Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τώρα θα φοβόμαστε το δυτικα χαχαχα..το ουκμο είναι το άλλο άκρο του αικον μαλλον

μαλιστα και το γιουκμο μας δειχνει το αλλο ακραιο σεναριο...αρχιζει σιγα σιγα να σχηματιζεται το παιχνιδι προς τα που παει.μεχρι αυριο αντε το πολυ μεθαυριο υπομονη να υπαρχει λιμνη καταραχας και μετα οριοθετουμε τα ακρα της.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ δυτικά το ukmo αλλά ας λειτουργεί ως αντίβαρο του icon, κάπου στην μέση το θέλουμε που λογικά θα βγάλει τώρα το gfs

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι και το μέτωπο στις 126 που σιγουρα παρακαλεί ο μιχαηλ χαχαχ

Με σαρώνει

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ναι και το μέτωπο στις 126 που σιγουρα παρακαλεί ο μιχαηλ χαχαχ

Με σαρώνει

Αυτά θέλουμε ρεεε αυτά θέλουμεεεε να φλέγεται το Ιονίο να γίνεται της μουρλής!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ναι και το μέτωπο στις 126 που σιγουρα παρακαλεί ο μιχαηλ χαχαχ

Με σαρώνει

μετωπαρα!!!σφριγυλο σαρωτικο και δυνατο και εκτεταμενο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αλλα το θελουμε ολο αυτο λιγο πιο δυτικα οπως και να χει.πρεπει τζεμ και παιος να πανε σε ανατολικοτερα σεναρια για μπαλαντζα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΤΟ ΨΥΧΡΌ ΜΕΤΩΠΟ

ΤΟΥ ΨΥΧΡΟΎ ΜΕΤΏΠΟΥ

Ω ΨΥΧΡΟ ΜΕΤΩΠΟ!!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το τρεξιμο της ζωής του κανει ο τζιφος για τη δυτικη μακεδονια ...το ίδιο τρεξιμο στις ίδιες ώρες κανει αμα παρατηρήσετε και πριν τους χιονιαδες και ποτε δε βγαίνει χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Εντωμεταξύ ολα αυτα με θερμοκρασιες 12 έως 16 στα 850 ..απλά καταστροφικό αν ερχόταν καταιγιδαρες απίστευτης έντασης 

ναι οντος οπου περναει σαρωνει!!..θεωρω οτι θα εχει πολυ μεγαλειο ολη η υποθεση και το τελειο ειναι να μετακινειτε σιγα σιγα στην εξελιξη ολο και ανατολικα εφ οσον οντος κατσει δυτικα μας.Επισης κανει ωραιο στησιμο ο αζορ και προδιαθετει για γραναζι στην εξελιξη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και μετά κατεβαίνει και άλλο. Όσο πιο υψηλές θερμοκρασίες την ώρα των φαινομένων τόσο καλύτερα. Τα πρωτοβρόχια αυτά είναι ΄και όχι οι μπαρούφες που είχαμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν εχει ξανακάνει πιο επικό τρεξιμο για τη δυτικη μακεδονια ο τζιφος θα φανεί στο συγκεντρωτικό υετο στις 240...το αποθήκευση γιατι δυστυχως δε θα υπάρξει.. χτυπιούνται αλύπητα οι ίδιες περιοχές ήπειρος δυτικη μακεδονια και Ημαθία πελλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

και μετά κατεβαίνει και άλλο. Όσο πιο υψηλές θερμοκρασίες την ώρα των φαινομένων τόσο καλύτερα. Τα πρωτοβρόχια αυτά είναι ΄και όχι οι μπαρούφες που είχαμε.

αυτα ειναι πλυμμοροβροχια οπως τα χεις χαρακτηρισει😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και να κατσει λεει και στο καπακι ψυχρος αυλωνας και να βρει την ζεστη λιμνη..χαχαχαχα...επικ τερατουργημα χαμηλο μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αυτα ειναι πλυμμοροβροχια οπως τα χεις χαρακτηρισει😂

Έτσι γιατί τα πρωτοβρόχια, πάντα πρέπει να είναι πλημμυροβρόχια.! Εγώ με αυτό το τρέξιμο ενθουσιάστηκα και ας δίνει πολύ λιγότερα σε εμένα στην Λάρισα. Και κάτσε να δεις τι θα κάνει, το ετοιμάζει για τροπική διαταραχή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει και συνεχεια ανεβαίνουν παλι μέτωπα....κλάμα ...επικό τρεξιμο

 

Ο ανώμαλος ο αζορ τοσο ψηλα δε μπορεί να πηγαίνει και το χειμωνα ...όλο σφαλιάρες τρωει απο νοεμβριο και μετα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Έτσι γιατί τα πρωτοβρόχια, πάντα πρέπει να είναι πλημμυροβρόχια.! Εγώ με αυτό το τρέξιμο ενθουσιάστηκα και ας δίνει πολύ λιγότερα σε εμένα στην Λάρισα. Και κάτσε να δεις τι θα κάνει, το ετοιμάζει για τροπική διαταραχή!

ναι το ψηνει..λιγο μπαρουτι θελει απο βορρα λιγο φωτια στο λαδι και μπορει να βγαλει την τρελλα του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πωπωπωπ μακάρι να βγουν όλα αυτά, αυτή την εβδομάδα εγώ έχω πάλι πρόγνωση Ιωαννίνων χαχαχα. Τι φάση, κάθε φορά που έχω πρόγνωση έχουμε κακοκαιρές στα Γιάννενα!!😂😂

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

πωπωπωπ μακάρι να βγουν όλα αυτά, αυτή την εβδομάδα εγώ έχω πάλι πρόγνωση Ιωαννίνων χαχαχα. Τι φάση, κάθε φορά που έχω πρόγνωση έχουμε κακοκαιρές σα Γιάννενα!!😂😂

Καλό για εμάς αλλά όχι καλό για κέντρονοτιους! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Καλό για εμάς αλλά όχι καλό για κέντρονοτιους! 

Όντως καθολου υετο δε δίνει εκει...Αλλά εντάξει ενα τρεξιμο ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...