Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

39 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ειπα κι εγω.Απιστευτα νουμερα

Μην νομίζεις, αύριο αυτά θα γίνουν πράξη αφού ο λίβας θα κρατάει μέχρι αργά, + το γεγονός ότι θα βγάλει αστάθεια αύριο. Εδώ στο Αλκαζάρ που είναι ακόμα και τώρα καμιά αίσθηση δροσιάς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κολλησαν οι σταθμοί σε τρίκαλα και καρδιτσομαγούλα απ τις 8 το βραδυ, λογικά κάπου στους 31 έχουμε εδώ τρίκαλα, σχετικά καλά (που καταντήσαμε...), για αύριο αν μπορέσουμε να κρατηθούμε μέχρι 43-44 το πολύ θα μαστε οκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα..Μεχρι πριν μια ωρα η θερμοκρασια στο κοκκινο ηταν στους 33 βαθμους..Δεν εχει ανανεωσει εκτοτε αλλα σιγουρα εχει πανω απο 32 ακομα..

Στο χαροκοπειο στους 30.7..Εμμετικα νουμερα...Και τα χειροτερα ερχονται απο αυριο..Ξεκιναει η εβδομαδα των Παθων για τους καιροφιλους και οχι μονο...

Τωρα πληροφορηθηκα και για την μεγαλη φωτια στη Ροδο...Τραγικο καλοκαιρι...Ειλικρινα απορω που υπαρχουν ανθρωποι που αγαπουν αυτες τις συνθηκες...Ως καιρικο φαινομενο ειναι αξιοσημειωτο αλλα μεχρι εκει....

Τελος παντων..Η εβδομαδα της Σαυρας ξεκιναει...Μονο αυτες θα χαιρονται..

-Αυριο ερχονται 45 αρια...

-Θα το γιορτασουμε μωρο μου μ ενα μπλουζ....

dragons-hugging.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απελπιστική η κατάσταση. 28.7 εδώ τώρα. Αυτό που με στεναχωρεί περισσότερο, δεν είναι τόσο η ακρότητα του παρόντος φαινομένου, αλλά ότι έρχεται να "κουμπώσει" με τη γενικότερη άνοδο της θερμοκρασίας. Επομένως, δεν είναι κάτι τυχαίο. Είναι το κερασάκι σε μια απαίσια τούρτα η οποία δεν τρώγεται και μάλιστα...ήρθε για να μείνει. 

Είμαι πραγματικά στεναχωρημένος....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επεσε 29.5 ακριβως στην αλλαγη της μερας....τι να το κανεις που εχει μια αθλια αυρα και εκτοξευσε υγρασια στο 50%....λιωνουν κ τα τσιμεντα μιλαμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 20,9 τωρα η πιο χαμηλη στο λεκανοπεδιο ιωαννινων στον σταθμο του Ε.Α.Α

21,6 γραφει το θερμομετρο που εχω εξω.Αντε σιγα σιγα να φτασει στους 15 βαθμους το πρωι.Αρκετα μας εβρασε ολη την ημερα.

Στους 16,1 βαθμους τωρα στα 1000 μετρα της βωβουσας ιωαννινων.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29.1 αλλα τι να το κανεις με υγρασια 55%....αιρκο σναποφευκτο....

Καλα.κουραγια παιδες για τη δυσκολη εβδομαδα που μας περιμενει....υπομονη....μερα.που περναει δεν ξαναπερναει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, airfathaaaaa είπε:

legit ειναι η πρωτη μερα που νιωθω χαλια πραγματικα

Εγώ θέλω να τα σπάσω όλα! Εδώ και πολλές μέρες ήδη από τις 25/7. Βασικά όλο το καλοκαίρι είναι άθλιο! Έγινε κι ένα άθλιο περιστατικό το βράδυ της Παρασκευής στην πλατεία Ευόσμου που με διέλυσε εντελώς!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 hours ago, South Athens said:

Λοιπόν υπό την αίρεση οτι το Ίλιον δε θα ανέβει πάνω από το 41.9 και μιας και βλέπω οτι και η ΕΜΥ δεν έχει δώσει 42άρι σε κάποιον σταθμό της με μια επιφύλαξη για το αν τα ξημερώματα η Ν.Φιλαδέλφεια στα δέκατα που θα δώσει η ΕΜΥ πιάσει πάνω από 42 παρακάτω οι σημερινές μέγιστες Αττικής

Μέγιστες Αττικής 1/8/2021

42.6 Φιλοθέη Davis WeatherLink

42.3 ΣΚΑ ΕΑΑ

42.0 Μενίδι Davis

41.9 Μάνδρα Davis 

 

41.6 Νέα Φιλαδέλφεια ΕΜΥ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 minutes ago, yiannis_volos said:

Καλημέρα. Σήμερα βρήκαν να πέσουν αρκετοί σταθμοί του ΕΕΑ..

Καλά είναι απαράδεκτο να έχουν πέσει τόσοι σταθμοί ειδικά σήμερα με τόσο έντονο καιρικό ενδιαφέρον. Μήπως πρέπει να γίνει επικοινωνία με το ΕΑΑ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προτείνω όσοι περισσότεροι γίνεται να στείλουμε email στο ΕΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ είναι η φόρμα επικοινωνίας του ΕΑΑ

https://w1.meteo.gr/contact.cfm

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...