Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Αναζητειται το πρώτο επιφανειακό χαμηλό που θα επηρεάσει τα πολύ δυτικα.... Πάλι ανάποδα άρχισαμε και φέτος, Ευβοια και λοιπές δυνάμεις. Συγνώμη αλλά αρχίζουν και με πιάνουν τα νεύρα μου, ούτε σήμερα εκδηλώθηκε αστάθεια εδώ όπως προβλεπόταν. Και της Κυριακής το χαμηλο πολύ νότια κινείται και βλέπω πολύ νερό χαμένο στη θάλασσα παλι😈😭😢

11mm σήμερα στον Ποταμό Κέρκυρας Γιαννη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στενη Ευβοιας σημερα..Βροχη,συννεφια και τα ποταμια να γεμιζουν νερο..Η φυση αναγενναται...Τετοιες εικονες θελουμε να βλεπουμε στην Ευβοια και παντου!!!

Σ ενα αλλο νησι μας στην Κερκυρα, επεσε καλο νερο κυριως στα βδ...Στο Βαλανειο επεσαν 36.4mm με 107mm/h μεγιστη ραγδαιοτητα..Απο τον συγκεκριμενο σταθμο η φωτο με ισχυρη μπορα σε πληρη εξελιξη.

Και κλεινουμε απο Ελαφονησο της Μαριας Λορη σημερα..Αναπτυξεις στη Νεαπολη Λακωνιας...Εχθες εβρεξε στην Μανη οπως μου ανεφεραν οι γονεις μου...Εκανε στην Κελεφα 2-3 πολυ δυνατες μπορες...

241655461_2204726526375967_4239852843325591411_n.jpg

241731834_10225852502321293_2259813361281809720_n.jpg

241665491_10223302954175781_6221336348927165047_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17.5 με 23.0 τα πολυ ψηλα του Ζωγραφου και χανω αλλη μια καταπληκτικη ημερα....

Εντωμεταξυ δεν θα ξαναδουμε Αττικη τετοιες διακυμανσεις για κανα μηνα ακομα δειτε λιγο προοπτικη για κλαμματα την αλλη εβδομαδα

Καλοκαιρακι κανονικο ο Πυργος αχαμπαρος ουτε δροσια ουτε βροχη σταλα...μονο 0.2 μμ για να γινουν ολα τα αμαξια καφε λασπε....

19.2 με 27.0 το θηριο η μεγιστη να σημειωνεται στις 16.30 οπως το κατακαλοκαιρο....η μερα της Μαρμοτας κανονικα καμια προοπτικη καμια αλλαγη

25.5 τωρα με 70% υγρασια....ποναει το κεφαλι μου απτο καθημερινο πολυωρο αιρκοντισιον αληθεια δεν την παλευω αλλο...να κλεισει το.ρημαδι κ τι στον κοσμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

11mm σήμερα στον Ποταμό Κέρκυρας Γιαννη

το μηδενικό λείπει. χεχεχε. Γενικά σε φυσιολογικό Σεπτέμβριο, η πρώτη κακοκαρία για Ήπειρο, και βόρειο Ιόνιο θα πρέπει να έχει 50-100mm kai σωρεία ηλεκτρικών. Βέβαια θα μου πεις ότι ήρθε κάτι παρομοιο τον Αύγουστο, αλλά ήταν Αύγουστος, οπότε.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

17.5 με 23.0 τα πολυ ψηλα του Ζωγραφου και χανω αλλη μια καταπληκτικη ημερα....

Εντωμεταξυ δεν θα ξαναδουμε Αττικη τετοιες διακυμανσεις για κανα μηνα ακομα δειτε λιγο προοπτικη για κλαμματα την αλλη εβδομαδα

Καλοκαιρακι κανονικο ο Πυργος αχαμπαρος ουτε δροσια ουτε βροχη σταλα...μονο 0.2 μμ για να γινουν ολα τα αμαξια καφε λασπε....

19.2 με 27.0 το θηριο η μεγιστη να σημειωνεται στις 16.30 οπως το κατακαλοκαιρο....η μερα της Μαρμοτας κανονικα καμια προοπτικη καμια αλλαγη

25.5 τωρα με 70% υγρασια....ποναει το κεφαλι μου απτο καθημερινο πολυωρο αιρκοντισιον αληθεια δεν την παλευω αλλο...να κλεισει το.ρημαδι κ τι στον κοσμο

27 βαθμοί φυσιολογικότατοι είναι για αρχές Σεπτέμβρη....μην εχεις για μέτρο σύγκρισης τις χαμηλές για την εποχή Τ της ανατολικής Ελλάδας λόγω βακου😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Εκεί προς Αγρίνιο Αρτα η δορυφορικη δειχνει έντονα χρώματα γινεται τιποτα η Τζούφια ειναι;;

1.8 μμ η Αρτα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε δυει ο ηλιος πλεον 19.50 και πεσαμε απο νωρις κατω απο 25 !!!!! Ολε !!!!

