Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δεν υπαρχει μοντελο αικον στον υετο..24 ωρες πριν τον εμφανιζει

Κι όμως υπάρχει.φυσικα δεν πέφτει μέσα πάντα και όντος υποτιμά πολλές φορές τον υετό αλλά άλλες τόσες φορές πέφτει μέσα και επειδή δεν μας συμφέρει το παίζουμε στρουθοκάμηλοι...πρέπει να το δίνουμε σημασία ειδικά σε κακοκαιρίες φθινοπώρου και χειμώνα καθώς δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη τι ψάρια πιάνει σε κακοκαιρίες με θερινά χαρακτηριστικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Κι όμως υπάρχει.φυσικα δεν πέφτει μέσα πάντα και όντος υποτιμά πολλές φορές τον υετό αλλά άλλες τόσες φορές πέφτει μέσα και επειδή δεν μας συμφέρει το παίζουνε στρουθοκάμηλοι...πρέπει να το δίνουμε σημασία ειδικά σε κακοκαιρίες φθινοπώρου και χειμώνα καθώς δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη τι ψάρια πιάνει σε κακοκαιρίες με θερινά χαρακτηριστικά.

Βαγγελη ειναι άκυρος ο υετος με το που είναι η λιμνη..τελείως άκυρος ενταξει δεν είναι και αμάν τα γεωδυναμικα της λίμνης αλλα ε οχι και καθολου υετο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δεν υπαρχει μοντελο αικον στον υετο..24 ωρες πριν τον εμφανιζει

Μωρέ η διάταξη χάλασε. Ευτυχώς ο τζιφος έκανε αντίθετα βήματα και έβγαλε τρεξίματαρα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέτοιο αντικυκλώνα στην βορειοδυτική Ευρώπη θέλουμε τον Χειμώνα, ώστε να έχει δυνατή ψυχρή εισβολή για τα κέντρο βόρεια. 

gfs-0-204.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το θέμα είναι μετά το δυνατό πέρασμα ( αν έρθει τελικά) να έρθουν καί άλλο περασματα που θα δώσουν νερά σε όλη τη χώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://weathergroup.gr/2021/10/03/τάση-του-καιρού-για-τις-επόμενες-2-εβδο-10/  τα καθιερωμενα ποσοστα εξελιξης βαση των ενς ευρωπαιου τζιφου και τζεμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Βλέπω τα μοντέλα το αγριεύουν το θέμα μετά τις 10 του μήνα.... Ψήνουν και ψυχρη εισβολη🤔

Ας βρέξει καλά και βλέπουμε για ψυχρές εισβολές. Εγώ πάντως ήδη ξεπαγιαζω πλέον. Δεν έχω συνηθίσει σε τόσο απότομη ψυχρή μετάβαση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σενάριο 25 έχει διαφορετική γνώμη, για τις πολύ μακρινές ώρες 😂.

gens-25-0-312.png

gens-25-4-312.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι βορειοδυτικοι σημερα το βράδυ αρχίζουμε σιγα σιγα να κλεδωνουμε αρχικές βροχες απο το μέτωπο...το καλό είναι ότι τα ενσεμπλς για 8 με 11 έχουν βελτιωθεί σε όλη τη χωρα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Ας βρέξει καλά και βλέπουμε για ψυχρές εισβολές. Εγώ πάντως ήδη ξεπαγιαζω πλέον. Δεν έχω συνηθίσει σε τόσο απότομη ψυχρή μετάβαση.

Εσένα θα σε φέρω στα γρεβενα να δεις ψυχρή μετάβαση...καλομαθημένε .. Εγώ με τις κοντομάνικες στις πιτζάμες είμαι ακόμα 😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θετικα τα τρεξιματα και για τα ανατολικο νοτια τμηματα της χωρας που φαινεται οτι τουλαχιστον σε δευτερο χρονο θα βραχουν αξιοπρεπως....και βαση πιθανοτητων και μονο αυτο θα συνεβαινε μιας και εχουμε μπει για τα καλα και στον Οκτωβρη........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαμηλα απο τα δυτικα χρειαζομαστε και ας ειναι σχετικα τσιμπιμενες οι Τ.....4 μερες τωρα με την μουφοσυννεφια και τα 8αρια στα ανατολικα απλα σου εδιναν την ψευδαισθηση οτι ειναι χειμωνας.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Εσένα θα σε φέρω στα γρεβενα να δεις ψυχρή μετάβαση...καλομαθημένε .. Εγώ με τις κοντομάνικες στις πιτζάμες είμαι ακόμα 😂

Μπορώ να σε βάλω και εσένα να έρθεις Λάρισα με 40 αρια και να σε αναγκάσω να είσαι με την κάλτσα. Χαχαχα.

Το άικον δεν διορθώνει Ιδιαίτερα όπως περίμενα και με αχγωνει πολύ αυτό..

Ευτυχώς και η μικρή αλλαγή έχει θετική συνεισφορά, θα προλάβει να φτιάξει σίγουρα το μέτωπο καλύτερα τώρα...

Διαταξιακη εδώ είναι πολύ καλύτερο, αλλά ταυτόχρονα καλύτερο από τζίφο. Για Ηπειρο έχει φτιάξει, χωρίς όμως να βγάζει ακρότητες. Λογικά είναι η διάταξη που μπορεί να επηρεάσει τους περισσότερους

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μπορώ να σε βάλω και εσένα να έρθεις Λάρισα με 40 αρια και να σε αναγκάσω να είσαι με την κάλτσα. Χαχαχα.

Το άικον δεν διορθώνει Ιδιαίτερα όπως περίμενα και με αχγωνει πολύ αυτό..

Ευτυχώς και η μικρή αλλαγή έχει θετική συνεισφορά, θα προλάβει να φτιάξει σίγουρα το μέτωπο καλύτερα τώρα...

Κλάμα εχω σκάσει από τα γελια εδω και 5 λεπτά...κρέμας κάλτσα στο τζάκι και το καλοκαίρι

Το αικον βελτιωνεται..Μεγάλη βελτιωση στο μετωπο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια φορα ρε ανωμαλε φερτο...Ειδα τωρα το 06αρι...Ειχα κοσμο...Εχω κατεβασει και τις ρακες μου...Συγχωρεστε με αλλα φερτο ρε...

gfs-2-192.png

Μια φορα ρε αλητη..Τους καυσωνες και τους αντικυκλωνες τους κλειδωνεις 10 μερες πριν...Μια φορα...Αλλιως ξερεις...Οι καμικαζι καιροφυλακτουν...

Μπουρλοτο θα σε κανω με τον φιλο απο κατω...Φανατικος οπαδος του ευρωπαικου ειναι...

Kamikaze-1.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κλάμα εχω σκάσει από τα γελια εδω και 5 λεπτά...κρέμας κάλτσα στο τζάκι και το καλοκαίρι

Το αικον βελτιωνεται..Μεγάλη βελτιωση στο μετωπο

Χαχαχα.

Το άικον με τέτοια διάταξη δίνει λιγότερο υετό σε σχέση με το. 00σρι στην Θεσσαλία . Ότι να ναι όντως τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χαχαχα.

Το άικον με τέτοια διάταξη δίνει λιγότερο υετό σε σχέση με το. 00σρι στην Θεσσαλία . Ότι να ναι όντως τωρα

Σου είπα μια μερα πριν στρώνει σε υετο αυτο,,,αλλά απο το μεσημέρι δεν εχει καμια σχεση

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...