Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γερακαρα δίνει πόνο με 29.6 τώρα στον σταθμό μου και ελάχιστη 19.8...Μυτικας Πρεβεζας παρά το 18.5 στα 850 δεν καταλαβαινει από μεταβολές αφού ακόμα και σήμερα η διακύμανση είναι 25.3-16 αλλά η μέγιστη σημειώνεται τώρα οπότε ίσως πάει και κάποια δέκατα ακόμα παραπάνω...και το υδραργυρικό μου επίσης επιβεβαιώνει το 25αρι ενώ πνέει και ένα ελαφρύ Δ αεράκι που κάνει την ατμόσφαιρα ακόμα καλύτερη

IMG_20210927_151300.thumb.jpg.bb9270a4530f55ac842d827b09c05866.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 βαθμοι στα 500 μετρα της δυτικης μακεδονιας και της ηπειρου,Σε τετοιες περιπτωσεις χαμηλοτερες οι θερμοκρασιες εννοειται στις παραθαλασσιες περιοχες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζηλεψα το φιλο θεσπρωτο

Σχινιας καταπληκτικη δροσερη θαλασσα και μεγιστη 29.0 με.το ζορι διπλα στο κυμα....οποιο σταθμο κ να κοιταξω λεκανοπεδιο βλεπω 31-32 και εχει ακομα δρομο μεχρι τις 19.15 που δυει....

Τελικα τα Οκτωβριατικα μπανακια θα γινουν συνηθεια....

Καλο καλοκαιρι παιδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29.7 μέγιστη εδώ σήμερα ....

Ευελπιστώ να είναι το τελευταίο 30αρι μέχρι τα μέσα Ιουνίου του 2022

29.6 μέγιστη στα Καλάβρυτα όπου το φετινό ολοκαύτωμα δεν έχει προηγούμενο...οι παραγωγοί ποτίζουν τα περιβόλια τους εδώ και μήνες από την ανομβρία .....

27.8 μέγιστη στον Ποταμό Κέρκυρας με δροσερό δυτικό ρεύμα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα σας...Στος 18.5 η ελαχιστη στην Καλλιθεα..Αργα το μεσημερι ομως και παλι ξεπερασαμε τους 30...Το πρωι παντως τσιμπαει...Ειδικα προς Ασπροπυργο ηθελες ζακετουλα...Γυρω στις 6-7 το πρωι...

Παντως αυτος ο καιρος ειναι οτι πρεπει για εξορμησεις...Η Παρνηθαρα αντισκεται,κοντρα στις φωτιες,κοντρα στην ξηρασια..Το παλευει μαζι με τον υπολοιπο νομο..Ο Βασιλης Μανιατοπουλος βρισκεται τωρα πανω...

Η μερα παντως στιγματιστηκε απο τον σεισμο στην Κρητη...Λυπηρο γεγονος..Ευτυχως ομως τα χειροτερα αποφευχθησαν...Αν λαβει κανεις τα 5.8 ριχτερ και φυσικα το γεγονος οτι το εστιακο βαθος δεν ηταν μεγαλο..Καθε αλλο...Παλι καλα να λεμε λοιπον..Παρνηθα πριν λιγο..Καλη συνεχρια..

243155464_10225262149595795_7614846216068911046_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 βαθμους μεγιστη και τωρα βλεπω ειναι 29.8 .... ελπιζω και λεω ελπιζω να μην ξαναανεβει μεχρι 1 ιουνη στους 30 και πριν δεκα λεπτα να ηταν η τελευταια φορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους παίδες! Το σίχαμα σήμερα μας ταλαιπώρησε στα τελευταία του… 31 βαθμοί η μέγιστη με αίσθηση στους 32,5 …..παρά την ελάχιστη των 12,7… ηλιοφάνεια όλη μέρα φυσικά…. Θα ευχηθώ κι εγώ όπως τα περισσότερα παιδιά να ήταν η τελευταία καλοκαιρινή ημέρα για τους υπόλοιπους 8 μήνες …. Το επόμενο 30αρι του χρόνου τον Ιούνη… και προσωπικά δεν θέλω πλέον πάνω από 25 έως τον Απρίλη ….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα...Στο ιδιο εργο θεατες...Η σημερινη μερα για την Αθηνα ηταν οπως ηταν και η χθεσινη και οπως θα ναι και η αυριανη..Η βαρετοκαιρια στο απολυτο χωρις καμια ελπιδα-σημαδι οτι θα σπασει αμεσα..

