Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλό μήνα και φυσιολογικό καιρικά με πολλές βροχές ειδικά εκεί που τις έχουν ανάγκη χωρίς όμως υπερβολές και ακρότητες....να επανέλθουμε στα κανονικά πλαίσια με περισσότερες μέρες υετού σε πιο φυσιολογικές ποσότητες και όχι σε μία μέρα όλη η βροχή του τριμήνου και μετά πάλι 40-60 μέρες ήλιος.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο μηνα αδερφια..Για να βρουμε ομως και την καιρικη μας υγεια..Πρεπει να ερθει η εξιλεωση...Τουτο τον μηνα που γεννηθηκε ο καταιγιδακιας σας..Ενα πραγμα μονο απαιτει και θελει...

Οκτωβρη με οδηγο το 94,το 2014 και το 15..Κανε αυτο που ξερεις!!!Νο mercy!!!Τιμησε τ ονομα σου και τα παντελονια μου.🤣

images.jpeg-2.jpg

αρχείο λήψης.jpeg-1.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλό μήνα και από μένα.....και όλες οι ελπίδες μου στην Ισπανία..ιβιρική δεν μπορεί αυτήν η γωνιά να βγάζει αυλώνες μετωπα δεινόσαυρους κλπ και εμάς από το 2019 να μας καίει η Σαχάρα για πλάκα...να μην ξεχάσω και την αγαπημένη Ουκρανία που μαζεύει σιγά σιγά αρκετό ψύχος καθώς έχει "on line: σύδεση με Σιβηρία ,ολες οι άλλες περιοχές δυστηχώς δεν συνδράμουν την προσπάθεια.

Οσο για τα μοντέλα το ευρωπαικό θέλουμε δεν θέλουμε ανακοινώνει νωρίς τις μούφες...και τώρα μας το έχει πει εδώ και δύο μέρες αν δείτε ανατροπή σε αυτό τότε έχουμε ελπίδες για 6 με 7 του μηνός...μόνη ελπίδα γρήγορη αντικυκλωνική σφήνα στην κεντρική ευρώπη από την ιβηρική μπας και αποκοπεί κανένα χαμηλό από πάνω μας.

Μακάρι η πολύπαθη αττική να πάρει κάτι, μπορεί...να θέλω βροχές στην δυτική μακεδονία που και αυτήν είναι μείον αρκετά για τα δεδομένα της.....αλλά πεθύμησα και αναφορές από τα παιδιά με τον Σαρωνικό να παίρνει φωτιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, bardaris είπε:

καλό μήνα και από μένα.....και όλες οι ελπίδες μου στην Ισπανία..ιβιρική δεν μπορεί αυτήν η γωνιά να βγάζει αυλώνες μετωπα δεινόσαυρους κλπ και εμάς από το 2019 να μας καίει η Σαχάρα για πλάκα...να μην ξεχάσω και την αγαπημένη Ουκρανία που μαζεύει σιγά σιγά αρκετό ψύχος καθώς έχει "on line: σύδεση με Σιβηρία ,ολες οι άλλες περιοχές δυστηχώς δεν συνδράμουν την προσπάθεια.

Οσο για τα μοντέλα το ευρωπαικό θέλουμε δεν θέλουμε ανακοινώνει νωρίς τις μούφες...και τώρα μας το έχει πει εδώ και δύο μέρες αν δείτε ανατροπή σε αυτό τότε έχουμε ελπίδες για 6 με 7 του μηνός...μόνη ελπίδα γρήγορη αντικυκλωνική σφήνα στην κεντρική ευρώπη από την ιβηρική μπας και αποκοπεί κανένα χαμηλό από πάνω μας.

Μακάρι η πολύπαθη αττική να πάρει κάτι, μπορεί...να θέλω βροχές στην δυτική μακεδονία που και αυτήν είναι μείον αρκετά για τα δεδομένα της.....αλλά πεθύμησα και αναφορές από τα παιδιά με τον Σαρωνικό να παίρνει φωτιά.

Μας τσουβάλιασες όλους ...εμεις στα γρεβενα μια χαρά ειμαστε 😂😂😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μας τσουβάλιασες όλους ...εμεις στα γρεβενα μια χαρά ειμαστε 😂😂😂

θα ερθει η στιγμή της δικαίωσης!!....όταν κάποιο σοβαρό...σε στύλ σιλβέσερ σταλόνε με botox χαμηλό περάσει το γράμμο θα τα πούμε..,.με κάτι άστατες περα δλωθε εξώλης και προώλης καταιγίδες βολευόσασταν...!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bardaris είπε:

θα ερθει η στιγμή της δικαίωσης!!....όταν κάποιο σοβαρό...σε στύλ σιλβέσερ σταλόνε με botox χαμηλό περάσει το γράμμο θα τα πούμε..,.με κάτι άστατες περα δλωθε εξώλης και προώλης καταιγίδες βολευόσασταν...!

Παντα θα χουμε περισσότερο υετο στο χρόνο απο την υπόλοιπη δυτική Μακεδονία και το ξέρεις...γιατί το Ιόνιο είναι πιο κοντά σε εμάς χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαιρετικό το 18 Άρι του τζιφου, θέλουμε όμως και άλλη βελτίωση του Ευρωπαίου κυρίως στην θέση της Ευρώπης πλέον 

Υγ Σεπτέμβρη είσαι παράδειγμα προς αποφυγήν.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Καλο μηνα αδερφια..Για να βρουμε ομως και την καιρικη μας υγεια..Πρεπει να ερθει η εξιλεωση...Τουτο τον μηνα που γεννηθηκε ο καταιγιδακιας σας..Ενα πραγμα μονο απαιτει και θελει...

