Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

57 λεπτά πριν, nkanello είπε:

Καλησπέρα στη χιονοπαρέα!

Το όνομά μου είναι Νίκος και συμμετέχω/παρακολουθώ το παλιό forum του SR από το 2005, στην αρχή με το ψευδόνυμο "solenak" και αργότερα με το "Νίκος χελυδόρι". Αγαπώ το χιόνι αλλά και όλα τα ακραία καιρικά φαινόμενα όπως όλοι μας και είμαι λάτρης της φύσης, των ορεινών περιοχών και της προστασίας του περιβάλλοντος με μεταπτυχιακές σουδές στο αντικείμενο. Επίσης ασχολούμαι με το snowboard και τα τελευταία 12 χρόνια, τακτικά με την ορειβασία.

Καλώς σας ξανά βρήκα λοιπόν και εύχομαι ο φετινός χειμώνας να μας κρύβει ευχάριστες και παγωμένες εκπλήξεις!

Σε θυμομαστε! Καλως ξαναβρεθηκαμε και καλο χειμωνα.🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, Magy είπε:

Γεια σας. Ευχαριστώ πολύ αγόρια για την αποδοχή. Αυτούς που γνωρίζω τουλάχιστον ☺️ Καλή χρόνια να έχουμε .. πολύχρωμη για όλους!! 🤩

Καλως το κοριτσι.Καλως ηλθες.Αντε να μπουμε σε μια κανονικοτητα να τα πουμε και απο κοντα🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα στην όμορφη παρέα σας. Εύχομαι καλή χρονιά με υγεία και σας προτρέπω να μείνετε αισιόδοξοι για τις όποιες θετικές καιρικές εκπλήξεις όσο κι αν αυτές είναι πιο σπάνιες όσο περνούν τα χρόνια σε ότι αφορά τουλάχιστον τα χιόνια.

Σας παρακολουθώ καιρό τώρα και πολλούς απο εσάς απο το άλλο φόρουμ. Δεν έχω επαρκείς μετεωρολογικές γνώσεις. Απο τις αναρτήσεις σας έχω καταλάβει αρκετά πράγματα. 

Θα σας στέλνω τις αναφορές μου όποτε υπάρχει ενδιαφέρον απο Άνω Γλυφάδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλη την παρέα...

Σας παρακολουθώ εδώ και πολλά χρόνια και στο παλιό αλλά πιο πολύ στο καινούργιο forum..Οι γνώσεις μου στα μετεωρολογικά δεδομένα είναι ελάχιστες αλλά έχω πάρει πολλά πράγματα από αυτά που σχολιάζετε και μπορώ να καταλάβω τις αναλύσεις σας...

Είμαι ο Κώστας τρελαμμενος για το χιόνι ,έχω μεγαλώσει στην Κοζάνη και έχω ζήσει πραγματικούς χειμώνες στην παιδική μου ηλικία...τα τελευταία χρόνια ζω στην στερημένη Θεσσαλονίκη,εκτός από μερικές εξαιρέσεις...

Εύχομαι καλό χιονο-υπολοιπο για τον χειμώνα που φενετε να ξεκινάει από εδώ και πέρα και υγεία σε όλους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιεα σας παιδια, μετα απο πολλά χρόνια που σας παρακολουθώ και μου δίνετε γνώσεις συμμετέχω και εγώ στην μετεοπαρέα σας.

Λέγομαι 'Αγγελος και θα σας ενημερώνω για την περιοχή μου (Μελίσσια Αττικής).

Καλη χρονιά με χιονια για ολους και ευχομαι μόλις μπουμε σε μια κανονικότητα να σας γνωρίσω απο κοντά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλη την παρέα,

Γρηγόρης από Γλυκά Νερά, Αθήνας, θα προσπαθήσω για αναφορές από την περιοχή.

Ευχή ο χειμώνας αυτός να πήρε μπρος και να ακολουθήσουν τα καλύτερα για όλους.

Φουλ μπασκετικός Παναθηναϊκός, Roma, αλλά την παιδικοτητα από μέσα μου μόνο το χιονακι μου τη βγάζει.

Vamos λοιπόν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Fr. Totti είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρέα,

Γρηγόρης από Γλυκά Νερά, Αθήνας, θα προσπαθήσω για αναφορές από την περιοχή.

Ευχή ο χειμώνας αυτός να πήρε μπρος και να ακολουθήσουν τα καλύτερα για όλους.

Φουλ μπασκετικός Παναθηναϊκός, Roma, αλλά την παιδικοτητα από μέσα μου μόνο το χιονακι μου τη βγάζει.

Vamos λοιπόν.

Καλως ορισες φιλαρακι...Αν εβαζες και ραπιντ βιεννης θα ειχες δωρο ενα 10ποντο χιονακι...Να σαι καλα φιλε..Καλα φαινομενα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλο το αγαπητό Φόρουμ.

Ονομάζομαι Δημήτρης , και εύχομαι σε όλους πολύ Τύχη !

Είμαι νέος στο Άθλημα (όχι φυσικά σε ηλικία ), αλλά μου αρέσει πολύ το Βουνό και φυσικά το Χιόνι.

Καλώς σας βρήκα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Idefix&Regina είπε:

Καλησπέρα σε όλο το αγαπητό Φόρουμ.

Ονομάζομαι Δημήτρης , και εύχομαι σε όλους πολύ Τύχη !

