Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Παίονας είπε:

τον εχω ψυχολογησει τον σωτο απο περσι το κανει για γουρι   το εκανε κ περσι κ πηρε τα περισσοτερα στην κ. μακεδ. φετος ομως δεν εχει οσο κ να γκρινιαζει θα παρει τα λιγοτερα

Βρε αφήστε το Σωτο σε μένα... Σε δύο βδομάδες βούτυρο θα είναι.. Τέρμα μαλακωμενος... Χαχαχαχα... Βλέπει ότι έρχεται νέο 2001 και δεν το πιστεύει... 😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, North _ Walker είπε:

Βρε αφήστε το Σωτο σε μένα... Σε δύο βδομάδες βούτυρο θα είναι.. Τέρμα μαλακωμενος... Χαχαχαχα... Βλέπει ότι έρχεται νέο 2001 και δεν το πιστεύει... 😂😂😂😂

Εγω το εχω πει δεδομενου οτι ειδικα ο τοπος μου και η θεσσαλια εχει δει παρα πολλα χιονια τα τελευταια χρονια φετος ο στοχος ειναι ενα νεο 2001 η 1988 τιποτα αλλο δεν με συγκινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω το εχω πει δεδομενου οτι ειδικα ο τοπος μου και η θεσσαλια εχει δει παρα πολλα χιονια τα τελευταια χρονια φετος ο στοχος ειναι ενα νεο 2001 η 1988 τιποτα αλλο δεν με συγκινει

Κώστα φέτος έχει όλα τα φόντα για πολλαπλό 2001 η 1988...χαχαχαχα.. Να ξέρεις το θεωρω δεδομένο... Το επιτελείο της Θεσσαλίας νομίζω ότι θα συμφωνούσε με τα λεγόμενα μου.. LA Nina με QBO NEGATIVE είναι τριπλό Τζακ ... Χαχαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, North _ Walker είπε:

Κώστα φέτος έχει όλα τα φόντα για πολλαπλό 2001 η 1988...χαχαχαχα.. Να ξέρεις το θεωρω δεδομένο... Το επιτελείο της Θεσσαλίας νομίζω ότι θα συμφωνούσε με τα λεγόμενα μου.. LA Nina με QBO NEGATIVE είναι τριπλό Τζακ ... Χαχαχαχα 

Καπως ετσι ειναι η κατασταση μιλαμε ο qbo εχει τρελες τιμες φετος...για να μην δουμε κατι αξιομνημονευτο ...αλλα θα δουμε...σε τι φασεις θα περασει και ο mjo...γενικα ειναι θετικα τα πραγματα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν υπαρχει περιπτωση να παει στα συν ο μηνας και να βγει +5 ας χαλαρωσουμε αλλωστε πειτε μου μια χρονια και σε παλιακους χειμωνες περα καποιων χρονολογιων επος  που σε καθε μηνα δν υπαρχουν θετικες αποκλισεις ...παντα υπηρχαν ποσο μαλλον τωρα που υπαρχει και κλιματικη αλλαγη

Ο Νοέμβριος έχει βιαστεί απίστευτα την τελευταία δεκαετία και έχουν βγει 3-4 που ήταν αντε  οχι +5 αλλά  +3 πάνω στα ΒΔ. Που δεν χιονισε ούτε στα 2000μ σε αυτούς  Ελπίζω ότι όπως έχει γίνει και άλλες φορές όταν κάνει φουλ ζέστη το πρωτο δεκαήμερο θα εξισορροπήσει  με κάποια  ψυχρη εισβολή στο 20-30 που μας ενδιαφέρει 

(το 1988 κ το 2001 που λες πριν τα χιόνια του Δεκέμβρη είχε κάνει και τις 2 χρονιές καλο-2001 και μεγάλο-1988 χιόνι το Νοέμβρη. Η κυκλοφορία του 20-30/11 δείχνει πράγματα και για τον Δεκέμβρη)

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρελα ποσα υετου στη Σικελια και με βαση το 12αρι του Τζιφου. 
 

Παραθετω Davis απο Catania για τους σκληροπυρηνικους: https://www.weatherlink.com/embeddablePage/show/fbedfb51c9594c9e8def681e2a5fcb7d/slim

Επεξεργάστηκε από LosAlimos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποσες χρονιες ξεκίνησαν με γεματα αισιοδοξια προσωπακια και κατεληξαν με γεματους μελανιες σβερκους...χαμηλα τη μπαλα,δεν αρκει ενα δεικτης,μια ταλαντωση για να βγει ενας δυνατος χειμωνας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, LosAlimos είπε:

Τρελα ποσα υετου στη Σικελια και με βαση το 12αρι του Τζιφου. 
 

Παραθετω Davis απο Catania για τους σκληροπυρηνικους: https://www.weatherlink.com/embeddablePage/show/fbedfb51c9594c9e8def681e2a5fcb7d/slim

Ευτυχώς τουλάχιστον τον αποφύγαμε εμείς ….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...