Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, kouvanos είπε:

Λοιπον ελα στοιχηματα nowcast εγω λεω 47 ανετα 48 επισης ανετα και να σταματαει καπου 49-49.5....γυρω στις 17.00-17.30....μακρακωμαρα

Χθες άμα το που ανέβηκε απότομα πάντως επεσε κατευθείαν...η θα ξαναγίνει το ίδιο η θα συνεχίσει να ανεβαίνει για τις επόμενες 2 ώρες....ποντάρω στο πρωτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το 1987 πλέον πέρασε στο χρονοντούλαπο της ιστορίας...το 2021 πήρε τη θέση του πανηγυρικά...και σε διάρκεια και σε νούμερα πολύ πιο ακραίο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45.4 ο Davis fan aspirated της Φιλοθέης από WeatherLink μέγιστη Αττικής!!!! Α ρε Τουρκοβούνιααα

 

730818318_Screenshot2021-08-03at1_58_27PM.thumb.png.2b0a285063dd96730690c0854ba309e5.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Χθες άμα το που ανέβηκε απότομα πάντως επεσε κατευθείαν...η θα ξαναγίνει το ίδιο η θα συνεχίσει να ανεβαίνει για τις επόμενες 2 ώρες....ποντάρω στο πρωτο

Για να μην κλεβω εκκλησια...δες ανεμολογιο παει απο Ανατολικο Νοτιο κ σιγα σιγα ΝΝΔ...ειναι η συνταγη για το τελειο καψιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Galanto said:

Χθες άμα το που ανέβηκε απότομα πάντως επεσε κατευθείαν...η θα ξαναγίνει το ίδιο η θα συνεχίσει να ανεβαίνει για τις επόμενες 2 ώρες....ποντάρω στο πρωτο

Αν κρίνω από το γράφημα, λογικά έχεις δίκιο:

image.png.cc2e7ff001a05d95f3e84464487e04fe.png

Πιθανώς να ανέβει λίγο παραπάνω από χθες. Για να δούμε...

Επεξεργάστηκε από Troizinios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχεις πτωσεις τασεως Ζωγραφου....εχει πλακα να κανει καμια διακοπη τωρα με το 43αρι....κατεβαινω αυτοκινητο και φουλ κλιματισμος μεχρι να ξαναρθει το ρευμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Βλακιες ακους . Χεστους ολους που λενε τετοια

Οσο για τους καυσωνες...προσωπικα εχω μεινει εκπληκτος με το ποσα άτομα τους θελουν εδω μεσα...

Με τίποτα δεν τους παλεύω τέτοιους καύσωνες...είμαι και ξανθοκοκκινομάλλης πανάθεμα με...ούτε στον χειρότερο straight εχθρό να υποφέρει έτσι 🤪🙂😉

Κάπου μαλιστα διάβασα ότι έτσι όπως πάει η παγκόσμια υπερθέρμανση, οι κοκκινομάλληδες μπορεί και να γίνουμε είδος υπό εξαφάνιση σε μερικές δεκαετίες. 😄😉. Μουσειακο είδος θα καταντήσουμε...😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44.5 Μενίδι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα δυτικά παράλια του Σαρωνικού επίσης δίνουν ρέστα. Φοβερή δυναμη οι Άγιοι Θεόδωροι, έχω περάσει αρκετές καλοκαιρινές μέρες εκεί και ο λίβας δεν περιγράφεται.

image.png.edaf738263220babd4ea3fedfdd4f43e.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Troizinios είπε:

Τα δυτικά παράλια του Σαρωνικού επίσης δίνουν ρέστα. Φοβερή δυναμη οι Άγιοι Θεόδωροι, έχω περάσει αρκετές καλοκαιρινές μέρες εκεί και ο λίβας δεν περιγράφεται.

image.png.edaf738263220babd4ea3fedfdd4f43e.png

Τρομακτικος χαρτης. 

Γενικευμενα 40αρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Συνεχεις πτωσεις τασεως Ζωγραφου....εχει πλακα να κανει καμια διακοπη τωρα με το 43αρι....κατεβαινω αυτοκινητο και φουλ κλιματισμος μεχρι να ξαναρθει το ρευμα

Αυτό θα έλεγα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Φωτιά στην Βαρυμπόμπη!!!

Ήμουν κλειδαμπαρωμένος με το a/c και έριξα τυχαία μια ματιά, δυστυχώς έχουμε θέμα...

 

1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, on the mend είπε:

Ήμουν κλειδαμπαρωμένος με το a/c και έριξα τυχαία μια ματιά, δυστυχώς έχουμε θέμα...

 

1.jpg

Οχι που δεν θα "τύχαινε " οπως παντα.

Σκατα να φανε οι υπεύθυνοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...