24.2 ο Πυργαρος και η τελευταια μου βραδια εδω !!!! Απο αυριο.Ζωγραφου για να ανεβασω κατακορυφα τη θερμοκρασια και απο Κυριακη - Δευτερα αιρκο και μπαναρες φθινοπωρινες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα πρώτα mm της σαιζόν για το σταθμό μου είναι γεγονός!

1,4 mm. Της πλάκας βέβαια αλλά έσπασε η παρθενιά του Σεπτέμβρη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στην Αττικη σημερα παρα το πραγματικα ομορφο φθινοπωρινο σκηνικο..και παρα την αυξημενη συννεφια μειναμε εκτος φαινομενων....αυριο ισως μια τελευταια ευκαιρια για καποια αξιολογη βροχη για αυτο το χρονικο διαστημα......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Δημητρης Ταμβαρεσκος βρεθηκε στον Ολυμπο...Το Στεφανι χαμενο στα συννεφα σημερα το πρωι..Ελαφρυ στρωμα παγου καλυψε την περιοχη...Ισως και να εκανε μια πασπαλα..Κοντα στη σκηνη φαινεται πιο πολυ σαν χιονι παρα σαν παγο εαν προσεξετε..Το σιγουρο ειναι οτι το βουνο των Θεων μπηκε αποτομα στον Χειμωνα...

241662886_2895622447357373_3676686556597092999_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Ο Δημητρης Ταμβαρεσκος βρεθηκε στον Ολυμπο...Το Στεφανι χαμενο στα συννεφα σημερα το πρωι..Ελαφρυ στρωμα παγου καλυψε την περιοχη...Ισως και να εκανε μια πασπαλα..Κοντα στη σκηνη φαινεται πιο πολυ σαν χιονι παρα σαν παγο εαν προσεξετε..Το σιγουρο ειναι οτι το βουνο των Θεων μπηκε αποτομα στον Χειμωνα...

241662886_2895622447357373_3676686556597092999_n.jpg

Γεια σου Σακαρε με τις ανεβαστικες φωτο.!!!!.εγω το βλεπω.για γανουδα πασπαλιτσα η 1η της σεζον αρχες Σεπτεμβρη οπως το συνηθιζει ο Ολυμπος....και τι δεν θα δινα να μπορουσα να το ζησω....να αραζω με τις ωρες σε αυτη τη σκηνη που φαινεται...με Σεπτεμβριατικη πασπαλα !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε ζηλεψε τα Ανατολικα και ο Πυργουλης και ειπε να δροσισει τα βραδια....τη μερα βεβαια κατακαλοκαιρο ακομα....

21.1 απο νωρις σχετικα επιτελους μπορεσα να βολταρω χωρις να σταζω....ΨΟΦΑ ΣΙΧΑΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΣΟΥ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

Καταιγίδα στο βόρειο Αιγαίο να δούμε εάν πιάσει και την Λήμνο

Μαίνονται στο ίδιο σημείο εδώ και λίγες ώρες χωρίς διάθεση να ανέβουν βορειοανατολικότερα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24,1 βαθμοί σήμερα η μέγιστη εδώ στο Μακροχώρι αργά το μεσημέρι που είχε και τα ψιλο ανοίγματα στον ουρανό.....στους 18,4 τώρα .... 13,4 χιλιοστά σύνολο της κακοκαιρίας της πρώτης φθινοπωρινής ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18.4 ηδη πριν τα μεσανυχτα Ζωγραφου και χαρειτε το σημερινο βραδακι και το αυριανο πρωι τα 14-15αρακια γιατι θα αργησουμε να τα ξαναδουμε....απολαυση πρεπει.να.ειναι τωρα στην Αττικη...βεβαια δεν εβρεξε αλλα.ειπαμε.μεχρι 28η Οκτωβριου εχουμε καιρο

20.5 ο Πυργος λιγο πριν τα μεσανυχτα ισως η πιο δροσερη βραδια εδω και 11 ημερες που ειμαι κατω....μακαρι να μπορεσει να πεσει κι αλλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...