Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Θα δουμε πραγματα και θαματα ΠΣΚΔ.....38αρια μεσανυχτα....33αρια ελαχιστες.....

29.9 μολις σπασαμε την 30αρα Ζωγραφου πιγα λεπτα πριν τα μεσανυχτα !!!! Ετσι καινκοψει το αγερι και τιναξει τιποτα 70αρια υγρασιες....τελειωσαμε.!

ΠΣΚΔΤΤΠΠ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

ΠΣΚΔΤΤΠΠ

προσθεσε κιαλλα να ειμαστε σωστοι :Ρ 
γτ οπως το παει μεχρι μεσα αυγουστου με 38αρια τοθλαχιστον  θα παει σερι το εκτρωμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

προσθεσε κιαλλα να ειμαστε σωστοι :Ρ 
γτ οπως το παει μεχρι μεσα αυγουστου με 38αρια τοθλαχιστον  θα παει σερι το εκτρωμα

Ελπιζω να μην τραβηξει πολυ 

aster.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ελπιζω να μην τραβηξει πολυ 

 

 

aster.jpg

ενα ηφαιστειο σε κανα κενο νησι να σκασει να εχουμε κανα γερο ηφαιστιακο ετος ( η και 2-3 αν γινεται ετη) να ηρεμισουμε λιγο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

30 βαθμοί, μεσανυχτα. αρχισαμε.

Έτσι για τη ζήλια...εδώ έχουμε 19...το λέω με κίνδυνο να μπαναριστω...θα μαι το πρώτο μπαν για αναφορά ελάχιστης θερμοκρασίας χαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

αφου εβρεξε εκει και εχει ανθρωπινη αισθηση....
 

Ε και χθες που δεν έβρεξε 21 είχε τετοια ωρα

Εδώ μολις η ελάχιστη το πρωί μεινει πανω απο 18 ..Τότε θα βαρεσούμε 40 αρι

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπαναρετε το φιλο απο Γρεβενα και τον Αλλο φιλο απο Γιαννενα που καθε μερα μας βαζειντις βροχες και καταιγιδες !!!!!😀😀😀😀🤤

Αστειευομαι....μικρη ανοδος 30.2 εδω ανεβοκατεβαινει αναλογα το αγερι....

Εχω σπασει τα προσωπικα ρεκορ μου αντοχης στη ζεστη (και ποναει και η τσεπη...και.φοβαμαι κ το μπλακ αουτ) και δεν εχω αναψει στιγμη αιρκο....

Εχει αυτο το αγερι το μαγικο που σε ξεγελαει....

Θα εχει και αυριο κ Παρασκευη ως μεσημερι μετα καλογερος αιρκο και μονο.αιρκο θα γινω φυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

30.7 - 30.8 εδώ και 2μιση ώρες.....απίστευτο...δεν πέφτει με τίποτα 

Γιωργο παλι καλα που εχουμε χαμηλες  υγρασιες (προς το παρον)

32.7 αυτη την στιγμη εδω με 27% ομως υγρασια

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Γιωργο παλι καλα που εχουμε χαμηλες  υγρασιες (προς το παρον)

Τι να το κάνεις ρε Σπυρο?

Έτσι κι αλλιώς είτε με χαμηλή υγρασία ειτε  υψηλή με κλιματισμό 24/24 είμαι εδώ και πάνω από 1 μήνα σερί....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α ρε Ηλεια κορυφη για σημερα τωρα τα ειδα !!!! Πυργαρος 43αρι ομορφα !!!! Ε παει για 46-47 η περιοχη αυριο κ το ΣΚ....στον καμπο η σε γουβες προς Ολυμπια σιγουρα θα το γραψει....

Εμενα μαλλον το 10ημερο κατω (με καλυτερες απο αυτες συνθηκες) με σκληρυνε αρκετα....η συνηθισαν οι οργανισμοι οπως μας παει λαου λαου (στην Αττικη) προς το Ολοκαυτωμα...

Με 30-31 τετοια ωρα δεν ενοχλουμαι να ανοιξω καν ανεμιστηρα....βοηθαει βεβαια και αυτο το μαγικο αγερι....και υγρασια στα ταρταρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φυσάει ένα ελαφρύ αεράκι στα Καλάβρυτα που σπάει την αναστροφη και το χωριό μέσα στη νύχτα καίγεται στους 27 βαθμούς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Τι να το κάνεις ρε Σπυρο?

Έτσι κι αλλιώς είτε με χαμηλή υγρασία ειτε  υψηλή με κλιματισμό 24/24 είμαι εδώ και πάνω από 1 μήνα σερί....

Εχει τεραστια διαφορα στο  heat index  ομως

Καλα αυτο με το κλιματιστικο οντως ειναι δραμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kouvanos είπε:

Ανατολικη Ακτη Αττικης μια ΟΑΣΗ σε ακομη εναν καυσωνα.....φοβερες ριπες ειναι και ο καναλισμος του Ευβοικου δεν ιδρωνεις καν !!!!

Σχινια μπαναρα απογευματινη απιστευτη πεντακαθαεη δροσερη θαλασσα χωρις τους 20.000 κοσμο του ΣΚ....

34 το πολυ να εφθασε διπλα στο κυμα και εφυγα 21.30 με 29.0 θερμομετρο αυτοκινητου αλλα με θαλασσια αυρα ποιημα....

Επιστροφη με πολυ βαρια καρδια Ζωγραφου οσο και να το παλευει ο μελτεμης μας εσωσε και σημερα αλλα απο αυριο ξεκιναει σιγα σιγα η κολαση....

36αρι στρογγυλο εγραψα μεγιστη στις 17.40 !!!! παρακαλω ομως με.πραγματικα συνεχεις θυελλωδεις ριπες ΒΒΑ....27.5 η ελαχιστη

Τωρα 30.3 τετοια ωρα παλευει ακομα να πεσει κατω απο 30....

Ομως ευτυχως με ενα ευεργετικο αγερι και 24% υγρασια !!!!!!

Με ενημέρωσαν για μούρλια ευεργετικό αεράκι πριν λίγο που μίλησα με φίλους στη Λούτσα. Η ανατολική ακτή της Αττικής και - ειδικά- οι βόρειες Κυκλάδες δεν καταλαβαίνουν εύκολα από καύσωνες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο βραδυ..παρτε ανασες...

Πανουργιας φωκιδας 15β στα 1200μ-καρδαμυλη μεσσηνιας οπου διακοπαρω 23!!

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποστ επομενης Δευτερας *επιτελους επεσε στους 39 ακριβως τα μεσανυχτα και κανει επικη δροσουλα τωρα με ενα αερακι να ριχνει την υγρασια απο το 88 στο 60%*

🙃🙃🙃🙃🙃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Εχει τεραστια διαφορα στο  heat index  ομως

Καλα αυτο με το κλιματιστικο οντως ειναι δραμα

Έχει διαφορά εννοείται Σπύρο ....εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι είμαι από το κλιματιστικό στο σπίτι στο a/c του αυτοκινήτου και από εκει στο κλιματιστικό στη δουλειά οπότε έχει δεν έχει υγρασία το ιδιο μου κάνει....δεν κυκλοφορώ καθόλου όταν έχει ζέστη εκτως από τις προπονήσεις μου κάθε δεύτερη μέρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...