Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλό μήνα αλάνια με υγεία και ότι καλύτερο σε όλους ..... αν και δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα .....

...... να ευχηθώ να 'χουμε όσο δυνατόν πιο δροσερό Ιούλιο ..... με πολλά μελτέμια .....

1112052254_01072021giphy.gif.d995a059fe62d573917557975dcab5b1.gif

...... και που ξέρεις καμιά φορά μπορεί και να πιάσουν οι ευχές ..... 

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22,5 βαθμοί στο Κρυονέρι και όλα καλά και όμορφα ακόμη και σήμερα, τουλάχιστον τις βραδυνές ώρες .Στον αντίποδα, 30 βαθμοί στο χωριό αυτή την ώρα  που αύριο με Λίβα πάει για την 40αρα+  πλην απροόπτου . 

Καλό μήνα σε όλους και καλό βράδυ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μόνη καλή στιγμή αυτού του μήνα είναι όταν φτάνει 31/7 23 59 και τελειώνει.  Ειδικά φέτος με αυτή την κυκλοφορία προβλέπονται δράματα και καυτά ρεκόρ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα παίδες να έχουμε με λογοτερη ζέστη περισσότερη δροσιά αλλά πάνω από όλα υγεία!!  και υπομονή φυσικά έχουμε πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μας 26 βαθμοί εδώ αλλά με 81% υγρασία !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βράζει ο τόπος ...είμαι εδώ πάνω κυριολεκτικά τελευταία πολυκατοικία πριν την Πανεπιστημιούπολη και τον Υμηττό στον 6ο όροφο χωρίς να με κλείνει τίποτα από πουθενά και είναι τέτοια η άπνοια και η δυσφορία από την ζέστη και την υγρασία που δε μπορώ να κάτσω στο μπαλκόνι ούτε 10 λεπτά ......εν τω μεταξύ η φασαρία από τα κλιματιστικά είναι απερίγραπτη .....ευχή όλων να αντέξει το ήδη επιβαρυμένο δυκτιο της ΔΕΗ και να μην έχουμε παρατράγουδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει 30 βαθμούς και κοντεύει μια ... Γιώργο πρέπει να το πάρουμε απόφαση...μπορεί όντως να χιονίσει που και που αλλά το καλοκαίρι θα γίνεται όλο και πιο καυτό 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

που δε μπορώ να κάτσω στο μπαλκόνι ούτε 10 λεπτά .

..... Γιώργο δοκίμασε ένα δυνατό ανεμιστήρα για το μπαλκόνι ..... κάνει καλή δουλίτσα ..... εγώ έτσι τη βγάζω χωρίς πρόβλημα μέχρι εδώ .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... Γιώργο δοκίμασε ένα δυνατό ανεμιστήρα για το μπαλκόνι ..... κάνει καλή δουλίτσα ..... εγώ έτσι τη βγάζω χωρίς πρόβλημα μέχρι εδώ .....

Με ενοχλούν αφάνταστα Αγγελε οι ανεμιστήρες ....είχα πολλούς .....μέχρι και οροφής δοκίμασα....τους έδωσα όλους ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα και από εμένα. Πάντα η ευχή μου θα είναι όσες περισσότερες και έντονες αστάθειες γίνεται, ασχέτως θερμοκρασίας. Καιρικό ενδιαφέρον να υπάρχει. Μαξ 15 μέρες χωρίς μπουμπουνητά, παραπάνω απαγορεύεται!

Τεράστιες καταιγίδες στα Βαλκάνια και πάλι νυχτιατικα..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Με ενοχλούν αφάνταστα Αγγελε οι ανεμιστήρες ....είχα πολλούς .....μέχρι και οροφής δοκίμασα....τους έδωσα όλους ....

Εισαι ατυχος Γιωργη...εγω αν θελω να σπασω την αιρκοντισιονιλα αναβω καμια ωρα 2 ανεμιστηρες να με.βαρανε...νταξει πιο πολυ αισθηση ειναι ουσιαστικα ανακυκλωνουν τον καυτο αερα...

