Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Η απολυτη ηρεμια!!!!

20210803_133504.jpg

Βραζει η θαλασσα;; Εχουν αρχισει οι φουσκαλες ή απο τις 17.00 και μετα ξεκιναει το σημειο βρασμου; 😂Στη θεση σου δεν θα εβγαινα καθολου εξω παντως. Δυστυχως οι υποχρεωσεις με κρατανε μεσα σε 4 τοιχους....Πραγματικα ομορφη εικονα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κλιματικό ενδιαφερον ναι, μετεωρολογικό κανενα. Αν δεν υπάρχουν  καιρικά φαινόμενα, δεν υπάρχει μετεωρολογικό και ειδικά καιρικό ενδιαφερον για εμένα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Galanto said:

Η Σπάρτη τι ρεκόρ εχει;;...έφτασε 45,2

Το σπασε!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45.4 ρε σεις η Σπάρτη!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάει και το ρεκόρ του Μενιδίου από τον Davis 44.2 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι για λίγες ημέρες στη Λούτσα (έχοντας έρθει απο Ρόδο όπου ζω μόνιμα). Ως παιδάκι περνούσα τα καλοκαίρια μου εδώ και τώρα πια μένει μόνιμα η αδερφή μου, οπότε εξακολουθώ να επισκέπτομαι συχνά την περιοχή. Τέτοια ζέστη εδώ δεν θυμάμαι να έχω ζήσει στην περιοχή στα 45 χρόνια της ζωής μου. Δεν παλεύεται ούτε εδω. Τωρα το μεσημέρι πηγαίνω για σιεστα σε ένα κρεβάτι που έχει το σπίτι στο υπόγειο κελλάρι. Μόνο εκεί έχει δροσιά. Ούτε στη θάλασσα θέλω να πάω (πήγα πάντως για την ιστορία γύρω στις 08.30 το πρωί)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39,9 κεντρο και απεχουμε λιγοτερο απο 1βαθμο απο το ρεκορ του 2007. Θυμιζω 40,4 ιουλιο 2007 και 40,8 ιουνιο 2007 τα μοναδικα 40αρια στο κεντρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τσα !!!! Η Μακρακωμη ειμαι !!!!! Με ξεχασατε σημερα και δεν με παιζετε με το ταπεινο μου 45.2αρι....

Αν δειτε ομως το ανςμολογιο μου γυρναει νοτιας και αργα αργα ΝΝΔ...

Στοιχημα οτι μπορω να 48αρισω για πλακα !!!!

Επεξεργάστηκε από kouvanos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Λες να χτυπησει 47αρι;;

Αν κρατήσει ο λιβας λογικά ναι,χθες μετά τις τρεις που γύρισε ο άνεμος έκανε την απότομη άνοδο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...