Οκτωβρη με οδηγο το 94,το 2014 και το 15..Κανε αυτο που ξερεις!!!Νο mercy!!!Τιμησε τ ονομα σου και τα παντελονια μου.🤣

images.jpeg-2.jpg

αρχείο λήψης.jpeg-1.jpg

Βλέπεις τέτοιες φωτογραφίες και σε πιάνει μελανχολια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και το οσκαρ καιρου οκτωβριου γκοουζ τοοοουυ...ελλας!!!! ωωωω ναι....ευχαριστω την αττικη την θρακη το ιονιο τα τρικαλα να μην ξεχασω την πρεβεζα  την χαλκιδικη και την σαλονικα α και το καστελοριζο μας και την ακριτικη μας φλωρινα. ..ευχαριστω τον δημητρη απο την χαλκιδα που ανοιξε αυτο το θεμα-ταινια που θα μας μεινει για καιρο στο μυαλο..ΚΑΛΕΣ ΒΡΟΧΑΡΕΣ ΜΠΟΙΣ AND ΓΚΕΡΛΣ😀😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους! Σας εύχομαι πολλές βροχές, σε όλη την Ελλάδα! 

Νομίζω είμαστε σε καλό δρόμο... Το Gfs στο 18αρι έβγαλε δύο βαρομετρικά χαμηλά 1015 mb . Και το Icon επίσης έχει καλό σενάριο...

gfs-0-192.png

icon-0-162.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους!

Δεν έχω δει ακόμη πρωινά τρεξίματα, θα τα δω συνολικά αργότερα, αλλά ακόμη είναι μακριά το οποίο καιρικό ενδιαφέρον για εμάς εδώ, δυστυχώς. Θα κάνουμε λίγο υπομονή αλλά έχω την ελπίδα ότι ο Οκτώβρης θα μας αποζημίωσει στη συνέχεια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα αδερφια...Μετα απο καιρο,εχουμε καλα πρωινα τρεξιματα..Προς την σωστη κατευθυνση,τζιφος,τζεμ και ουκμο...Ειτε με αποκοπη ειτε χωρις,ο αυλωνας πρεπει να σκασει δυτικα..Μεταξυ Ελλαδος και Ιταλιας..Εκει κινουμαστε...Μακαρι..Εχουμε πλεον πεσει σε ωρες..Το σκ θα εχουμε ταση και ενδεχομενως μια πιο απτη εικονα..Ας μας λυπηθει ο θεος...!!!

Με λιγη τυχη ειμαστε κοντα στην πρωτη οργανωμενη διαταραχη με πανελλαδικες βροχες και καταιγιδες..Και μαλιστα μπορει να φτιαξει πολυ περισσοτερο..Με κακοκαιρια και εντονη και με διαρκεια!!!Και παλι καλο μηνα!!!

gfs-0-192.png

gem-0-150.png

UW144-21.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, πολύ καλά τα πρωινά στην λογική τους, και ο τσαρλατάνος Ευρωπαίος ολοκληρώνει σε μεγάλο βαθμό την τούμπα του.. άντε γεια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 ώρες πριν, DIMITRIS είπε:

Με την ελπίδα ο μήνας που σε λίγο μπαίνει να μας χαρίζει φθινοπωρινά σκηνικά και τις πολυπόθητες βροχές. 

Δημητρη ωραίο ποδαρικό! Άλλαξαν προς το καλύτερο όλα τα μοντέλα !!! Ελπίδες για νερά από βδομάδα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, notios_polos είπε:

Και το οσκαρ καιρου οκτωβριου γκοουζ τοοοουυ...ελλας!!!! ωωωω ναι....ευχαριστω την αττικη την θρακη το ιονιο τα τρικαλα να μην ξεχασω την πρεβεζα  την χαλκιδικη και την σαλονικα α και το καστελοριζο μας και την ακριτικη μας φλωρινα. ..ευχαριστω τον δημητρη απο την χαλκιδα που ανοιξε αυτο το θεμα-ταινια που θα μας μεινει για καιρο στο μυαλο..ΚΑΛΕΣ ΒΡΟΧΑΡΕΣ ΜΠΟΙΣ AND ΓΚΕΡΛΣ😀😀

Το αφεντικό τρελαθηκε😄😄🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν έχουμε κλειδώσει ακόμα. Χειρότερο το άικον στο 6σρι. Όμως ας ελπίσουμε αυτό να σημαίνει βελτίωση τζιφου. Χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Το αφεντικό τρελαθηκε😄😄🤣🤣🤣

Η ζωή θέλει τρελλα!!!και εδώ μέσα είναι όλων μας ένα μεγάλο κομμάτι της ζωής και μάλιστα το πιο αγνό ίσως...οπότε ναι!!πιο τρελλος και απ' τον τρελλο!!!!...τρελάθηκαν και τα πρωινά τρεξίματα.Με τρελλα και κορδέλα θα φέρουμε τον Οκτώβριο του σακης13 το Νοέμβριο του χιονοφλωρινα και δικό μου τον Δεκέμβριο του σωτου τον Γενάρη των δυτικών και κςβτροβορειων των Φλεβάρη των ανατολικών και τον Μάρτη ΟΛΩΝ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως θα πω κάτι που δεν έχει γίνει ποτέ αλλά θα ήθελα να το δω έστω μια φορά στη ζωή μου δεν ξέρω πως θα γίνει να κατέβει...-16 στα 850 στην Αθήνα και -20 Θεσσαλονίκη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...