Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι εγινε ρε παιδια ?..μηπως ηρθε ο χειμωνας?...χαχαχαχα..πολλα και καλα παιδια απο την παλιοπαρεα μαζεμενα..καλως ηρθατε παιδες και καλως ξανανταμωξαμε(που λεμε και στο χωριο μου)...ΥΓ φιλε οδυσσεα απο την ηλιουπολιτη οσον αφορα τον αυλωνα και το ξεχειλωμα του συμφωνω απο την αντιθετη κι εγω ,που σημαινει εαν ειναι να παρουμε τιποτα χιονια της πλακας ας μην τεντωθει αλα κομανετσι και γινει στριγκ στο ιονιο και ας σκασει επιτελους μετα απο τοσα χρονια εκει που τον θελει η αττικα να τελειωνει η ιστορια να θαφτει ολοκληρος ο νομος απ ακρη σε ακρη ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλως ηρθατε ολοι παλιοφιλοι..Και σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια...Ηταν ενα ατυχημα σοβαρο...Αλλα ολα καλα...Να ζειτε παιδες την καθε μερα σας σας να ειναι η τελευταια..Σεβομενοι ομως τον εαυτο σας και τους ανθρωπους που σας αγαπανε...Να ευχαριστησω και δημοσια τ αδερφια μου..george snowman και oldboy332..Ξερουν αυτοι...Ειναι πολυ σημαντικο να εχεις φιλους με α..δια και οχι α...δια φιλους!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, sakis13 είπε:

Καλως ηρθατε ολοι παλιοφιλοι..Και σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια...Ηταν ενα ατυχημα σοβαρο...Αλλα ολα καλα...Να ζειτε παιδες την καθε μερα σας σας να ειναι η τελευταια..Σεβομενοι ομως τον εαυτο σας και τους ανθρωπους που σας αγαπανε...Να ευχαριστησω και δημοσια τ αδερφια μου..george snowman και oldboy332..Ξερουν αυτοι...Ειναι πολυ σημαντικο να εχεις φιλους με α..δια και οχι α...δια φιλους!!!

αυτο ξαναπεστο..καθε στιγμη και δευτερολεπτο και παντα με χαρα και το ποτηρι μισογεματο.Απο το χειροτερο μπορει να βγει το καλυτερο.Περαστικα φιλαρακο και απ εδω και σκεψου οτι ακομη και απ αυτο που επαθες βγηκες σωος και αβλαβης αρα θα πρεπει να εισαι ο πιο ευτηχισμενος ανρθωπος στο κοσμο τωρα...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, sakis13 είπε:

Καλως ηρθατε ολοι παλιοφιλοι..Και σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια...Ηταν ενα ατυχημα σοβαρο...Αλλα ολα καλα...Να ζειτε παιδες την καθε μερα σας σας να ειναι η τελευταια..Σεβομενοι ομως τον εαυτο σας και τους ανθρωπους που σας αγαπανε...Να ευχαριστησω και δημοσια τ αδερφια μου..george snowman και oldboy332..Ξερουν αυτοι...Ειναι πολυ σημαντικο να εχεις φιλους με α..δια και οχι α...δια φιλους!!!

Περαστικά φίλε Σάκη και σιδερένιος!!! Άλλο κακό να μη σε βρει.......πολύ σωστά λόγια λες όλα.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 ώρες πριν, kouvanos είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε ολα τα παιδιαααααααααααααααα

Μετα απο 4 μηνες μοναξιας καιρικης, σας βρηκα επιτελους !!!!!!

Χαιρομαι που βρηκα τοσα μα τοσα πολλα μελη της καιροπαρεας της παλιας, οι περισσοτεροι με τα παλια ψευδωνυμα....απο το 2005, ειναι μια μικρη ζωη, 14 ολοκληρα χρονια και συνεχιζουμε 

Καλο καλοκαιρι σε ολους δροσερο καταιγιδατο και ανεμωδες.,....οχι φωτιες !!!!!!!!!

