Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπεροχη βραδια και πολυ ωραιες μερες στα χανια..21-22β νωρις το πρωι..και 29-30 μαξ..εκοψε και ο αερας και απολαμβανεις τις παραλιες και τα νερα..

12β τωρα ο πανουργιας - 7β το πρωι!!

20210824_234753.jpg

20210824_231353.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Εντωμεταξύ Γέρακα πριν λίγο βαρεσε 22.1 στο σταθμό μου...έχει τόσο πολύ δροσιά ΒΑ Αττική?

Εχει γιατι επεσε τελειως το μελτεμι αλλα ανεβηκε υγρασια....σημερα καιναυριο θα ειναι ζαχαρη οι ελαχιστες αλλα μετα.ζεσταινει για τα καλα...

24.2 εχω εγω Ζωγραφου αλλα με ελαφρια αυρα απο το βουνο....23.5 νωρις νωρις ο Βυρωνας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14.1 Ιπποκρατειος !!!! Τι λεει καμια σομπιτσα αναβει να σπασει ηνυγρασια; τι μερος ειναι αυτο ρε....παιρνω το μπουφανακι μου κ παω βολτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες!!!Οσο ζεστη και να κανει τα μεσημερια,νωρις το πρωι και το βραδυ δροσιζει...Ακομα και στην Καλλιθεα..Στους 22.4 η ελαχιστη,νωρις το πρωι..

Στο χωριο της μητερας μου στην Κρητη,στα 640 μετρα υψομετρο επεσε στους 16 νωρις το πρωι...Ο καλος μου φιλος και συγχωριανος μου,Γιαννης Σμαραγδακης βρισκεται ηδη στην παραλια στις νοτιες ακτες του νομου Ρεθυμνου...Πηγε για ψαροντουφεκο και βουτιες...Δειτε εικονα πρωι πρωι. Βαθυες θαλασσες αλλα απο τις πιο καθαρες στην Ελλαδα...

14064283_1032581486837700_6453433360598549978_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους η ελάχιστη έπεσε κάτω από 20 στα Πευκάκια βολου.....19.7 λοιπόν ελάχιστη και 24.7 τώρα ....20.5 η ελάχιστη στο λιμάνι του Βόλου και 26.1 τώρα αντίστοιχα...τα πρωινα πλέον είναι πολύ ευχάριστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε για αρκετά ζεστή ημέρα σήμερα στην Αττική ενώ σε Αδριατική Βαλκάνια γίνεται καταιγιδο, χαμός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Τέλεια δροσιά το ξημέρωμα και ήδη από χτες το βράδυ εδώ στο Μακροχωρι με την ελάχιστη στους 19,8 βαθμούς! Στους 27 τώρα… που θα πάει θα πέσουν και οι πρωινές στα φυσιολογικά…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα....24/24 κλιματιστικό από χθες που γύρισα ....το σπίτι το βρήκα με 29.7 εσωτερική θερμοκρασία ....δεν έχω καθόλου διάθεση .....θα περάσουν μέρες για να ξαναβρώ ρυθμούς στην πόλη ...

Για την ιστορία 21.4 ελάχιστη χωρίς αναστροφές ο σταθμός μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20.8 η ελάχιστη στην Λάρισα. Να δούμε τι θα γίνει σήμερα. Στα ορεινά θα έχουμε κάποια θεματακια ίσως και χαμηλότερα βόρεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ελαχιστη 23.4 που ειναι και η χαμηλοτερη εδω και δυο μηνες

γιωργο σε καταλαβαινω και ξερω οτι δεν ειναι μονο καιρικο το να συνηθισεις

εγω γυρισα απο αλπεις αλλη ζωη πανω και επαθα καταθλιψη

καποια στιγμη θα ανεβασω φωτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, snowjohn είπε:

ελαχιστη 23.4 που ειναι και η χαμηλοτερη εδω και δυο μηνες

γιωργο σε καταλαβαινω και ξερω οτι δεν ειναι μονο καιρικο το να συνηθισεις

εγω γυρισα απο αλπεις αλλη ζωη πανω και επαθα καταθλιψη

καποια στιγμη θα ανεβασω φωτο

Πωπωπω....εσύ έχεις φάει χειρότερο σοκ από μένα .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 ώρες πριν, kouvanos είπε:

Ω ρε αστικη θερμονησιδα...αρχιζει να μεγαλωνει η ψαλιδα...

