Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, ICELARISSA είπε:

Να ειναι η τελευταια δυσκολη διαταξη ελπιζω για φετος μονο μην μας πεσουν και τα τελευταια μαλλια χαχα

Εγώ νομίζω ότι θα φρίξουμε φέτος Μάλλον και φέτος. Δες τώρα αρχικές συνθήκες!! Αιικον και τζίφος!! Ουδεμία σχέση! Βέβαια βάσει δορυφορικής, ο τζίφος μου φαίνεται πολύ πιο πιθανό σενάριο,

gfs-13-6.png?18icon-6-6.png?18

 

Νάουκαστ και έχουμε τόσο σοβαρές διαφορές!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Και η αποψη του βασιλη και του weathergoup.gr για χθες το βραδυ

IMG_20211015_150108.jpg

Εγω δεν μπλεκω σε διλληματα το δικο μου επιτελειο.Τους λεω "μαγκες ετσι θα πανε τα πραγματα" και συμφωνουν παντα τα αλανια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εγω δεν μπλεκω σε διλληματα το δικο μου επιτελειο.Τους λεω "μαγκες ετσι θα πανε τα πραγματα" και συμφωνουν παντα τα αλανια.

Χαχα σωστο και αυτο....αν και ομαδα εννοουμε μια ομαδα στο fb που εχουμε μονο για θεσσαλια που ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα εχει και *****ντα μεσα χαχα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ICELARISSA είπε:

Και η αποψη του βασιλη και του weathergoup.gr για χθες το βραδυ

IMG_20211015_150108.jpg

Μπερδεύτηκα.. αφού το αμερικανικό έδινε φαινόμενα που ταίριαζαν με την δορυφορική εικόνα πως γίνεται να έπεσε έξω?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μπερδεύτηκα.. αφού το αμερικανικό έδινε φαινόμενα που ταίριαζαν με την δορυφορική εικόνα πως γίνεται να έπεσε έξω?

Μονο το ουκμο επιασε την εικονα πραγματικα απο τα μεγαλα μοντελα για μετα τις 2 το βραδυ με βαση τα 12αρια ο τζιφος δεν τα εδινε βαση δορυφορικης ειναι ξεκαθαρο νομιζω το σημειωσε και αλλο παιδι αυτο στις αναφορες κακοκαιριας..οι κρισεις γινονται παντα με τα 12αρια που τρεχουν ολα τα μοντελα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μονο το ουκμο επιασε την εικονα πραγματικα απο τα μεγαλα μοντελα για μετα τις 2 το βραδυ με βαση τα 12αρια ο τζιφος δεν τα εδινε βαση δορυφορικης ειναι ξεκαθαρο νομιζω το σημειωσε και αλλο παιδι αυτο στις αναφορες κακοκαιριας..οι κρισεις γινονται παντα με τα 12αρια που τρεχουν ολα τα μοντελα ...

Ποιο ήταν το λάθος του τζιφου? Εμένα μου φάνηκε αρκετά σωστός, ειδικά σε σύγκριση με το άικον, στο ναουκαστ. [18αρια]

Δηλαδή ποιες ήταν διαφορές ουκμου τζιφου, γιατί δεν τις ειχα δει.

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Ποιο ήταν το λάθος του τζιφου? Εμένα μου φάνηκε αρκετά σωστός, ειδικά σε σύγκριση με το άικον, στο ναουκαστ. [18αρια]

Δηλαδή ποιες ήταν διαφορές ουκμου τζιφου, γιατί δεν τις ειχα δει.

 

Η κατανομη υετου ηταν η διαφορα...ο τζιφος στο 18αρι οντως ξυπνησε και εδωσε την σωστη εικονα αλλα μιλαμε για ναουκαστ αλιμονο αν δεν ξυπνουσε και τοτε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, south coast είπε:

Καλησπέρα και καλη σεζον με πολλα φαινόμενα και ενα snow back to back στην Αθήνα να εχουμε.

Παμεγερα !!! Καλησπέρα και από μένα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, south coast είπε:

Καλησπέρα και καλη σεζον με πολλα φαινόμενα και ενα snow back to back στην Αθήνα να εχουμε.

Αχ ακόμα δεν ήρθες και εύχεσαι σε εμάς εδώ ηλιοφάνεια  😂😂😂😂..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, south coast είπε:

Καλησπέρα και καλη σεζον με πολλα φαινόμενα και ενα snow back to back στην Αθήνα να εχουμε.

Καλη σεζον ...με ενδιαφερον...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

https://weathergroup.gr/2021/10/15/τάση-του-καιρού-για-τις-επόμενες-2-εβδο-12/ γιανα δουμε τι θα δουμε την τελευταια εβδομαδα του οκτωμβρη...

καλή επιτυχία!βλέπω οτι αποκλείεται οποιαδήποτε ψυχρή κατάβαση..κ ο τζίφος την φλερτάρει στα τρεξίματα του!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι η πρώτη φορά εδώ και πάρα πολλά χρόνια που ολόκληρο το πρώτο 15ημερο  δεν μπήκα πουθενά σχεδόν να κοιτάξω και να ασχοληθώ εκτενώς με το τι βλέπουν τα μακροπρόθεσμα για τον χειμώνα που έρχεται...... και αυτό φυσικά οφείλεται στο σχεδόν ιστορικό καιρικά αυτό διαστημα για τη χώρα μας........!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, bardaris είπε:

καλή επιτυχία!βλέπω οτι αποκλείεται οποιαδήποτε ψυχρή κατάβαση..κ ο τζίφος την φλερτάρει στα τρεξίματα του!

50 % δινουμε στο 23-25 για χαμηλες θερμοκρασιες για την εποχη και 25% για το τελευταιο πενθημερο προφανως δν μιλαμε για θερμοκρασιες κατω των 10 βαθμων μεγιστες αλλα της ταξης 15 18 βαθμων ενδεχομενως και λιγο χαμηλοτερες..μην ξεχνας οτι τα φυσιολογικα της εποχης ειναι 21-24 βαθμοι..

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Είναι η πρώτη φορά εδώ και πάρα πολλά χρόνια που ολόκληρο το πρώτο 15ημερο  δεν μπήκα πουθενά σχεδόν να κοιτάξω και να ασχοληθώ εκτενώς με το τι βλέπουν τα μακροπρόθεσμα για τον χειμώνα που έρχεται...... και αυτό φυσικά οφείλεται στο σχεδόν ιστορικό καιρικά αυτό διαστημα για τη χώρα μας........!!!!

Μην μπεις δεν χρειαζεται εχεις εμας χαχχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκούραση για κάποιες μέρες και βλέπουμε.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Γιατί; Από τι κουραστήκαμε; 😛 

3 κακοκαιρίες back to back, ήταν πολύς ο μοντελικος φορτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...