Που είσαι ρεεεεεεεεεε????????? 

Τόσα pmσου είχα στείλει στο άλλο forum..... 

Ήθελα να σε ενημερώσω εξ αρχής αλλά δεν απάντησες.... 

Και έχω χάσει και τον αριθμό σου.... 

ΤΕΛΟΣ πάντων καλωσηρθες και καλές αναφορές Γιωργαρε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω να δωσω ένα μεγάλο καλοσωρισμα σε όλους όσους ήρθατε πρόσφατα στο νέο μας σπίτι... 

ΚΑΛΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Καλως ηρθατε ολοι παλιοφιλοι..Και σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια...Ηταν ενα ατυχημα σοβαρο...Αλλα ολα καλα...Να ζειτε παιδες την καθε μερα σας σας να ειναι η τελευταια..Σεβομενοι ομως τον εαυτο σας και τους ανθρωπους που σας αγαπανε...Να ευχαριστησω και δημοσια τ αδερφια μου..george snowman και oldboy332..Ξερουν αυτοι...Ειναι πολυ σημαντικο να εχεις φιλους με α..δια και οχι α...δια φιλους!!!

Περαστικα αδελφε,οι δυσκολιες μας κανουν πιο δυνατους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ταειπαμε και απο τηλεφωνο με τον σακατο, αλλα θελω να κανω δημοσια δηλωση1!

 

! Απο τοτε που με γνωρισε ολο προβληματα του τυχαινουν του φιλου μου!! Κολλησα γκαντεμια, σε σημειο επικινδυνο. Απαπαπαοσ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα κι από μεριάς μου! Σωτήρης (storm)  από Λήμνο! 

Μόλις σήμερα τελικά, κατάφερα κι έκανα εγγραφή με ελαφρώς παραλλαγμένο nickname!

Εκ Θεσσαλονίκης ορμώμενος (Νεαπολίτης), κατέληξα στη Λήμνο (Δ.Υ.) την οποία κι έκανα δεύτερη πατρίδα μου!

Φανατικός, τρελαμένος καιρόφιλος, με άπειρα ξενύχτια στις ενδιαφέρουσες ημέρες, από την ηλικία των 4-5 ετών (46 σήμερα)...! Ουσιαστικά, από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου!

Ο χρόνος μου ωστόσο, παραμένει περιορισμένος λόγω οικογενειακών, επαγγελματικών, κοινωνικών υποχρεώσεων αλλά και αθλητικών δραστηριοτήτων. 'Οποτε  υπάρχει χρόνος θα τιμώ την υπέροχη και γνωστή βεβαίως μετεοπαρέα την οποία νιώθω τόσο ζεστή και οικεία!

 

Τέλος, να ευχηθώ στον Σάκη περαστικά και καλή δύναμη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας ευχαριστω ολους παιδια και παλι.Να σας εχει ο θεος καλα...Και καλως ηρθατε στο παρεακι μας..Για νεες εμπειριες καιρικες και μη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, sakis13 said:

Σας ευχαριστω ολους παιδια και παλι.Να σας εχει ο θεος καλα...Και καλως ηρθατε στο παρεακι μας..Για νεες εμπειριες καιρικες και μη...

Περαστικά κι από μένα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλη αναρωση σακη περαστικα.. 

