Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19.3 και 21.2 οι ελάχιστες. Πολύ υψηλές. Τελευταία μέρα σήμερα..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα...Χαλκιδικη οι πρωτες νεφωσεις εχουν κανει την εμφανιση τους...Θα βγουν μπορες και στην Χαλκιδικη το επομενο διαστημα..Ισως και καταιγιδες...Ο καλυτερος καιρος για βουτιες..Του Δημητρη Παρδαλη...

243086412_3085675381753822_6939510053313606346_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανέλπιστη συνάντηση με 30 σταγόνες βροχής στην περιοχή του χωριού μου στη Βοιωτία, ανεβαίνοντας για Λαμία. Καλημέρα παιδιά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα  20.8 ελαχιστη  με 24.5 τωρα  ηλιουπολη  με συνεφια .τιποτα  με μπολικο καθολου.......... ο καιρος  για εδω  αθηνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20.3 ελαχιστη σε μενα....25.3 τωρα και αλλη μια καλοκαιρινη ημερα...ας.ελπισουμε να ειναι η τελευταια...λιακαδα φυσικα και ασθενες βοριαδακι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα κυρ Σάκη @sakis13και παιδια😉

Προτρέπεις κόσμο να μπει στη θάλασσα με κεραυνικη δραστηριότητα η μου φαίνεται?😋

🌩️+🌊= ⚠️

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διασπαρτα νεφη στο λεκανοπεδιο !!! Τι σπανια εικονα !!!!

Βοριαδακι και παρα τα πρωινα.γκαζια μολις τωρα 27αριζουμε....

Θα παει οριακα 30 βεβαια αργοτερα αλλα ειναι η 1η μερα που δεν καιει τοσο εξω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το προγνωστικα δινουν μεγαλα υψη βροχης για περιοχη κερκινης χρειαζονται πολυ νερο μεχρι το πρωι αυριο ειδομεν....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διάσπαρτα νέφη εδώ, λόγο πάνω από 20 η ελάχιστη, κανένα θέμα με αυτό. Τρομερή διαταραχή στην Ισλανδία..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kouvanos είπε:

Διασπαρτα νεφη στο λεκανοπεδιο !!! Τι σπανια εικονα !!!!

Βοριαδακι και παρα τα πρωινα.γκαζια μολις τωρα 27αριζουμε....

Θα παει οριακα 30 βεβαια αργοτερα αλλα ειναι η 1η μερα που δεν καιει τοσο εξω....

Δεν θα πάει για κανένα λόγο πάνω από 27.5 σήμερα σε μας Γιώργη.....έτσι πιστευω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

νομιζω οτι αφηνουμε οριστικα τα 30αρια....και μπαινουμε σε πιο φθινοπωρινους ρυθμους.......δεν αποκλειεται εστω και στα βορεια του νομου να ξαναεχουμε καποιες ασθενεις βροχες βορειου ρευματος οπως και την προηγουμενη εβδομαδα.....φιανεται καθαρα οτι προς το παρον η κυκλοφορια ειναι προβληματικη αλλα αυτο σταδιακα θα αλλαξει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Δεν θα πάει για κανένα λόγο πάνω από 27.5 σήμερα σε μας Γιώργη.....έτσι πιστευω

Κι εγω ηλπιζα.με.τη συννεφια αλλα το Σαχαριανο μας.καλοκαιρι ειναι αμειλικτο....

28.5 Βυρωνας 

28.1 και 28.3 οι 2 αισθητηρες μου

27.8 Παπαγου....

Το 28.6 το δικο σου δεν το μετραω γιατι επειδη ειναι ταρατσα τον βαραει ο ηλιος....

Παμε για 30αρι λες και ειναι σχολειο μην και παρει μια μερα απουσια η θερμοκρασια απτο 30 plus....

Τι ζουμε ρεεεεεεεεεεεεεεεε

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φυσιολογικές Τ είναι αυτές πάντως. Μόλις είδα το σταθμό στο Γκάζι για 28/9, από το 2010 και μετά και 7 χρονιές είχε Τ όπως οι σημερινές και 4 χρονιές είχε παρακάτω. Δεν είναι κάτι τρελό τα 28-30άρια για κεντρο-νότια Ελλάδα τέτοια εποχή..

Συνολικά από το 2008 που λειτουργεί, 6 χρονιές πιο χαμηλές Τ, 7 χρονιές 28-30 και μία φορά πιο ψηλά, στους 33..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Never ending summer 59 Αυγουστου και συνεχιζουμε....

Ενημερωνω τους φιλους: Πεμπτη βραδυ φευγω για Πυργο....

Κλασικα.η Αττικη θα δροσισει αρκει να μην ειμαι εδω να το χαρω...

Για τους Πυργιωτες υπομονη δεν θα κατσω πολυ....εξαφανισα ηδη ο.τι υετο εδινε (χαχα) το ερωτημα ειναι ποσο ψηλα μπορω να παω τη μεγιστη....30αρακια ευκολα.θεωρω με νταλα.ηλιο

Επεξεργάστηκε από kouvanos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα παρακαλέσω τους φίλους στο φόρουμ (μιλώ για αυτούς εκτός Αττικής)  όταν αναφέρονται σε άγνωστες λέξεις, να τις επεξηγούν, ώστε να καταλαβαίνουμε σε τι πράγμα αναφέρονται. Πχ λένε κάτι για "βροχή" σε Καλαμπάκα, Πίνδο κτλ. 

Βάλτε πουλάκια μου μια παραπομπή απο το λεξικό για να ξέρουμε κι εμείς τι εστί βροχή. Τρώγεται??

Ευχαριστώ..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, menidi είπε:

Θα παρακαλέσω τους φίλους στο φόρουμ (μιλώ για αυτούς εκτός Αττικής)  όταν αναφέρονται σε άγνωστες λέξεις, να τις επεξηγούν, ώστε να καταλαβαίνουμε σε τι πράγμα αναφέρονται. Πχ λένε κάτι για "βροχή" σε Καλαμπάκα, Πίνδο κτλ. 

Βάλτε πουλάκια μου μια παραπομπή απο το λεξικό για να ξέρουμε κι εμείς τι εστί βροχή. Τρώγεται??

Ευχαριστώ..... 

Απαιχτος....ωραιος με εκανες και γελασα....

Κι ομως το φθινοπωρο μπηκε δυναμικα στην Κουλα !!!!

Συννεφιασε και μειναμε στους 28.5 !!!!! ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ 30ΑΡΙ!!!!! απιστευτο; λετε.να φταινε οι σεισμοι στην Κρητη;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, kouvanos said:

Απαιχτος....ωραιος με εκανες και γελασα....

Κι ομως το φθινοπωρο μπηκε δυναμικα στην Κουλα !!!!

Συννεφιασε και μειναμε στους 28.5 !!!!! ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ 30ΑΡΙ!!!!! απιστευτο; λετε.να φταινε οι σεισμοι στην Κρητη;

Να μιλάς για τον εαυτό σου για τα 30αρια χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...