ούτε σταγόνα  δεν έπεσε. Τα δυτικά του κάμπου ευνοεί η κίνηση των νεφώσεων. 

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Ανέβασε το στο YouTube η σε κάποια άλλη πλατφόρμα τύπου imgur αν είναι πάνω από 48.83mb Μike.Και το μεταφέρεις μετά εδώ.

Καλά ναι εννοείται, αλλά τώρα δεν μπορώ ούτε φωτό να ανεβάσω αφού όρια είναι λίγο πάνω από 3 mb .

 

Απ' αυτά που υπολογίζω άνετα 20 χιλιοστά στο σπίτι μου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Πλημμυρίζει η αυλή του γείτονα 

64830370578__40C5B445-55CD-45EC-9B75-AAAFF117485A.MOV

Σωτήρη που μπαίνεις για να βάζεις λνκ ώστε να βάλω και εγώ βίντεο? Μπορείς να βάλεις και μεγάλα έτσι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι βροχαρες ειναι αυτες ρε;;;Δεν την παλευω αλλο εδω στο Ριαντ-Κούλα.Τι κακο μας εχει βρει φετος το τελευταιο 5μηνο ρε ..... μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Η μεγάλη καταιγίδα που πλησιάζει την Κεντρική Θεσσαλία από τα νοτιοδυτικά όπως την βλέπω εγώ τώρα από την βεράντα μου

bGLAxyQ.jpg

Ακούγονται μπουμπουνητά και κλασικά για άλλη μια φορά το αεροπλάνο

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eδω μέχρι τώρα όλα ανατολικά δυτικά και κυρίως ανατολικά φεύγουν..όμως είμαι αισιόδοξος βλέπω μου ανεβαίνουν τρελές καταιγίδες από Άρτα Καρπενήσι Καρδίτσα φτιάχνονται και πλησιάζουν ενισχυμένες εδώ..σε καμία ώρα νομίζω είναι η σειρά μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βρεχει δυνατα εδω κ 40-45 λεπτα και συνεχιζει.κανει πολυ δυνατα 10λεπτα ξεσπασματα που δεν μπορεις να βγεις μπαλκονι παροτι ειναι κατω οι τεντες με πολυ αερα .20.8c η θερμοκρασια.θα βαλω φωτο μετα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Eδω μέχρι τώρα όλα ανατολικά δυτικά και κυρίως ανατολικά φεύγουν..όμως είμαι αισιόδοξος βλέπω μου ανεβαίνουν τρελές καταιγίδες από Άρτα Καρπενήσι Καρδίτσα φτιάχνονται και πλησιάζουν ενισχυμένες εδώ..σε καμία ώρα νομίζω είναι η σειρά μας

Από Δεσκάτη βλέπω να ανεβαίνει πράγμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...