Για το μπαλκονι θα συμφωνησω επισης Γιωργαρε διωχνουν μυγες και κουνουπια....

27.8 και υποφερουμε

18.5 η Ιπποκρατειος απο αλλο πλανητη τελικα ευτυχως υπαρχει ο σταθμος κ τον χαζευω σε καθε ανανεωση λες και περιμενω να χιονισει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.... πρώτη αναφορά του μήνα με 28 C , υγρασία 45 % και αίσθηση στους 28 C .....

..... να 'τανε και μεσημέρι ...... 

..... καλό βράδυ και δροσερές σκέψεις ..... βοηθάνε ..... !!!!!! ..... 😜

74931841_01072021Nero-kefali-mpougelo-Kommeni-Reuters.jpg.4b793d57aae137f74be0a8ce481701d5.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα σε όλους!

Θα αρχίσω λίγο διαφορετικά: Πάμε για 50 βαθμούς !!! Όχι που θα αφήσουμε να μας κουνιέται ο Καναδάς 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχεις δικιο αδερφε....εχω τρελαθει να κοιταω το σταθμο Ιπποκρατειο οι τυποι εχουν 18αρακι ενω εδω παλευω με τα.αιρκο.για 22 εσωτερικη

Σας.αφηνω με 27.5 ....απνοια και υγρασια....εντωμεταξυ ο ουρανος ειναι ηδη θολος απο τη μεταφορα σκονης...

Βοηθεια μας.αυριο.μεθαυριο.βεβαια συνηθισαν.για τα καλα.οι οργανισμοι...

Α ρε Ιουνιε τι μας εκανες....θα ρθει μελτεμακι βοριαδακι με.μεγιστες 32 και.θα το λεμε ^επικη δροσια^....αν κανει δε καμια ελαχιστη 22-23 βαθμους θα τα κλεινουμε ολα και.σεντονακι !!! Εβγαλες τη σαυρα.απο μεσα μας !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα παίδες,δεν ξέρω τι θερμοκρασία έχω τώρα Κορυδαλλό αυτό που ξέρω είναι ότι μόλις έκλεισα το μαγαζί και άκουσα τζιτζίκια στο πάρκο απέναντι😤😤😤😤😠😠

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα εδώ κλασσικά τα πρωινά είμαι απίστευτα..για άλλη μια φορά η πιο κρύα μεριά της δυτικής Μακεδονίας...το μεσημέρι όμως γινόμαστε η πιο ζέστη συνήθως χαχαχα...

Ο σταθμός στο διόνυσό είναι καλά έχει δηλαδή 33,1 τωρα όντως; η εχει προβλημα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καλημέρα εδώ κλασσικά τα πρωινά είμαι απίστευτα..για άλλη μια φορά η πιο κρύα μεριά της δυτικής Μακεδονίας...το μεσημέρι όμως γινόμαστε η πιο ζέστη συνήθως χαχαχα...

Ο σταθμός στο διόνυσό είναι καλά έχει δηλαδή 33,1 τωρα όντως; η εχει προβλημα 

Οι ΔΝΔ άνεμοι τον φοενιαζουν σε συνδιασμό με την αύξηση της t στα 850 αυτή την ώρα.Και η Ιπποκράτειος με τη Μalaκασα δε πάνε πισω😐

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πε το πε ο Δροσοπηγιωτης...

Η περιοχη εκει πισω απο την Παρνηθα παρα το υψομετρο της κ το δασος παει φουλ για 40αρι...

Η ιπποκρατειος με 18 (!!!) ελαχιστη (ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ) ειναι ηδη στους 35....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα και καλο μηνα μακαρι να ΜΗΝ παει.ετσι ολος ο Ιουλιος...αυτο λενε και σκεφτονται ολοι

Ελαχιστη υψηλοτερη ετους μεχρι στιγμης 26.9 !!!

Ηδη 32 και γκαζωνει με.φοβερους ρυθμους....θολη ατμοσφαιρα απο τη σκονη....

Καλα μας.κουραγια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...