Παπαγου 300 μ.εκτος αστικου ιστου 22.6 ηδη....

Ζωγραφου 225 μ. 26.1....

Πάντως εδώ που μένω εγώ (Πολίχνη) έχουμε χαμηλότερες ελάχιστες από το αεροδρόμιο Μίκρας αλλά υψηλότερες μέγιστες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελειωνει σιγα σιγα το καλοκαιρι με δροσιες και κρυα ολο το καλοκαιρι στο λεκανοπεδιο των ιωαννινων οσον αφορα τις ελαχιστες θερμοκρασιες.👍👍

Δροσια το βραδυ και αισθηση κρυου και σημερα το πρωι. 14,5 εως 16,5 οι θερμοκρασιες

Τωρα για τις  τις ζεστες τα μεσημερια καλυτερα ας μην γραφω τιποτα για να ειναι και τα ποστ πιο φθινοπωρινα χεχε.Εχω βαρεθει να γραφω για το βρασιμο του τοπου.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33-34 μεγιστες σημερα στην Αττικη με λιγη μονο συννεφια τωρα ανευ σημασιας......

τοπικη συννεφια στην βορεια χωρα οπου κυριως κοντα στις παραμεθωριες περιοχες εχουμε και καταιγιδες.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διασπαρτες μπορες και καταιγιδες κυριως σε γρεβενα,φλωρινα και κοζανη...Γιρομερι θεσπρωτιας ειχαν παρεακι σημερα πρωι...Του κυριου Γογολου...Τα ζωα εκει που ανηκουν..Στα δαση τους..Στο σπιτι τους...

240281785_387297172885455_4541535724735846234_n.jpgΕπειδη δε βλεπω να ριχνει βροχη...Ελπιζω 11-13/09 που θα μαι Αξιουπολη στο Κιλκις να βγαλει καμια ασταθεια της προκοπης...Γιατι αθηνα δε μας βλεπω καλα..Εχω ξεχασει τι σημαινει ραγδαιοτητα..Ετσι μου ρχεται να παρω το λαστιχο στη βεραντα και να ρχισω να καταβρεχω απο τον τεταρτο οροφο τον κοσμο...Ν ακουσω και παλι τα λουκια και τις τεντες να σταζουν..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Διασπαρτες μπορες και καταιγιδες κυριως σε γρεβενα,φλωρινα και κοζανη...Γιρομερι θεσπρωτιας ειχαν παρεακι σημερα πρωι...Του κυριου Γογολου...Τα ζωα εκει που ανηκουν..Στα δαση τους..Στο σπιτι τους...

240281785_387297172885455_4541535724735846234_n.jpg

Τι σχέση έχεις, εσύ με το γηρομερι? Χτες ήμουν εκει😛😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έκλεισε ο καιρός βορειοδυτικά μας . Για να δούμε μήπως βρέξει λίγο έστω αργότερα. Η θερμοκρασία στους 31.6 βαθμούς. 

20210825_163021.heic

Βροντάει τώρα 

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σχετικά υψηλές θερμοκρασίες σημειώθηκαν, την Τετάρτη 25 Αυγούστου, με τις μέγιστες να ξεπερνούν κατά τόπους τους 36 βαθμούς Κελσίου. Στον πίνακα που ακολουθεί παρουσιάζονται οι 8 υψηλότερες μέγιστες θερμοκρασίες, όπως αυτές καταγράφηκαν από το δίκτυο αυτόματων μετεωρολογικών σταθμών του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών/meteo.gr, έως τις 16:40 ώρα Ελλάδας.

Πηγή: meteo.gr - https://www.meteo.gr/article_view.cfm?entryID=1900

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...