Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Αν δεν πας πάνω να συνένοηθουμε από που θα τραβάς φώτο εσύ και που εγώ μην βγάζουμε τα ίδια 😋😋😋  

επειδή αμφότεροι είναι πιθανόν να φωτογράφιζουμε τα αστέρια.....θεωρώ ότι δεν χρειάζεται συνεννόηση....ΟΜΩΣ....εάν....ανατραπούν πολλά θέλω τους πλάτανους από το Τσινάρι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι πάει να κάνει το άικον!?😍

Αχ και να ήταν Γεναρης θα είχαμε τους 2 βαθμούς που μας λείπουν!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, Gary είπε:

για ποτε λες? και τι βηματα?

 
  •  

Γκάρυ μπορεί να σε έρθει και σένα ψύχος αλλά να είναι χωρίς χιόνι...Μόνο ξεροβόρι.

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Γιάννενα.. Μπαίνει ο χειμώνας

graphe3_10000___21.1320754717_39.7165991903_.gif

Με τέτοιο διάγραμμα χιονιζονται Πράμαντα? Αύριο πρωί 11-12  έξω από Μέτσοβο θα δω χιόνι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Mercedakias είπε:

Με τέτοιο διάγραμμα χιονιζονται Πράμαντα? Αύριο πρωί 11-12  έξω από Μέτσοβο θα δω χιόνι?

καλησπέρα φίλε, αύριο όχι δυστυχώς, μόνο η βορειοανατολική Ήπειρος στα σύνορα με δυτική Μακεδονία μπορεί να δούνε χιονόπτωση μεγάλης έντασης. Μέτσοβο βροχή. Πάντως στα Πράμαντα την Δευτέρα έχουν αυξηθεί οι πιθανότητες χιονόπτωσης.. Το βλέπουμε όμως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν να βλέπω αρνητικά βηματάκια από τζίφο.. οκ, να δούμε πόσο.. Αν και το καλό είναι ότι δεν μπορεί να καταστραφεί πλέον η κακοκαιρία, αλλά θα ήθελα να δω και άλλες βελτιώσεις. Περιμένουμε και τα άλλα 12αρια.Η Σκωτία θάβεται 

Βασικά κάνει μεγαλύτερα βήματα επιδείνωσης από ότι βελτιώθηκε στο 6αρι σε σχέση με το 00αρκι, δεν μου αρέσει αυτό.

 

λήξη συναγερμού, οκ τα 12αρια μέχρι στιγμής.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Gary είπε:

το λοιπον  θα εχω ξεροβορι το σκ

  •  

γκαρυ ξεροβορι την τριτη το σκ νοτιαδες αυριο χιονι στο παικο στα ψηλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Τι πάει να κάνει το άικον!?😍

Αχ και να ήταν Γεναρης θα είχαμε τους 2 βαθμούς που μας λείπουν!

Ρε ασχολήσου με τη Λάρισα και άσε τα Γιάννενα επτελους🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Ρε ασχολήσου με τη Λάρισα και άσε τα Γιάννενα επτελους🤣🤣

Συγνώμη κιόλας, αλλά ειδικά τώρα την Λάρισα την έχω γραμμένη σε ότι μπορείς να φανταστείς.😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωχ το τζεμ θα με στείλει πάλι με ζαναξξ.. αυτό ήθελα να διορθώσει πάνω από όλα, και κάθε άλλο κάνε... Δεν γίνεται αν πετύχει τώρα όταν έχει αποτύχει τις άλλες φορές.. θα τρελαθώ

 

ζάναξ λέμε ζάναξ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Με τέτοιο διάγραμμα χιονιζονται Πράμαντα? Αύριο πρωί 11-12  έξω από Μέτσοβο θα δω χιόνι?

Αν και δεν τα ξέρω τα μέρη λογικά αύριο σε υψόμετρο 1300μ ίσως το δεις να πέφτει οριακά .Θα ανέβει η θ μόλις αρχίσουν τα φαινόμενα ενώ δεν βοηθάει η διεύθυνση του ανέμου για κάτι καλύτερο.

Από Δευτέρα βράδυ τα Πράμαντα χιονίζονται αν βγει όπως έδειχνε .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Xaxaxaxκαι οι δείκτες ειναξ για κλάματα κοιταξτε σε μια μέρα πως αλλαξαν ...βέβαια ειναι υπέροχοι τωρα χαχαχα

Δεν εχει μονο ο τζιφος δεικτες εχουν και αλλα μοντελα και δεν εδειχναν ποτε τετοια μεγαλη ανοδο στον ναο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν εχει μονο ο τζιφος δεικτες εχουν και αλλα μοντελα και δεν εδειχναν ποτε τετοια μεγαλη ανοδο στον ναο...

Σοβαρά....δηλαδη αυτοί είναι μόνο του τζίφου;;;; χαχαχα έτσι εξηγείται γιατί είναι όπου φυσάει ο άνεμος  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Σοβαρά....δηλαδη αυτοί είναι μόνο του τζίφου;;;; χαχαχα έτσι εξηγείται γιατί είναι όπου φυσάει ο άνεμος  

Μόλις χάλασε ο τζίφος για την συνέχεια. Ούτε με τους δείκτες του δεν συμφωνεί χαχαχα. Εχθές έπρεπε να δείχνει το σημερινό του τρέξιμο

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Συγνώμη κιόλας, αλλά ειδικά τώρα την Λάρισα την έχω γραμμένη σε ότι μπορείς να φανταστείς.😀

Ε δεν παίζεσαι ρε φιλε🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Σοβαρά....δηλαδη αυτοί είναι μόνο του τζίφου;;;; χαχαχα έτσι εξηγείται γιατί είναι όπου φυσάει ο άνεμος  

Ναι ρε εχω ανεβασει του ευρωπαικου τα ενς των δεικτων του καποιες φορες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μόλις χάλασε ο τζίφος για την συνέχεια. Ούτε με τους δείκτες του δεν συμφωνεί χαχαχα. Εχθές έπρεπε να δείχνει το σημερινό του τρέξιμο

 

Καλά το είδα μιχαηλ αυτο σκεφτόμουν κι εγω ...άρα για φτιάξει παλι η θα αλλάξουν αυριο οι δείκτες χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...