Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας "Μπάλλος" 13-16/10....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Tolisk20 είπε:

Η χειροτερη μερα για τους διανομεις της αττικης εδω και πολλα χρονια..θες ενταση θες ραγδαιοτητες θες διαρκεια..μαρτυριο αλλα χαλαλι..

Ας τους λυπηθούμε λίγο σήμερα.   Btw, 125 χιλιοστά ήδη ο ημερήσιος στους Αμπελόκηπους! Είδα στις ειδήσεις μάλιστα πριν λίγο ότι είναι κλειστή και η Κηφισίας στο ρεύμα προς Αθήνα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατακλυσμός στο Κρυονέρι τα τελευταία λεπτά. Ακόμη φαίνεται το έδαφος να αντέχει πάντως και να τραβά την ποσότητα  .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Η χειροτερη μερα για τους διανομεις της αττικης εδω και πολλα χρονια..θες ενταση θες ραγδαιοτητες θες διαρκεια..μαρτυριο αλλα χαλαλι..

Προτιμισα να γίνω παπί για να πάρω καφέ παρά να φέρω διανομέα....μην γινόμαστε ζώα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, brainstorm είπε:

Ας τους λυπηθούμε λίγο σήμερα.   Btw, 125 χιλιοστά ήδη ο ημερήσιος στους Αμπελόκηπους! Είδα στις ειδήσεις μάλιστα πριν λίγο ότι είναι κλειστή και η Κηφισίας στο ρεύμα προς Αθήνα!

Και γω διανομεας ειμαι με βαν...οπως και χιλιαδες κοσμος..φορτηγα βαν ντιλιβερι..για μενα η πιο δυνατη βροχοκαιρια για το λεκανοπεδιο εδω και πολλα χρονια ασχετα αν θα εχουμε η οχι ρεκορ..πληρει πολλες προυποθεσεις..ραγδαιοτητες-διαρκεια-ευρεια κλιμακα περιοχων..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

74mm εγώ 

77mm στην Πανεπιστημιούπολη 300μ από μενα 

81 mm γείτονας στα 200μ από μένα 

106mm στα 1500μ από μένα προς Γιυδι-Αμπελοκηπους 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομακτική ένταση...

Βέβαια το πρωί ήμουν Νέο Κόσμο και υπήρξαν στιγμές στα όρια της θύελλας. Τώρα η Κηφισιά πριν 3-4 λεπτά θύμισε το πρωινό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...