Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βραζει ο τοπος....κολαση

41.1 καταμεσημερο Ζωγραφου και ποιος ξερει που θα σταματησει....καλα τη βγαλαμε με 39αρακια τις προηγουμενες ημερες σημερα.κοπαναει ασχημα

31.5 ελαχιστη.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

Τα δυτικα προάστια ψήνονται πραγματικά.

Οπως και κεντροβορεια προάστια.

Και τα Μεσόγεια το ιδιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειναι ξερή ζέστη...βγήκε μια συνάδελφος να πάει για καφέ έξω τώρα (Πανεπιστημίου κέντρο) και μου λέει μια χαρά ειναι δεν ιδρώνεις καν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστες Αττικής ως τώρα 

44.5 Ίλιον Davis fan aspirated Δήμου Ιλίου

44 Νέα Φιλαδέλφεια ΕΜΥ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geornik είπε:

ειναι ξερή ζέστη...βγήκε μια συνάδελφος να πάει για καφέ έξω τώρα (Πανεπιστημίου κέντρο) και μου λέει μια χαρά ειναι δεν ιδρώνεις καν...

Έτσι είναι.....κι εγώ περπάτησα περίπου 2 χλμ πριν λίγο χωρίς να υδρωσω στο παραμικρό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μαλακιον....Αλλα υπαρχει και η σαλουφα η μαλα....σμενη...Δεν εχεις ακουσει...,??Που σαι μωρη σαλουφα...Ισα μωρη σαλουφα...😜Η σαυρα της θαλασσας μεταφορικα...

Χαμος γινεται σημερα απο σαλουφες...Αλλα εχει και κατι δυνατες στη στερια....😎Κλεφτες ματιες...

20210803_120427.jpg

Δείξε και καμία σε μας τους στεριανούς ματάκηδες....

Ματάκιας 4

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, geornik είπε:

ειναι ξερή ζέστη...βγήκε μια συνάδελφος να πάει για καφέ έξω τώρα (Πανεπιστημίου κέντρο) και μου λέει μια χαρά ειναι δεν ιδρώνεις καν...

Ναι, ας φτάσει και 100 βαθμούς με 1% σχετική υγρασία. Ξηρή ζέστη. δεν ιδρώνεις καν. Εξατμίζεται και το υγρό του ματιού, και τυφλώνεσαι, και ψήνεσαι..😂Σίγουρα για μικρά διαστήματα αντέχεις σε 40αρια πλας έξω, αλλά έστω και μισή ώρα αλλάζει δραματικά το πράγμα μετά.. εδώ στην Λάρισα η τελευταία ανανέωση δείχνει 39.6, τελικά βρισκόμαστε πιο πάνω σε σχέση με εχθές κατά δέκατα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MeteoTirnavos είπε:

Ξύπνησε και ο Βόλος!

Το λιμάνι έχει αύρα με 34 ενώ Αγ. Παρασκευή δείχνει να μπήκε ΒΔ, θα δούμε αν θα κρατήσει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, geornik είπε:

ειναι ξερή ζέστη...βγήκε μια συνάδελφος να πάει για καφέ έξω τώρα (Πανεπιστημίου κέντρο) και μου λέει μια χαρά ειναι δεν ιδρώνεις καν...

Όντως 

21%υγρασία  έχω εγώ αυτή την στιγμή εδώ 

Δεν ξερω όμως τι ανεμους έχουμε 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43.6 Μενίδι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Oι σταθμοί της Πελοποννήσου βλέπω γκαζώνουν γρήγορα από το πρωί αλλά μετά αράζουν, ενώ η Θεσσαλία παίζει μπάλα μετά το μεσημέρι. Να δούμε αν θα γράψει κάπου 46. Λάρισα και Καρδίτσα δώστε πόνο 😛

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...