Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νοεμβρης στα 1000+  

Μπαφι με 13β και ψιλοβροχο..πανουργιας και αθανασιος διακος φωκιδας στα 1200 μετρα αμφοτεροι με 10β καταμεσημερο και 8-10 χιλ

 

FB_IMG_1631095753081.jpg

FB_IMG_1631095747551.jpg

camera1-4.jpg

vardousia.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιες βροχοκουρτινες βορεια της Αραχωβας...Φθινοπωρινο σκηνικο...Ομιχλη και χαμηλα νεφη....Να μουν τωρα στο Λιβαδι...Τσιπουρακι,λουκανικακια και τζακαρα με καλο παρεακι.Η ευτυχια κρυβεται σε απλα πραγματα..

arachovacam1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγη συννεφιά εδώ στην Πολίχνη με τη θερμοκρασία στους 23. Αναμένεται αρκετή βροχή στη συνέχεια! Αύριο πάλι θα έχει λίγη συννεφιά αλλά χωρίς βροχές ελπίζω! Από Παρασκευή φτιάχνει επιτέλους ο καιρός ενώ από Κυριακή επιστρέφουν οι συννεφιές για λίγο για να πάμε από Δευτέρα σε πιο καλοκαιρινά πράγματα! !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θέλει ν βρέξει..Μαυρίλα τρελή Αγ Στεφανο και 18,8. Φοβερή μέγιστη, είχαμε κ όλο το χειμώνα π περάσει πολλεσ Τετοιες μέγιστες. Τρομερό  π δεν μπορεί ν βρέξει. Έλεος. Εχω αφήσει αποτι στο τον κήπο κ περινενω. Θ μου ξεραθούν με Ψωφοκρυο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν δεν κανω λαθος φαινεται απο την σατ οτι την επομενη ωρα θα αρχισουν βροχες στον νομο λογω και τις κλισης του μετωπου ηδη βρεχει και σε αρκετες περιοχες της Πελοπονησσου......για να δουμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 το μεσημέρι 8 Σεπτεμβρίου και έχω 20.4 βαθμούς .....ίσα που πρόλαβε νωρίτερα η μέγιστη να αγγίξει τους 22 .....έπος .....

Ρίξε και λίγη βροχή να ολοκληρωθεί η ηδονη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν αντέχω αλλΟ. Πρώτη μέρα θέρμανσης σήμερα, έστω και για 2 ώρες.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και στα παραλια της Σουρπης στην Μαγνησια πρεπει να ριχνει πολυ νερο..Διευρα στον Ασπροπυργο ξαφνικα!!!!Δωσεεεεεεε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..Και μια αποψη του ουρανου...

1617436795.jpg

20210908_142210.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα καμισιανα χανιων 20χλμ δυτικα των χανιων οπου εμενα πριν 15 μερες πνιγηκανε..πιθανον και 80-100 χιλ τοπικα..50+ στην ακτογραμμη

Η πολη  των χανιων εχει χαθει

FB_IMG_1631099521294.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξαναβρεχει με λιγη ενταση.. 1μμ και 19,4 η Τ. Η μεγιστη σημειωθηκε στις 12 τα μεσανυχτα στους 22!

Κασσανδρεια 3μμ και ριχνει πραμα ενω εδω οσο παει δυναμωνει!

Ισχυρη βροχη πλεον!

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρέχει non-stop εδώ στον Αλμυρό, εδώ και δύο ώρες περίπου, ακόμη βέβαια σε χαλαρούς ρυθμούς με τη θερμοκρασία στους 18 βαθμούς. Η μέγιστη σήμερα έφτασε μέχρι τους 20, πολύ χαμηλή τιμή για πρώτο δεκαήμερο Σεπτέμβρη. Αναρωτιέμαι ποτέ ξανά είχαμε τέτοια μέγιστη τόσο νωρίς... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει να χιονίζει στις ψηλές κορφές πάνω απο τα 2300-2400 στην κεντρική και βόρεια ελλάδα.
 

21 βαθμοί εδώ και μου φαίνεται σαν χειμώνας αν αναλογιστούμε ότι πριν ένα μήνα είχαμε 40+

Επεξεργάστηκε από Santa snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετραμε χιλιοστα πλεον εδω γυρω στα 3-4 σιγουρα και συνεχιζει 

Τ στους 18,6 σε πτωση

 

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλουυυυυυυυςςςς!!!!! Βρέχει!!!!!!..... η τελευταία ημέρα που είχε βρέξει εδώ ήταν η 11η Ιουνίου!!!!

Δυνατή ποτιστική αυτή την ώρα στη Χρυσούπολη Περιστερίου με τη Τ στους 21.2°C........... 20.3°C η σημερινή ελάχιστη!

Να σημειωθεί ότι για πρώτη φορά φέτος είμαι με μακρύ παντελόνι..... άντε... καλή σεζόν και καλό φθινόπωρο κι από εμένα........ ξεκινήσαμε καλά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7,4 mm στο χωριό και 15,2 βαθμοί. Κρυονέρι δεν μας τίμησε ακόμη . Το πρωί πρέπει να έριξε κανένα χιλιοστό αλλά ως εκεί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...