Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να δούμε αυξάνονται οι νεφώσεις εδώ στην κεντροβόρεια Θεσσαλία. Ο Βοριάς δροσίζει καλά μόλις 26°C στον Τύρναβο με ήλιο και το βράδυ θα πέσει περαιτέρω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, KapelosG είπε:

Τον έχεις εύκαιρο?

ο σταθμός είναι στη λεοφωρο Ιωαννίνων λίγο πριν τον σκλαβενιτη. 

https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IPREVE1

 

Πάτα πανω δεξιά στις ρυθμίσεις γιά νά το κάνεις σε κελσιους

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 minutes ago, Spartan said:

Δεν θελει να βρεξει με τιποτα στην κουλα μεχρι στιγμης

Καιρικη καταντια

μια χαρα μετωπο ερχεται....δειτε την σατ......τουλαχιστον τα υπερ βορειο του νομου θα δουν καλο νερακι.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε βρε βρε πως γινεται να αλλαξει και για μας ο καιρος!!!!!

Συννεφια κατα κυριο λογο απτο πρωι....βοριαδακι και προσοχη οχι δροσουλα αλλα ΝΟΡΜΑΛ για την εποχη θερμοκρασιες...που βεβαια μας φαινονται ονειρο μπροατα στα 33αρια

21.5 ελαχιστη Ζωγραφου

26.8 η μεγιστη πρωτα βγαινει η ψυχη κ μετα το χουι....

24.5 τωρα και πραγματικα σαν να αλλαξαμε εποχη μεσα σε 24 ωρες....

Φανταστειτε πως θα ειναι η αισθηση αν εχει αλλους 12-13 βαθμους κατω ξημερωματα Παρασκευης !!!!!! Θα αλλαξουμε ημιαφαιριο κανονικα !!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάρα πολύ ισχυρός έγινε ο βαρδάρης  !!! Και συννέφιασε. Φοβερή αίσθηση! φθινόπωρο! Η θερμοκρασία έπεσε στους 21 βαθμούς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

ο σταθμός είναι στη λεοφωρο Ιωαννίνων λίγο πριν τον σκλαβενιτη. 

https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IPREVE1

 

Πάτα πανω δεξιά στις ρυθμίσεις γιά νά το κάνεις σε κελσιους

Σ ευχαριστώ Βασίλη ναι τον ξέρω είναι bresser 5in1 νομίζω αλλά δυστυχώς δεν έχει κάνει πατεντουλα ο φίλος και τα καλοκαίρια και όταν δεν έχει αέρα γράφει κάτι τρελά...και ακόμα και έτσι έγραψε χαμηλότερη μέγιστη απο ΕΑΑ και ΕΜΥ...δεν χρειάζεται να πω κάτι αλλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ δυσκολο εως απιθανο για φαινομενα στο λεκανοπεδιο....με.τετοιο βορια δυνατο θανδιαλυονται τα οποια νεφικα προσεγγιζουν

Ας ριξει οσο πρεπει στη Βορεια Αττικη να ξακαπνισει !!! Απο μεσα Αυγουστου πςριμενουν αυτο το νερακι σαν Μαννα εξ ουρανου !

22.4 Παπαγου και 22.6 ο σταθμος στα 225 του Ζωγραφου δινουν το συνθημα....

Παμε για την πιο δροσερη βραδια εδω και 120 μερες !!!!!!!!!!!! Δεν ειναι και μικρο πραγμα !!!!!!

Ανοιχτα ολο.το σπιτι αεροδρομιο απτα ρευματα αερα και εσωτερικες 26αρια ηδη με.πτωτικη ταση !!!!! Πεσε πεσε καλο μου να μην ξαναναψει ο διαολος ο Ιαπωνας !!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγγελοχωρι Θεσσαλονικης..Κλεινει σιγα σιγα ο καιρος..Βασικα ετοιμο για βροχη ειναι..Του Κυριακου Σιναπλιδη..

Μπαλκονακι πλεον,φραπεδια και θα το παλεψω οσο μπορω να μην κοιμηθω νωρις...Θελω να ακουσω και να δω την βροχα..Δε με νοιαζουν χιλιοστα ουτε ποσες ωρες θα βρεξει...Αρκει να δω κοκκινο τον ουρανο...Ν ακουσω τα λουκια και τις τεντες να σταζουν και η υγρασια της βροχης συνοδεια του βορια,να σου λενε οτι το φθινοπωρο ηρθε εστω και για λιγο...Καλο φθινοπωρο φιλαρακια...Ευχομαι μια απολαυστικη νυχτια και ενα ακομα πιο ομορφο πρωινο...

