Jump to content
Kilkis1989

Αναφορές Οκτωβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλό μήνα παίδες!!Ο μήνας με την Γιορτή μου και τα γενέθλια μου...Εύχομαι πολλές βροχές σε όλους,χιόνια στα βουνά και 5 μέρες ήλιο..!🤨

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kilkis1989 είπε:

Καλό μήνα παίδες!!Ο μήνας με την Γιορτή μου και τα γενέθλια μου...Εύχομαι πολλές βροχές σε όλους,χιόνια στα βουνά και 5 μέρες ήλιο..!🤨

Καλό μήνα! Μακάρι να κάνει ποτιστικές βροχές και ευχάριστες Τ. Χιόνια στα βουνά τόσο νωρίς αποκλείεται να κάνει εκτός αν εννοείς κανέναν Όλυμπο! Ούτε 5 μέρες μόνο με ήλιο θα έχουμε!

https://meteo-thessalia.gr/2021/09/29/makroprothesmi-ektimisi-oktovrioy-2021-gi/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα και καλό Φθινόπωρο 🍁🍂 σε όλους! Ένας μήνας που μπήκε με 17οC και βαριά συννεφιά χωρίς φαινόμενα στην περιοχή της Πολίχνης αλλά μας κρατάει αισιόδοξους για τη συνέχεια! Μακάρι να είναι ένας φυσιολογικά ζεστός μήνες με ποτιστικές βροχές και ηλιοφάνειες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια 16,8οC......ΒΒΑ άνεμος και καλό μήνα σε όλους με υγεία....καλές βροχές και καλά χιόνια στα τέλη του!!

Μπορεί να είναι εικόνα εξωτερικοί χώροι και δέντρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο μηνα παιδια μακαρι να ερθει επιτελους κρυο βροχη και καταογιδα !!!!

Πυργος 20.5 μολις εφθασα...τρςλη υγρασια αλλα καθολου υετος....

Νοτιοτερα απο Καλο Νερο μεχρι και Σαμικο μουσκεμα.δρομος Ζαχαρω ειχε και λιμνουλες αρα κατι εριξε....βορειοτερα προς Αμαλιαδα Βαρδα Αστραφτει συνεχως !!!! Ριξε.μωρεεεεε

Ζηλευω Ζωγραφαρα με.18.0.ηδη και βοριαδακι μουρλια με.αισθηση κανα 2 βαθμους κατω....σημερα.τσιμπαει ωραια δεν ειναι για σκετο κοντομανικο μου μεταφερουν....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλο μηνα και απο το θεμα αυτο...Δροσουλα και 18.9 η ελαχιστη με τοπικες νεφωσεις και δυνατες ριπες βορια..

Ευχομαι σε ολους υγεια...Αλλα χρειαζομαστε και την καιρικη μας υγεια...Ο αγαπημενος μου μηνας..Ο μηνας και των δικων μου γενεθλιων.Τρομακτικες καταιγιδες εχω να θυμηθω..Αυτες που μ εκαναν καταιγιδακια...Αυτες που μ εκαναν να αγαπησω τον καιρο...

Οκτωβριε κανε απλα αυτο που ξερεις...Φερε την εξιλεωση...

shelf_cloud.jpg

KAKOKAIRIA ATHINA.jpg

Πανεμορφη ληψη του Κυριλλου Σαμαρα...Πανοραμικη εικονα απο την συννεφιασμενη Καστορια χθες..Χαμηλεε νεφωσεις,τοπικες ομιχλες και ψιλοβροχο,συνθετουν το καιρικο σκηνικο..

243547629_2910429222543362_3890104414225721853_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Καλό και φυσιολογικό καιρικά μήνα να έχουμε! Ένας μήνας που μπήκε εδώ στην περιοχή προς το παρόν με φθινοπωρινές διαθέσεις.....πυκνή συννεφιά και θερμοκρασία στους 16,2 ... από φαινόμενα τίποτα απολύτως όλο το ξημέρωμα και τώρα... υπάρχει μάλιστα και σπασμένη συννεφιά(μικροανοίγματα ) στον ουρανό προς νοτιοανατολικά....

makrochori

makrohori.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα μ2 συν 2 χιλιοστά μπηκε ο Οκτώβριος..10 σε καστορια 15 σε φλωρινα

Και τώρα βρεχει ακομα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φλωρινα..Νεφωσεις,ψιλοβροχο και ομιχλη...Ο μηνας εκει μπηκε με το δεξι..

florina.png

Πανεμορφες εικονες και απο την ορεινη Θεσσαλια..

webcamimage.jpg

webcamimage-2.jpg

webcamimage-3.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλό μήνα παιδιά ! Με ψύχρα ,λίγα σύννεφα, κοντά στους 15 βαθμούς η Θ και ριπές ανέμου 7 με 8 μποφόρ βοριά ξημέρωσε η πρώτη μέρα του μήνα στο Κρυονέρι. Ας ελπίσουμε ότι με κάποιο τρόπο θα μας εκπλήξει ευχάριστα ο μήνας αυτός μετά το πρώτο δεκαήμερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφιά και σήμερα στην Λάρισα, λογικά βρέχει στον Όλυμπο

IMG_20211001_094252.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέριξ Αγίας Τριάδος Ευρυτανίας....χρωματική ομορφιά φθινοπώρου!! 9οC ελάχιστη Τ στην Χόχλια και 10οC στην Αγ.Τριάδα....

FB_IMG_1633071776622.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλα τα μέλη του φόρουμ και τις οικογένειές τους. Ελάχιστη στους 17° στο Κορωπί με ισχυρό ΒΑ όλη νύχτα. Για να δούμε από βροχές τι θα μας φέρει ο Οκτώβριος..... ο Σεπτέμβρης πάντως γράφτηκε στα χρονικά για την περιοχή μου με 0 χιλιοστά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλείνουμε σχεδόν 2 ώρες με ψιλόβροχο στον Τύρναβο, οι βροχές μας έρχονται από τον Όλυμπο και Κάτω Όλυμπο, η περιοχή των Γόννων έχει δεχθεί 8,2 χιλιοστά και η περιοχή της Ελασσόνας 2,8 χιλιοστά. Από τα Πλατανούλια και κάτω βλέπω δεν έχει πέσει σταγόνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τριτη μερα ασταθειας εστω και επιλεκτικα για τμηματα της Κερκυρας..Πριν λιγο..Του Ιακωβου Βασιλακη.

244077463_10225977734452018_5829546635728757425_n.jpg

Και Ελατη Τρικαλων,βαρυς καιρος..Οτι πρεπει...

webcamimage.jpg

Και Γαρδικι...Φθινοπωρινος καιρος...

live000M.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.....Καλημέρα και καλό μήνα απο το ανεμοδαρμενο Μαρμαρι με τα 7+ bf......ξυπνήσαμε με 16 και τωρα εχει 19 C....τα μπανια ομως συνεχιζονται και θα συνεχιστούν μέχρι να ασπρισουν οι σημαδουρες στα ρεμετζια......χαχαχαχαχαχα........γιατι ποιος ειπε ότι κολυμπάμε μονο το καλοκαιρι.....??????.....

Βουνό + Θάλασσα + ΧΙΟΝΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.......!!!!!!!!......

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

10mm στον Ποταμό Κέρκυρας και ρίχνει ακόμα με 19 βαθμούς 

19.8 ο σταθμός μου εδώ με ριπές στα 55χλμ/ώρα

Μάλιστα... Καλά είδα εγώ απέναντι τα βροχοσυννεφα😊😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...