Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ερώτηση. Πως γίνεται ο σταθμός των Κάτω Πατησίων να έχει τέτοια διαφορά από αυτόν που βρίσκεται στο 49ο γελ Αθηναίων στα Άνω Πατήσια;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Αντώνης Χιόνης είπε:

Έχω ερώτηση. Πως γίνεται ο σταθμός των Κάτω Πατησίων να έχει τέτοια διαφορά από αυτόν που βρίσκεται στο 49ο γελ Αθηναίων στα Άνω Πατήσια;

Ζερικιος....ειχε βαλει και φωτο....εχει μπροστα του ενα 6οροφο και του κοβει τελειως το βορια ενω ανριθετα ειναι ορθανοιχτος στην αυρα απο Νοτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38.1 το κτηνος.....37.4 επεσε τωρα ενω ενισχυθηκε ο ζεστος μελτεμης....με.υγρασιες 25-27% ειναι υποφερτα σαν να σε χτυπανε με.το σεσουαρ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Mα καλά σόρρυ πόσο έχουμε στα 850 και η Αττική έχει ξεφύγει με 41-42 βαθμούς τοπικά? Έχουμε νέα από ραδιοβόλιση ?

22,6c

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mέγιστες Αττικής μέχρι τώρα 

41.7 Χαροκόπειο ΕΑΑ και Πατήσια Davis weatherlink

41.1 Μάνδρα Davis στα 100μ

41 Ελευσίνα ΕΜΥ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37,3 Γερακας μεγιστη στον σταθμο μου τελικα το μελτεμι καιει την Αττικη και νυχτα και μερα απλα εχεις χαμηλες υγρασιες...να και η ραδιοβοληση

image.png.5189d010086788d5d0d246b684a65ff3.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To Θριάσιο το έχε πιάσει καθαρό φοένιασμα βλέπω εδώ και ώρες. Απλά δεν το είχα από σήμερα να πιάσει ο καταβάτης Θριάσιο είναι η αλήθεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41.2 Mάνδρα ο Davis στα 100μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Αντώνης Χιόνης είπε:

Έχω ερώτηση. Πως γίνεται ο σταθμός των Κάτω Πατησίων να έχει τέτοια διαφορά από αυτόν που βρίσκεται στο 49ο γελ Αθηναίων στα Άνω Πατήσια;

Αν ο σταθμός των Κάτω Πατησίων είναι λάθος τοποθετημένος και τσιμπάει, γίνεται. Απλά εδώ έχουμε τους καυσωνολάγνους που λαμβάνουν υπόψη οποιοδήποτε σταθμό με υψηλή Τ χωρίς να ρωτάνε πρώτα αν ο σταθμός είναι οκ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40.6 βαθμοί στα 500 μέτρα των Ιωαννίνων στα προάστια!!!!!! Διαλύθηκε η μέγιστη του προηγούμενου καύσωνα!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Ζερίκιος είπε:

Αν ο σταθμός των Κάτω Πατησίων είναι λάθος τοποθετημένος και τσιμπάει, γίνεται. Απλά εδώ έχουμε τους καυσωνολάγνους που λαμβάνουν υπόψη οποιοδήποτε σταθμό με υψηλή Τ χωρίς να ρωτάνε πρώτα αν ο σταθμός είναι οκ.

εγω το χαροκοπιο δεν ξερω αν ειναι να το εμπιστευομαστε αφου εφτασε 41,6 με τους γυρω σταθμους κατω του 40 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41.3 Μάνδρα ο Davis με ΒΔ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τελικα το γλιτωσαμε το 39αρι.
38.6 η μεγιστη της ημερας. σιγουρα πολυ ψηλοτερη απο οσο περιμενα αφου εδω το 40αρι το περιμενα απο βδομαδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42+ ως τώρα μέγιστες επικράτειας

42.5 Αρφαρά ΕΑΑ

42.4 Αστέρι ΕΑΑ

42.1 Σπάρτη ΕΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, Frostfang8 said:

εγω το χαροκοπιο δεν ξερω αν ειναι να το εμπιστευομαστε αφου εφτασε 41,6 με τους γυρω σταθμους κατω του 40 

Μια χαρά πάει το Χαροκόπειο. Με το που το γύρισε Ν έπεσε 2 βαθμούς ήδη

2024432096_Screenshot2021-07-29at4_17_23PM.png.c0f91a07ca374810c83b138576839481.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Αν ο σταθμός των Κάτω Πατησίων είναι λάθος τοποθετημένος και τσιμπάει, γίνεται. Απλά εδώ έχουμε τους καυσωνολάγνους που λαμβάνουν υπόψη οποιοδήποτε σταθμό με υψηλή Τ χωρίς να ρωτάνε πρώτα αν ο σταθμός είναι οκ.

Άρα εμπιστευόμαστε αυτόν στο ΓΕΛ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...