Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας "Μπάλλος" 13-16/10....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέτοια αγωνία για τις επόμενες 2-3 μέρες δεν είχα όταν η γυναίκα μου έμπαινε στο μαιευτήριο να γεννήσει τα παιδιά μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Τέτοια αγωνία για τις επόμενες 2-3 μέρες δεν είχα όταν η γυναίκα μου έμπαινε στο μαιευτήριο να γεννήσει ...

Για την Μήδεια την είχες? 😂 γιατί αν όντως η αγωνία είναι μεγαλύτερη και από τότε, μπορώ να καταλάβω πόσο άθλια είναι τα πράγματα υετικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Για την Μήδεια την είχες? 😂 γιατί αν όντως η αγωνία είναι μεγαλύτερη και από τότε, μπορώ να καταλάβω πόσο άθλια είναι τα πράγματα υετικα

Μεγαλύτερη έχω τώρα Μιχάλη....ξαναειπα ότι  θέλω μια 100αρα storm total για να ηρεμισω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον από την μουσική που είχα δεν αντιλήφθηκα ότι έκανε δυνατή ραγδαιότητα, γιατί και ο σταθμός του ΕΑΑ έχει καταγράψει ήδη 5 χιλιοστά. Θερμοκρασία, πολύ πιο κρύα από αυτή που θα περίμενε κανείς. 13.4 τώρα. θα φάει πολύ καλό χιόνι ο Όλυμπος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μάλλον από την μουσική που είχα δεν αντιλήφθηκα ότι έκανε δυνατή ραγδαιότητα, γιατί και ο σταθμός του ΕΑΑ έχει καταγράψει ήδη 5 χιλιοστά. Θερμοκρασία, πολύ πιο κρύα από αυτή που θα περίμενε κανείς. 13.4 τώρα. θα φάει πολύ καλό χιόνι ο Όλυμπος.

Αφου στο εγραψα ρε 6ο 50 μαξ ραγδαιοτητα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γουαου, έχουμε πιο πολλή ζέστη απ τη λάρισα? 15.3 γράφει στα 163μ. των τρικάλων, 0.8 τα χιλιοστά τα ριξε το απόγευμα, απ το δρόμο που ναι βρεγμένος το κατάλαβα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 παρά επειδή ήμουν στην Λάρισα έριχνε πολύ νερό. 

5,2 χιλιοστά βλέπω από τον σταθμό στην Λάρισα.

2,6 χιλιοστά εδώ.

Κρύο με 13 βαθμούς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Μεγαλύτερη έχω τώρα Μιχάλη....ξαναειπα ότι  θέλω μια 100αρα storm total για να ηρεμισω

Νέος ιερόσυλος καταιγιδακιας😂😂😂2 ποντοι χιονιού για μένα δε συγκρίνονται με καταιγίδες όπως τις θέλει κ έχει φανταστεί ο κάθε καταιγιδακιας! Περί ορέξεως...:)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Τέτοια αγωνία για τις επόμενες 2-3 μέρες δεν είχα όταν η γυναίκα μου έμπαινε στο μαιευτήριο να γεννήσει τα παιδιά μου...

Χαχα ελα Γιωργη θα ριξει πολυ και καλα μην αγχωνεσαι....100-150 στορμ τοταλ θα εχουμε Σαββατο πρωι κρατα το ποστ και θα με θυμηθεις...

Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα αλλα σαν.την αγωνια του χιονιου δεν εχει....πουλαω ολο τον ετησιο υετο για 1 Μηδεια καθε χρονο !!!

18.8 Ζωγραφου φουλ υγρασια και ασθενες νοτιο.ρευμα...τελικα τιποτα δεν θα κανει σημερα παμε κατευθειαν στο κυριως πιατο αυριο μεσημερι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kouvanos είπε:

Χαχα ελα Γιωργη θα ριξει πολυ και καλα μην αγχωνεσαι....100-150 στορμ τοταλ θα εχουμε Σαββατο πρωι κρατα το ποστ και θα με θυμηθεις...

Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα αλλα σαν.την αγωνια του χιονιου δεν εχει....πουλαω ολο τον ετησιο υετο για 1 Μηδεια καθε χρονο !!!

18.8 Ζωγραφου φουλ υγρασια και ασθενες νοτιο.ρευμα...τελικα τιποτα δεν θα κανει σημερα παμε κατευθειαν στο κυριως πιατο αυριο μεσημερι

και αν μια μηδεια ανα 5-6 χρονια βγαλει τον ετησιο υετο?

ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Snow sick είπε:

Νέος ιερόσυλος καταιγιδακιας😂😂😂2 ποντοι χιονιού για μένα δε συγκρίνονται με καταιγίδες όπως τις θέλει κ έχει φανταστεί ο κάθε καταιγιδακιας! Περί ορέξεως...:)

Καλά εννοείται αυτό ...αλλά για κάποιο λόγο είχα μικρότερη αγωνία στη Μήδεια αφού από ένστικτο ήξερα ότι θα έχω τουλάχιστον ένα 10ποντο που τελικά ήταν 40ποντο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ουαου....φαινομενα στα Βιλια....μετα βιας.εχει συννεφια !!! Ισως δεν φαινεται καλα.απο εδω....τελειως σπαστος καιρος παντως λεκανοπεδιο και Υμηττος....για να δουμε αυριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...