 

Νοτιε πολε ολοι να θαφτουμε.. απλα να σκανε ελλαδα και οχι το χαλι που τα πηγαινοφερνει ανατολικα  δυτικα και οχι εδω :ρ 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας ευχαριστω παρα πολυ..Να χαιρεστε την καθε στιγμη και το μονο προβλημα στην ζωη μας να ειναι γιατι δεν εβρεξε η δεν χιονισε στην πορτα μας...Αν και τα προβληματα και οι ατυχιες χρειαζονται γιατι μονο τοτε αντιλαμβανομαστε ποσο δυνατοι μπορουμε να γινουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπερα σε ολα τα παιδια...αν και καλοκαιρι ο καιρος μας μας δειχνει και το φθινοπωρινο του προσωπο και φυσικα δεν προκυτε να πουμε οχι....πρεπει να με θυμαστε και απο το snowreport...στο οποιο δεν θα σταματησω να γραφω...μιας και ο καιρος ειναι πανω απο ολα..θωμας Γιωργος ονομαζομαι...Ηρακλειο Αττικης συνορα με Λυκοβρυση...καλα φαινομενα σε ολους χωρις φυσικα καταστροφες....καλο καλοκαιρι σε ολους!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, gthomasandros είπε:

καλησπερα σε ολα τα παιδια...αν και καλοκαιρι ο καιρος μας μας δειχνει και το φθινοπωρινο του προσωπο και φυσικα δεν προκυτε να πουμε οχι....πρεπει να με θυμαστε και απο το snowreport...στο οποιο δεν θα σταματησω να γραφω...μιας και ο καιρος ειναι πανω απο ολα..θωμας Γιωργος ονομαζομαι...Ηρακλειο Αττικης συνορα με Λυκοβρυση...καλα φαινομενα σε ολους χωρις φυσικα καταστροφες....καλο καλοκαιρι σε ολους!!

όλοι σε θυμούνται Θωμα και αυτό γιατί στο άλλο φορουμ στην ουσία απέμεινες εσύ για την μη χειμερινή περίοδο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, gthomasandros είπε:

καλησπερα σε ολα τα παιδια...αν και καλοκαιρι ο καιρος μας μας δειχνει και το φθινοπωρινο του προσωπο και φυσικα δεν προκυτε να πουμε οχι....πρεπει να με θυμαστε και απο το snowreport...στο οποιο δεν θα σταματησω να γραφω...μιας και ο καιρος ειναι πανω απο ολα..θωμας Γιωργος ονομαζομαι...Ηρακλειο Αττικης συνορα με Λυκοβρυση...καλα φαινομενα σε ολους χωρις φυσικα καταστροφες....καλο καλοκαιρι σε ολους!!

Καλώς ξαναβρεθηκαμε Γιωργη.Καλες αναφορές.😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, gthomasandros είπε:

καλησπερα σε ολα τα παιδια...αν και καλοκαιρι ο καιρος μας μας δειχνει και το φθινοπωρινο του προσωπο και φυσικα δεν προκυτε να πουμε οχι....πρεπει να με θυμαστε και απο το snowreport...στο οποιο δεν θα σταματησω να γραφω...μιας και ο καιρος ειναι πανω απο ολα..θωμας Γιωργος ονομαζομαι...Ηρακλειο Αττικης συνορα με Λυκοβρυση...καλα φαινομενα σε ολους χωρις φυσικα καταστροφες....καλο καλοκαιρι σε ολους!!

Γεια σου ρε Γιώργο (Θωμά σε θυμάμαι απ' το παλιό τεσπα)...!! Και σε περίμενα κι έλεγα πότε θα 'ρθείς... καλοσήρθες στη παρέα μας και πάλι! Καλά φαινόμενα να έχουμε....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

να ειστε καλα παιδια πανω απο ολα υγεια....ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΓΙΑ ΑΠΟΨΕ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην παλιοπαρέα.

Δημήτρης από Χαλκίδα (dsak72 στο snowreport). Χαίρομαι που σας βρίσκω σχεδόν όλους εδώ.

Εύχομαι να είμαστε μια αγαπημένη καιροπαρέα και να τα λέμε για πολλά χρόνια (εγώ θα γράφω και στο άλλο φόρουμ όσο μπορώ).

Κάλο υπόλοιπο καλοκαιριού να έχουμε και καλές διακοπές σε όσους δε έχουν πάει ακόμη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...