Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαστε πολλοι ρεεεε..Γνωρισα μολις ενα παλικαρι ο οποιος μπαινει στο φορουμ ως επισκεπτης με ειδε απο τις φωτο και την ωρα που τραβαγα ηρθε και μου μιλησε...Ειναι απο το Μαζι Μαλεσινας...Πρεπει να εισαι ο sakis 13 μου λεει...Ωπα λεω. Μας την πεσανε για σφλαματα του παρελθοντος...

Του πα να γινει μελος...Τρελος καταιγιδακιας...Αντε γιατι σαν πολλες σαυρες μαυζευτηκαν στο φορουμ...Σαν τα σαλιγκαρια εμφανιζονται...Με το που πεσουν τα πρωτα 40αρια,τσουπ..Να δωσουν αναφορες...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλεπω να ειναι σχεδον ολόκληρη η Αττική με 40αρια... Τρομακτική ζεστη από πολυ νωρις σημερα. 

Εχουμε καποιο θρεντ να ριξω καντηλια που θέλω?

Επεξεργάστηκε από Frostfang8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάρυστος 39.3 στις 9:50, ούτε σε σενάριο φαντασίας δεν θα περίμενα να δω τέτοιες θερμοκρασίες εκεί και ειδικά πρωινές ώρες.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από το Wuppertal Γερμανίας, αν δε δω χιόνι ❄ Αύγουστο δεν πιστεύω τίποτα. Υπομονή παιδιά. 14 βαθμούς και βροχή. Πάω να βγάλω το χριστουγεννιατικο δέντρο. 🙂 

Screenshot_20210803-085224.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowthunder είπε:

44 εδωσε μαξ η ΕΜΥ...

Και η ΕΜΥ παντα πεφτει μεσα. 

Οπως χτες το σχεδον 45 αρι απο Αυλώνα το πετυχε πχ

Γενικευμενα θα εβαζα 40αρι με 45αρια τοπικα οπου υπαρχει ανεμος που το επιτρεπει

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

Και η ΕΜΥ παντα πεφτει μεσα. 

Οπως χτες το σχεδον 45 αρι απο Αυλώνα το πετυχε πχ

Γενικευμενα θα εβαζα 40αρι με 45αρια τοπικα οπου υπαρχει ανεμος που το επιτρεπει

 

Ανετα.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ντρέπομαι να κάνω αναφορά μπροστά στα 40αρια των άλλων περιοχών. Πάνε για 8ωρα με θερμοκρασίες άνω των 40. Μιλάμε για τρέλα. 35,2 το κέντρο της Θεσσαλονίκης στις 10 το πρωί και δεν θυμάμαι ξανά τέτοιες θερμοκρασίες τόσο πρωινές ώρες. Δεν ξέρω το 2007 τι έκανε στη Θεσσαλονίκη από άποψη πρωινών θερμοκρασιών γιατί ήμουν στρατό Ορεστιάδα όταν βάρεσε 44αρια ο βόρειος Έβρος. Σήμερα όμως δείχνει από νωρίς να είναι αφόρητη η κατάσταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Frostfang8 said:

Οι αναφορες που ειναι για εξωτερικο εχουν δικο τους thread... 

Το ξέρω αλλά ήθελα να σας δροσισω λίγο 😃...παίζει να είμαι ο πιο τυχερός καιροτρελαμενος πλέον

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, geornik είπε:

40,7 η Νέα Μάκρη η υψηλότερη Αττικής προς το παρόν στις 10:00

Μαλλον με φοεν απο Πεντελη...Εδω 35.6 ακομα.

Επεξεργάστηκε από Snowthunder
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...