Συμφωνα με αποκλειστικες πηγες μελη του weather club και οχι μονο απ ολη την Ελλαδα αρχιζουν να εκφραζουν εκδηλα την δυσφορια τους για τα καιρικα δρωμενα..Καποιοι εξ αυτων μαλιστα με πιο αυστηρο τροπο...Οι κατοικοι της Κουλας πρωτοστατουν και οχι αδικα..Μονινως στον καιρικο κουβα..Ποσο ν αντεξουν οι δολιοι...

Το ριχνουμε στην πλακα γιατι αλλιως...Καλο βραδυ αγορινες μου..

zulu1.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά αποφύγαμε τα 30αρια αυτό το τριήμερο στον Αλμυρό. Έως 28 βαθμοί στο αεροδρόμιο της Ν.Αγχίαλου σήμερα και λογικά μέχρι τους 28-29 εδώ. Από αύριο το απόγευμα απ'οτι φαίνεται μπαίνουμε σε πιο φθινοπωρινό μοτίβο με συννεφιές, κάποιες ασθενείς βροχές και πτώση στις μέγιστες μέχρι και το τέλος της εβδομάδας... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σχινιας απολαυστικη μπαναρα και ψαρακι διπλα στο κυμα....η μονη αλλαγη με.Ιουλιο ειναι οτι νυχτωνει πιο.νωρις...

Επεστρεψα Ζωγραφου....

30.4 βρηκα μεγιστη και 24.2 με υποδεχθηκε τωρα...

57η Αυγουστου η 89η Ιουλιου λεει το ημερολογιο για μισο λεπτο να κοιταξω....

Φτανει ρε σιχαμα ελεος πια τα λογια ειναι περιττα....

Μας.βλεπω για αιρκο σημερα και αυριο ακομα.χειροτερα απο ζεστη και υγρασια...ενας Σεπτεμβριος ΠΟΙΗΜΑ.φθανει στο τελος του με σερι λιακαδες περηφανα 30+++αρια και αρκετο αιρκο....

Αντε καλο μας καλοκαιρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ειναι η λυση Γιωργη....μετακομιση Τρομσο σε λαθος.χωρα ζουμε

Μεχρι τοτε ΔΕΗ αιρκο αγαπη μου

Θα ρθει κανα 1000αρι ο εκκαθαριστικος....λατρεμενο καλοκαιρακι 2021 καψε μας κ Οκτωβριο μπορεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 βαθμοί εδώ στην Λάρισα, πλέον η δροσιά έως και ψυχρά είναι αισθητή από νωρίς ακόμα και μετά από την ζέστη του μεσημεριού... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

Σόρρυ αλλά με 24 βαθμούς και πενήντα τις εκατό υγρασία δεν μπορώ χωρίς αιρκο

Ε μα γιατι φωναζω τοσες μερες και εχω γινει πιο.γραφικος απτα Γιαννενα...

ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ φετος το παρακανε....

Και θελουμε και.βροχες και νορμαλ.φθινοπωρο....βρε ας κλεισει.πρωτα το αιρκο οριστικα ας σταματησει.τα 30φευγα καθε μερα και εχουμε καιρο για βροχες....σε 63 μερες μπαινει Δεκεμβριος ε που θα παει.θα τα εχουμε πετυχει τα παραπανω μεχρι τοτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να ζητησω κι ενα συγγνωμη αν σας σπαω τα νευρα με.τη γκρινια αλλα οοως λεει κι ο Σακης ειδικα.για εμας τους καιροτρελαμενους ο καιρος ειναι αναποσπαστο μερος της καθημερινοτητας....και ειλικρινα εχω βαρεθει να κοιμαμαι και ξυπναω και να ξαναζω την ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ εδω και 5 μηνες....με εξαιρεσεις 8-9 μερες μετρημενες στα δαχτυλα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...