Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλως τον και τον ηλιουπολιτη...αντε με το καλο να φυγει η βρωμοεποχη να παιξουμε μπαλλιτσα με αυλωνες τραμπαλα και ξυπνητηρια στις 5...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 ώρες πριν, notios_polos είπε:

καλως τον και τον ηλιουπολιτη...αντε με το καλο να φυγει η βρωμοεποχη να παιξουμε μπαλλιτσα με αυλωνες τραμπαλα και ξυπνητηρια στις 5...χαχαχαχα

εγώ περισσότερες φορές ξύπνησα το καλοκαίρι στις 6[μια ωρα μετά λόγω ανανέωσης ] χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε ολα τα παιδιαααααααααααααααα

Μετα απο 4 μηνες μοναξιας καιρικης, σας βρηκα επιτελους !!!!!!

Χαιρομαι που βρηκα τοσα μα τοσα πολλα μελη της καιροπαρεας της παλιας, οι περισσοτεροι με τα παλια ψευδωνυμα....απο το 2005, ειναι μια μικρη ζωη, 14 ολοκληρα χρονια και συνεχιζουμε 

Καλο καλοκαιρι σε ολους δροσερο καταιγιδατο και ανεμωδες.,....οχι φωτιες !!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 14/6/2019 at 12:14 ΠΜ, notios_polos είπε:

καλως τον και τον ηλιουπολιτη...αντε με το καλο να φυγει η βρωμοεποχη να παιξουμε μπαλλιτσα με αυλωνες τραμπαλα και ξυπνητηρια στις 5...χαχαχαχα

Σοβαρα με την φετινη φολαρα της αττικης, εχω κατασταλάξει οτι αν το χασουμε τουλαχιστον να θαβεστε εσεις και οχι να ξεχυλωνει ο αυλωνας  και να μην αρκει για κανεναν χαχαχα. Αντε να οερασουν 5 μηνες.

Τελος το οφφ τοπικ ομως  απο εμενα να μεινει καθαρο το θεμα .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι ο Σπύρος, είμαι Αθηναίος, μένω Κυψέλη και είμαι fan της κεντρικής Στερεάς και ιδιαίτερα της Βοιωτίας. Επίσης ασχολούμαι ερασιτεχνικά με προγνώσεις καιρού Βοιωτίας. Αγαπημένο μέρος το Ζερίκι, χιονοχώρι στη βόρεια πλευρά του κεντρικού Ελικώνα στα 800-850μ υψόμετρο.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, kouvanos said:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε ολα τα παιδιαααααααααααααααα

Μετα απο 4 μηνες μοναξιας καιρικης, σας βρηκα επιτελους !!!!!!

Χαιρομαι που βρηκα τοσα μα τοσα πολλα μελη της καιροπαρεας της παλιας, οι περισσοτεροι με τα παλια ψευδωνυμα....απο το 2005, ειναι μια μικρη ζωη, 14 ολοκληρα χρονια και συνεχιζουμε 

Καλο καλοκαιρι σε ολους δροσερο καταιγιδατο και ανεμωδες.,....οχι φωτιες !!!!!!!!!

Κι έλεγα τι κάνει εκεί σαν το Κουκο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλως ηρθατε παιδια🙂.Ολονων μας η χαρα ειναι μεγαλη που ξαναβρισκεται σιγα σιγα η παρεα,και το φορουμ μεγαλωνει απο αξιολογα μελη, (και) με εμπειρια στα καιρικα,αλλα πανω απ ολα καλους χαρακτηρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 ώρες πριν, kouvanos είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε ολα τα παιδιαααααααααααααααα

Μετα απο 4 μηνες μοναξιας καιρικης, σας βρηκα επιτελους !!!!!!

Χαιρομαι που βρηκα τοσα μα τοσα πολλα μελη της καιροπαρεας της παλιας, οι περισσοτεροι με τα παλια ψευδωνυμα....απο το 2005, ειναι μια μικρη ζωη, 14 ολοκληρα χρονια και συνεχιζουμε 

Καλο καλοκαιρι σε ολους δροσερο καταιγιδατο και ανεμωδες.,....οχι φωτιες !!!!!!!!!

Γεια σου ρε Γιωργάρα..καλώς ξαναβρεθήκαμε φίλε!!! Να περνάμε ωραία με το χόμπυ μας όλοι μαζί από όπου και αν είμαστε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 ώρες πριν, Ζερίκιος είπε:

Είμαι ο Σπύρος, είμαι Αθηναίος, μένω Κυψέλη και είμαι fan της κεντρικής Στερεάς και ιδιαίτερα της Βοιωτίας. Επίσης ασχολούμαι ερασιτεχνικά με προγνώσεις καιρού Βοιωτίας. Αγαπημένο μέρος το Ζερίκι, χιονοχώρι στη βόρεια πλευρά του κεντρικού Ελικώνα στα 800-850μ υψόμετρο.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Σπύρο!! Και καλές αναφορές!! Αν θες να παραθέτεις τις προγνώσεις σου για την Βοιωτία και όπου αλλού θες στο θέμα με τις ερασιτεχνικές προγνώσεις....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα να ειστε καλα παιδια, ευχαριστω για το καλωσορισμα !!! Δεν εκανα ιδιαιτερες συστασεις γιατι απ`οτι ειδα, το 95% ειναι φιλοι καλοι και εκλεκτοι απο αλλο καιρικο χωρο...