Είμαι νέος στο Άθλημα (όχι φυσικά σε ηλικία ), αλλά μου αρέσει πολύ το Βουνό και φυσικά το Χιόνι.

Καλώς σας βρήκα.

Καλώς ήρθες πατρίδα.. Από θεοδώριανα Άρτας έιμαι εγώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την καλησπερα μου στο φορουμ

Με λενε Γιαννη, καταγωγη Μεσσηνια, ζω και κατοικω στην μοναδικη Αθηνα, αλλα λατρεια για Θεσσαλονικη (και παοκτσης!!)

Σας παρακολουθω καιρο και ελπιζω με το καλο οταν τελειωσει και η καταρα του κορωναιου να γνωριστουμε και απο κοντα

Και επισημως καλως σας βρηκα!!!

Πολλες χιονοαναφορες απο λυκαβηττο ευχομαι!!!

Επεξεργάστηκε από olaficent
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 ώρες πριν, olaficent είπε:

Την καλησπερα μου στο φορουμ

Με λενε Γιαννη, καταγωγη Μεσσηνια, ζω και κατοικω στην μοναδικη Αθηνα, αλλα λατρεια για Θεσσαλονικη (και παοκτσης!!)

Σας παρακολουθω καιρο και ελπιζω με το καλο οταν τελειωσει και η καταρα του κορωναιου να γνωριστουμε και απο κοντα

Και επισημως καλως σας βρηκα!!!

Πολλες χιονοαναφορες απο λυκαβηττο ευχομαι!!!

Καλωσηρθες φίλε στην καιρική μας παρέα 

Καλές αναφορές και ελπίζω να είναι λευκές από την πόρτα σου

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαιρετω//.. βρισκομαι στους προποδες του ορους μπελες η ορος κερκινης στα βορεια με ενδιαφερουν τα καιρικα φαινομενα αρκετα και υποθετω σε αντιθεση με τους περισστερους εδω περα ειμαι λατρης της ζεστης και των καταιγιδων και οτι ακολουθei

Επεξεργάστηκε από fullmoon36
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς ήρθατε στην καιροτρελαμένη-χιονοτρελαμένη παρέα μας παίδες!!  Καλές χιονιστερές αναφορές και πολλούς γεμάτους ενδιαφέρον σχολιασμούς εύχομαι σε όλους!!! Να είστε όλοι καλά!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 1/24/2021 at 9:43 AM, fullmoon36 said:

χαιρετω//.. βρισκομαι στους προποδες του ορους μπελες η ορος κερκινης στα βορεια με ενδιαφερουν τα καιρικα φαινομενα αρκετα και υποθετω σε αντιθεση με τους περισστερους εδω περα ειμαι λατρης της ζεστης και των καταιγιδων και οτι ακολουθei

Κι εγώ  ειμαι λατρης καυσωνων. Καλωσορισες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 1/24/2021 at 9:43 AM, fullmoon36 said:

χαιρετω//.. βρισκομαι στους προποδες του ορους μπελες η ορος κερκινης στα βορεια με ενδιαφερουν τα καιρικα φαινομενα αρκετα και υποθετω σε αντιθεση με τους περισστερους εδω περα ειμαι λατρης της ζεστης και των καταιγιδων και οτι ακολουθei

Καλως ήρθες! Και γω λάτρης ζέστης. Σιγά σιγά διαμορφώνουμε και γερή μειοψηφία. Είναι και άλλα παιδιά !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαιρετίζω την όμορφη χιονοπαρεα σας. Επιτέλους βρήκα λίγο χρόνο για να εγγραφώ. Δημήτρης από Βόλο. Καλλιτεχνικό ψευδονυμο boliotis. Τα παιδιά που μπαίναμε και στο άλλο σαιτ με γνωρίζουνε. Καλώς τους ανταμωνω. Τα νεα παιδιά καλώς να τα γνωρίσω. Όσο για το καιρό.... Τα σχόλια μου θα τα γράψω στα κατάλληλα θέματα. Καλά να περνάμε ολοι οι χιονοτρελαρες. Χάρηκα που θα τα λέμε ξανά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Boliotis είπε:

Χαιρετίζω την όμορφη χιονοπαρεα σας. Επιτέλους βρήκα λίγο χρόνο για να εγγραφώ. Δημήτρης από Βόλο. Καλλιτεχνικό ψευδονυμο boliotis. Τα παιδιά που μπαίναμε και στο άλλο σαιτ με γνωρίζουνε. Καλώς τους ανταμωνω. Τα νεα παιδιά καλώς να τα γνωρίσω. Όσο για το καιρό.... Τα σχόλια μου θα τα γράψω στα κατάλληλα θέματα. Καλά να περνάμε ολοι οι χιονοτρελαρες. Χάρηκα που θα τα λέμε ξανά. 

Καλως ηρθες φίλε Δημητρη εννοείται ότι σε θυμομαστε,είναι πολυ ωραιο να ξαναβρισκονται παλιοί γνωριμοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επρεπε να ερθει η Μηδεια για να ανακαλυψω που πηγατε ολοι αφου εξαφανιστηκατε χαχαχ

Μεχρι πριν 2 χρονια εδινα αναφορες απο Γιαννενα οπου τελειωσα τις σπουδες. Πλεον ζω στην Καβαλα οπου ξεκινησα ειδικοτητα οποτε θα αναφερω αραια και που κ απο εδω. Καλως σας ξαναβρηκα!

Γιαννης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...