242589817_4735796646439618_94878766366825934_n.jpg

20210922_175321.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχισε ο παλιός κακός φίλος στα Γιάννενα. σχετικά ισχυρός βορειοανατολικός άνεμος. Στους 27 η μέγιστη, λίγα συννεφα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους!

Απίστευτη καταιγίδα χθες στη Μηχανιώνα. Τρομακτικά αστραπόβροντα και χαμός από βροχή, έτρεχα να κρυφτώ...

Πολύ καλή ορατότητα μετά από καιρό..

Μαυρίλα και αέρας τώρα..

 

 

 

IMG20210921192357.jpg

IMG20210921192455.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο τζιφος για την Αττικη και απο τα βορεια του νομου μας δινει υετο απο τις 2300 το βραδυ και μετα....για Κυκλαδες και Δωδεκανησσα συνεχιζεται η ανομβρια..να δουμε μεχρι ποτε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πραγματικα μου την δινει στα νευρα να βλεπω συνεχεια την Δυτικη και κεντρικη Μεσογειο να εχουν σχεδον καθε μερα καταιγιδες και η ανατολικη Μεσογειο να ειναι σαν νεκρα θαλασσα χωρις ουτε ενα συννεφακι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πεντακάθαρος ουρανός Μύτικα Πρέβεζας με πολύ ισχυρό δυτικό άνεμο και ήδη την Τ στους 23.2 άντε η αλλαγή να έρχεται σιγά σιγά

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

προς το παρον...δεν φαινονται ηλεκτρικα απο την σατ...αν και το μετωπο εχει πιασει και το βορειο Αιγαιο...σταδιακα θα αρχισει το πανηγυρι...κυριως σε σποραδες αλλα και σε κεντροβορεια Ευβοια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22.6 ηδη !!!! Ουαου στο βορινο μπαλκονι αυτο ειναι απογευμα για βολτα χωρις να ιδρωνεις !!!!

2.5 μμ ταζει για αυριο ο Τζιφαρας σε οοοολο το 24ωρο για εδω....αντε να δουμε....και με.1.5 μμ εγω ευχαριστημενος ειμαι αρκει να μυρισουμε λιγη βροχουλα....

Εγω περισσοτερο περιμενω την 15αρα Τ αυριο μεσημερι και το 12αρακι ελαχιστη Παρασκευη πρωι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

πραγματικα μου την δινει στα νευρα να βλεπω συνεχεια την Δυτικη και κεντρικη Μεσογειο να εχουν σχεδον καθε μερα καταιγιδες και η ανατολικη Μεσογειο να ειναι σαν νεκρα θαλασσα χωρις ουτε ενα συννεφακι....

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν κ εγώ χθες. Έχουμε άσχημη ανομβρία, αλλά χαμηλό με γαρμπη η σιροκο δεν φαίνεται να περνάει ανατολικοτερα από τη Σικελία τις επόμενες μέρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγες σκόρπιες χοντρές σταγόνες μας έκανε από την αστάθεια που έχουμε, πάντως δεν στέκεσαι έξω χωρίς μακρυμάνικο ή ζακέτα, ο αισθητήρας στην βεράντα μου δείχνει 19,8°C και ο βοριάς λυσσομανά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MeteoTirnavos είπε:

Λίγες σκόρπιες χοντρές σταγόνες μας έκανε από την αστάθεια που έχουμε, πάντως δεν στέκεσαι έξω χωρίς μακρυμάνικο ή ζακέτα, ο αισθητήρας στην βεράντα μου δείχνει 19,8°C και ο βοριάς λυσσομανά.

Ωραιος !!!! Εδω με 22.5 τετοια ωρα ειναι το 1ο απογευμα μετα απο 4 μηνες που αντεχω να φορεσω κοντομανικο !!!! Σταματησα να κυκλοφορω ημιγυμνος σαν το Μογλη μες στον ιδρωτα !!!! Για 22 Σεπτεμβρη το λες και καλα

Εντυπωσιακοι νεφικοι σχηματισμοι κ μες.στο λεκανοπεδιο ουσιαστικα απτις 6.00 εχει σκοτεινιασει....

Αναμενουμε το 15αρι ελαχιστη τα ξημερωματα !!!! Πωπω 7.5 βαθνους κατω το σκεφτομαι και πορωνομαι απο τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...