Το μονο που μετανιωνω ειναι που δεν ημουν νωριτερα μαζι σας...και περασα ανοιξιατικες καταιγιδες χωρις να ξερω χιλιοστα η να εχω χαρουμενους ανθρωπους να τα μοιραζομαι!

Βεβαια το καλοκαιρι δεν παλευεται μονο, οποτε ευτυχως...

Ο Σακης γραφει εδω ???????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 minutes ago, kouvanos είπε:

Χαχα να ειστε καλα παιδια, ευχαριστω για το καλωσορισμα !!! Δεν εκανα ιδιαιτερες συστασεις γιατι απ`οτι ειδα, το 95% ειναι φιλοι καλοι και εκλεκτοι απο αλλο καιρικο χωρο...

Το μονο που μετανιωνω ειναι που δεν ημουν νωριτερα μαζι σας...και περασα ανοιξιατικες καταιγιδες χωρις να ξερω χιλιοστα η να εχω χαρουμενους ανθρωπους να τα μοιραζομαι!

Βεβαια το καλοκαιρι δεν παλευεται μονο, οποτε ευτυχως...

Ο Σακης γραφει εδω ???????

Γράφει εδώ φίλε Γιώργο, απλά δεν γράφει το τελευταίο 24ωρο γιατί έπαθε ατύχημα με το αυτοκίνητο.. Δυστυχώς τραυματίστηκε, μου είπε ότι έχει κάποιες κακώσεις και ότι δυσκολεύεται να σταθεί όρθιος και να περπατήσει.. Μου τα έστειλε σε μήνυμα το πρωί  αυτά, δυστυχώς δεν έχω επικοινωνήσει ακόμα μαζί του τηλεφωνικώς για περισσότερες λεπτομέρειες.. Χαρακτηριστικά μου είπε ότι τουλάχιστον βγήκε ζωντανός γιατί το αυτοκίνητο έπαθε πολύ μεγάλη ζημιά, που αποδεικνύει το ότι δεν ήταν ένα μικρό τροχαίο...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολα καλα παιδια.Ο Σακης ειναι καλα και αυτο εχει σημασια.Σημερα το πρωι οντως ψιλοποναγε λιγο απο το τρανταγματακι αλλα οσο περνανε οι ωρες ειναι καλυτερα.Θα παρει και μια αναρωτικη το τομαρι 4-5 μερες να κανει τα μπανακια του και θα επιστρεψει δριμυτερος.😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, bill snow είπε:

δεν μπορω να κανω εγγραφη(bill snow)μια με πεταει το μπιντιφεντερ μια κατι αλλο....

τώρα λογικά πρέπει να μπήκες κανονικά Βασίλη....καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, sotos*snow είπε:

τώρα λογικά πρέπει να μπήκες κανονικά Βασίλη....καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας....

τωρα ναι επιτελους!χερετω την παρεα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bill snow είπε:

τωρα ναι επιτελους!χερετω την παρεα!!

Ναι πρέπει να μπούμε στο πρόγραμμα της αίτησης να σας κάνουμε δεκτούς πρωτα.... Άντε εύχομαι πολλές και καλές αναφορές......και από ότι θυμάμαι σου αρέσουν και οι φωτό πολύ..δες πόσο εύκολο είναι να ανεβάζεις φωτό σε αυτό το φόρουμ.....με ένα απλό copy paste...!!!! άντε να γεμίσει το φόρουμ φωτογραφίες με χιόνια από την Έδεσσα και παγωμένους τους καταράκτες της..!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, sotos*snow είπε:

Ναι πρέπει να μπούμε στο πρόγραμμα της αίτησης να σας κάνουμε δεκτούς πρωτα.... Άντε εύχομαι πολλές και καλές αναφορές......και από ότι θυμάμαι σου αρέσουν και οι φωτό πολύ..δες πόσο εύκολο είναι να ανεβάζεις φωτό σε αυτό το φόρουμ.....με ένα απλό copy paste...!!!! άντε να γεμίσει το φόρουμ φωτογραφίες με χιόνια από την Έδεσσα και παγωμένους τους καταράκτες της..!!!!

δηλαδη δεν χρειαζεται να την ανεβασουμε πρωτα καπου αλλου?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bill snow είπε:

δηλαδη δεν χρειαζεται να την ανεβασουμε πρωτα καπου αλλου?

οχι ..κατευθείαν αντιγραφή επικόλληση δοκίμασε το

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...