Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

αυτο στο κυκλακι πο υβλεπω... πρεπει να σβησει μην απλωσει..... 

γιατι.png

Αυτό το κυκλακι επειδή το παρατηρω είναι σε ύφεση αυτή την στιγμή 

Λόγω ότι επεσαν και οι ανεμοι 

Μακάρι να καίνε σαν καντιλακια αυτές οι εστίες τουλάχιστον όλο το βράδυ 

Μπας και την προλάβουν μέχρι το ξημερώμα για να την σβήσουν και από αέρα

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Επειδή με χεις σκάσει και μου πέτας τους νόμους και ψηφισματα του κράτους και το σύνταγμα ΜΑΣ λες και δεν τα ξέρω σου θυμίζω έχω ορκιστεί στο σύνταγμα μας και το υπηρετώ 30 χρόνια τώρα . ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΊΣΩ ΌΤΙ Η ΜΙΣΉ ΕΛΛΆΔΑ ΚΑΙ ΔΕΙ Η ΜΙΣΉ ΑΘΉΝΑ ΕΧΕΙ ΚΤΙΣΘΕΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΜΜΈΝΑ;;;;; χάριν τις αναπτύξης 

Παλαιά τα πράγματα ήταν διαφορετικά και δε μπορούσες να αποδείξεις πολλά  πράγματα. Τα τελευταία χρόνια λόγω ανάπτυξης της τεχνολογίας ,υπάρχουν δορυφορικές εικόνες που δείχνουν τα πάντα ενώ επιτέλους, αρχίσει να  προχωράει και το κτηματολόγιο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

πραγματικα το μονο που μπορει να μο υφτιαξει τη διαθεση. θα αρχιζω να φωναζω απο ευτυχια αν δεν καει πανω......

Ρε συ μας σπαμαρεις αχαχα...Τελικά ανεβαίνει η δεν ανεβαίνει η φωτιά δε καταλάβαμε όσοι δε ξέρουμε η δε βλέπουμε τη κάμερα ;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

@Seventower και @gakhun  τα υπολοιπα σε p.m παιδες. Εδω μονο ενημερωση για τις πυρκαγιες και αναφορες καιρικου ενδιαφεροντως.

Δεμ το είχα δει. Το σταματω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπαρχουν λογια. Πανω απο 200 ατομα βοηθαει ο Γιαννης για 3 μερες.

Σε μία αξιέπαινη κίνηση προχώρησε ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, ο οποίος σε συνεργασία με τη Novibet μερίμνησε για την προσωρινή στέγαση των ανθρώπων, που επλήγησαν από τις πυρκαγιές στην Αττική.

 Με στόχο να καλυφθούν οι επείγουσες ανάγκες διαμονής που έχουν προκύψει, ο «Greek Freak» και η συγκεκριμένη στοιχηματική εταιρεία προσφέρουν:

25 δίκλινα δωμάτια στο ξενοδοχείο Titania (Πανεπιστημίου 52, Αθήνα 106 78), για 3 διανυκτερεύσεις (6/8-9/8)

8 δίκλινα και 7 τρίκλινα δωμάτια στο ξενοδοχείο Athens Marriott (Λ. Συγγρού 385, Αθήνα 17564), για 3 διανυκτερεύσεις (6/8-9/8)

10 δίκλινα και 10 τρίκλινα δωμάτια στο ξενοδοχείο President (Λ. Κηφισίας 43, Αθήνα 115 23), για 3 διανυκτερεύσεις (6/8-9/8)

15 δίκλινα και τρίκλινα δωμάτια στο Marathon Beach Resort (Λ. Ποσειδώνος 12, Νέα Μάκρη 19005), για 2 διανυκτερεύσεις (6/8-8/8)

12 τρίκλινα και τετράκλινα δωμάτια και bungalows στο Golden Coast (Παραλία Μαραθώνα, 19007), για 2 διανυκτερεύσεις (6/8-8/8)

Παρακαλούνται όσοι κάτοικοι πληγέντων περιοχών έχουν άμεση ανάγκη στέγασης, να επικοινωνήσουν άμεσα με τα ξενοδοχεία για να προβούν σε προκράτηση, δηλώνοντας τα στοιχεία τους, και να ενημερωθούν σχετικά με τις λεπτομέρειες της διαμονής τους.

Ξενοδοχείο Titania: Σπύρος Αράθυμος, τηλ. επικοινωνίας 6942 222940

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, maria είπε:

ki omos kapoy eida fotia kai sto kazino

Μαρια εισαι με προεγκριση μνμ μεχρι να γραψεις με Ελληνικα. Γνωριζεις οτι υπαρχουν κανονες και οτι δεν εχω τπτ προσωπικο μαζι σου.Ευχομαι συντομα να αρθει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλαμάτα: Σύλληψη υπόπτου για εμπρησμό από πρόθεση και κατ’ εξακολούθηση -Αύριο στον Εισαγγελέα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Μπουτβαλ είπε:

Το καζίνο να δω να καίγεται, του οποίου οι ιδιοκτήτες αγόρασαν 63 στρέμματα καμμένης γης για επεκτάσεις, αλλά σιγά μη φτασει η φωτιά σε τέτοιο υψομετρο...Κάτι ήξεραν και το έχτισαν τόσο ψηλά. 

Όχι ρε φίλε. Μην είσαι μαυροψυχος. Αν κάει το καζίνο, τότε θα σημάινει ότι θα έχει γίνει κόλαση στο βουνό. 

Το καζίνο μας φτάιει τώρα; Όχι! Δεν μας φτάιει.

Το βασικό είναι να μην καούν τα ΕΛΑΤΑ.

Τα έλατα δεν ξαναγίνονται. Τα πεύκα ναι

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 βαθμοί νυχτιατικα. Αστεία πτώση. Και το θέμα του καυσωνα είναι το δεύτερο πιο μεγάλο σε ποστς μετά την Μήδεια.. απίστευτο. Και με αυτά που γίνονται θα μεγαλώσει πολύ ακόμα, για τους λάθους λόγους δυστυχώς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμπρηστης που πιάσανε στο Κρυονέρι είπε "ότι και να μου κάνετε είμαστε πολλοί δεν θα γλιτώσετε"...αν είναι δυνατόν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, KapelosG είπε:

Εμπρηστης που πιάσανε στο Κρυονέρι είπε "ότι και να μου κάνετε είμαστε πολλοί δεν θα γλιτώσετε"...αν είναι δυνατόν

Πηγή? Δε θέλω να πιστεψω ότι είναι έγκυρο... 

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΦΤΟΥ μη το ματιασω εχει μειωθει αρκετα η ενταση της φωτιας στους προπεδες της παρνηθας.
η αστυνομια που εχουν βγαλει γυρω, να φυλλασει την περιοχη μην ξαναπροσπαθησουν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκκενώνεται το καταφύγιο της Πάρνηθας για προληπτικούς λόγους. Από Αντ1.

 

 

Screenshot_2021-08-06-22-03-53-388_com.android.browser.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...