Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

60αρες ριπές ο σταθμός μου Ζωγράφου και με ενημερώνει ο πατέρας μου πριν λίγα λεπτά ότι μυρίζει έντονα καμμένο....τι παίζει???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, teo_73 said:

A καλά...Ριπές αέρα 6bf και ανεμοβροχι.Εχει πιάσει και μια φωτιά μεταξύ Χασιάς και Ασπροπύργου.

Χαμηλή βλάστηση μέχρι στιγμής αλλά απο πάνω έχει πολύ πυκνό δάσος που οδηγεί στη Πάρνηθα.

20210812_013358.jpg

Επεξεργάστηκε από Kostir
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ηλεκτρικά έχουν μεταφερθεί ανατολικά του λεκανοπεδίου, λογικά το βόρειο τμήμα πρέπει να είναι καθαρό και "ήσυχο" πλέον. Το κυρίως γεύμα δεν μπήκε σχεδόν καθόλου στο νομό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kostir είπε:

Χαμηλή βλάστηση μέχρι στιγμής αλλά απο πάνω έχει πολύ πυκνό δάσος που οδηγεί στη Πάρνηθα.

Σκατα ....ότι να ναι πλέον η κατάσταση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kostir είπε:

Χαμηλή βλάστηση μέχρι στιγμής αλλά απο πάνω έχει πολύ πυκνό δάσος που οδηγεί στη Πάρνηθα.

Εχει βρεξει στην οεριοχη γυρω απο Πάρνηθα οπως καταλαβαινω. 

Απλα να μην την αφησουν την πυρκαγια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

60αρες ριπές ο σταθμός μου Ζωγράφου και με ενημερώνει ο πατέρας μου πριν λίγα λεπτά ότι μυρίζει έντονα καμμένο....τι παίζει???

Καμμένο μυρίζει από εδώ Γιώργο . Επειδή έβρεξε . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Καμμένο μυρίζει από εδώ Γιώργο . Επειδή έβρεξε . 

Δεν παίζει να είναι από τον Ασπρόπυργο ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλος ένα ακόμα βίντεο όταν έφυγαν οι τρελές ραγδαιότητες, αλλά έβρεχε ακόμα δυνατά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1mm και τώρα λήξη, με τον αέρα να φυσάει, αλλά πιο χαλαρά και μια υπέροχη πλέον μυρωδιά να αναδύεται από την γη που είχε σχεδόν 2 μήνες να νοιώσει βροχή!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aντε να φυγει η βρωμοεποχη και να μην ξαναερθει ποτε.Δεν αντεχεται αλλο.Το χειροτερο βραδυ για το λεκανοπεδιο των ιωαννινων.

Φυσηξε πριν και εκοψε την αναστροφη και ανεβασε τις θερμοκρασιες.Βραζει ο τοπος παλι με 28 βαθμους τετοια ωρα.

Χιλιες φορες οι ζεστες της αφρικης να ερχονται παντα προς τελη φθινοπωρου κσι χειμωνα και ας μην ξαναχιονισει ποτε ξανα ουτε στα 2500 μετρα της πινδου παρα να εχω καθε μερα την αισθηση βρασιματος αυτης της βρωμοεποχης.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

....τρελλό νερο και ηλεκτρικα εδω και μια ωρα στο Μαρμαρι.....ή Τ κατρακυλησε στους 24.5 Cκαι η υγρασία στο 52%......Μοναδική αίσθηση που διεγείρει τις αισθησεις......καλό ξημερωμα....!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...