Jump to content
Κώστας.

Τι ειδους καλοκαιρι προτιματε;

Τι ειδους καλοκαιρι προτιματε;  

27 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ειδους καλοκαιρι προτιματε;

    • Συνεχώς βροχερο και συννεφιασμενο. Μέγιστες το πολυ 20.( Ιρλανδια)
      0
    • 70% βροχες/συννεφιες με μεγιστες 20c και 30% ηλιος με μέγιστες 25c ( Αγγλια)
      0
    • 50% βροχες/ συννεφιες με μεγιστες 24c και 50% ηλιος με μεγιστες 30-32c (κεντρική ευρωπη)
    • Μεσογειακο με μεγιστες στους 32c , μια δυο βροχες το τριμηνο και καθολου καυσωνες
    • Μεσογειακο με μεγιστες 32c , και το αντε το πολυ ενα επεισόδιο καυσωνα ως 40c
    • Μεσογειακο με μεγιστες 32c με εναν δεκαημερο καυσωνα ( ως 40c) καθε μηνα και 2 ασταθειες συνολικα
      0
    • Μεσογειακο με μεγιστες 32c με εναν δεκαημερο καυσωνα (ως 45c) καθε μηνα και 2 ασταθειες συνολικα
    • Βαρβάτο με 5 καύσωνες και καθολου βροχη.
      0
    • Της Βαγδατης με συνεχομενο καυσωνα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, biktoras1995 said:

Καλοκαίρι, με υψηλή 48-50 βαθμούς, χαμηλή 32-34. Από βροχή, ούτε στάλα.

Α, και ιδανικά να είναι διαρκείας 12 μηνών

Εύγε αγόρι μου. Άξιος μαθητής μου 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 ώρες πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Εύγε αγόρι μου. Άξιος μαθητής μου 🤣

Πάντως από τα καλύτερα κλίματα στον κόσμο πρέπει να έχει το Χαρτούμ https://en.wikipedia.org/wiki/Khartoum#Climate

Έχει σχεδόν μηδενικό χειμώνα, ανεκτές υψηλές θερμοκρασίες, άφθονο ήλιο και λίγη βροχή

 

Αν και, από θέμα βροχής, η Αντοφαγάστα είναι ανίκητη, με 2,5 χιλιοστά το χρόνο και 0,7 ημέρες βροχής ετησίως!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 6/15/2022 at 1:48 PM, biktoras1995 said:

Πάντως από τα καλύτερα κλίματα στον κόσμο πρέπει να έχει το Χαρτούμ https://en.wikipedia.org/wiki/Khartoum#Climate

Έχει σχεδόν μηδενικό χειμώνα, ανεκτές υψηλές θερμοκρασίες, άφθονο ήλιο και λίγη βροχή

 

Αν και, από θέμα βροχής, η Αντοφαγάστα είναι ανίκητη, με 2,5 χιλιοστά το χρόνο και 0,7 ημέρες βροχής ετησίως!!

 

Ειναι γνωστό  τοις πασι οτι το κλιμα του Χαρτουμ ειναι το καλυτερο. 😂.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια σημαντικη διορθωση για τον τιτλο του κειμενου μιας και εχει γραφτει λαθος.Δεν λεγεται καλοκαιρι στο φορουμ μας αλλα βρωμοεποχη.

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...