Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έκανε ο ευρωπαιος βρήκε τροπο...Παλιά έβρισκε τροπο ο τζιφος να μας χιονιζει παντα ...πλεον βρίσκει και ο ευρωπαιος,, άρα γλέντια που θα ρίξουμε το χειμωνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για υπογλωσσια θα με στειλει ο παιος......που ποτε δεν τον πηρα σοβαρα  !!!!!😎😂

ECM1-192.GIF?08-0

ECM0-192.GIF?08-0

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Το έκανε ο ευρωπαιος βρήκε τροπο...Παλιά έβρισκε τροπο ο τζιφος να μας χιονιζει παντα ...πλεον βρίσκει και ο ευρωπαιος,, άρα γλέντια που θα ρίξουμε το χειμωνα 

Καλα χιονια χαχαα..

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατάφερε να το φέρει το ψύχος ο Ευρωπαίος, αλλά μένει να δούμε αν συνδυάζεται με υετό.

ECM0-192 (1).gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκεί που έλεγες στα 0αρια ότι υπάρχει κάποια σύγκλιση μεταξύ των μοντέλων μέχρι και τις 96 ώρες ήρθαν τα 12αρια και μας άλλαξαν τα φώτα. Ελπίζω αύριο να ξεκαθαρίσει κάπως η κατάσταση, αν και δεν νομίζω. Βλέπω να μας σπάνε τα νεύρα φέτος τον χειμώνα...

Τα ενς του τζιφου πάντως χάλασαν σε σχέση με του 6αριου για εδώ, στο κομματι του υετού που με ενδιαφέρει περισσότερο προσωπικά. 

Τρελό σενάριο από το ευρωπαϊκό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Κατάφερε να το φέρει το ψύχος ο Ευρωπαίος, αλλά μένει να δούμε αν συνδυάζεται με υετό.

ECM0-192 (1).gif

Ετσι οπως το εχει τωρα εχει φουλ υετο και δευτερα και τριτη και τεταρτη

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Κατάφερε να το φέρει το ψύχος ο Ευρωπαίος, αλλά μένει να δούμε αν συνδυάζεται με υετό.

ECM0-192 (1).gif

Συνδυάζεται με καλό υετό μάλλον! Εδώ σε εμένα δίνει μέγιστη 8 και ελάχιστη 2 με ασθενείς βροχές!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μυριστικα χιόνια και μπήκα ...χεχεχε. Καλό χειμώνα παιδιά.... εύχομαι από μια Μήδεια τουλάχιστον στον καθένα μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Συνδυάζεται με καλό υετό μάλλον! Εδώ σε εμένα δίνει μέγιστη 8 και ελάχιστη 2 με ασθενείς βροχές!

Εχει απλα δεν τον ανεβαζω δεν εχει νοημα τριημερη κακοκαιρια εχει ουσιασιαστικα με πολυ υετο ειδικα στον ηπειρωτικο κορμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Συνδυάζεται με καλό υετό μάλλον! Εδώ σε εμένα δίνει μέγιστη 8 και ελάχιστη 2 με ασθενείς βροχές!

Μέγιστη 8 χαχα που μένεις στο βολο;;;.?άντε να σου δίνει μέγιστη 3,4 βαρια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Είδες που φωνάζεις ρε? Το καλύτερο δυνατό σενάριο από όλα έβγαλε το ευρωπαϊκό.... Υπάρχει ελπίδα ακομη

Πιστεύω θα είναι μόνο του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Πιστεύω θα είναι μόνο του

Παντως τελικα εχει και την πεμπτη υετο..σαν σεναριο δεν ειναι δυσκολο να συμβει οχι οτι θα γινει αλλα δεν ειναι επιστημονικης φαντασιας ετσι οπως στηνονται οι εμποδισμοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μέγιστη 8 χαχα που μένεις στο βολο;;;.?άντε να σου δίνει μέγιστη 3,4 βαρια 

γιατι θα ειχε ο βολος μεγιστη 8 με τον ευρωπαιο ? 😛  ουτε 5 δεν θα ειχε 

Επεξεργάστηκε από Γιάννης μασ
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

γιατι θα ειχε ο βολος μεγιστη 8 με τον ευρωπαιο ? 😛  ουτε 5 δεν θα ειχε 

6-7 θα ειχες και κανα 5αρι εδω και αν.15 νοεμβρη ειναι χωρις προυπαρχον ψυχος και χιονοκαλυψη βορειοτερα αρα εκφυλισμος της ψυχρης μαζας ...αν ηταν δεκεμβρης θα ειχες 3-4 βαθμους

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

6-7 θα ειχες και κανα 5αρι εδω και αν.15 νοεμβρη ειναι χωρις ψυχος βορειοτερα αρα εκφυλισμος της ψυχρης μαζας ...αν ηταν δεκεμβρης θα ειχες 3-4 βαθμους

υπερβαλλοντας το ειπα το ουτε 5....αλλα την ξερω καλα αυτη την διαταξη....αν εβγαινε θα ηταν συστημενο για βολο ...ιδια θερμ με λαρισσα εχουμε με δυτικο βδυτικο σε αυτες τις διαταξεις, και εχω πολλα χαρακτηριστικα παραδειγματα....αλλα και 30/11/2016 με υψηλοτερη θερμ στα 850 ειχε μεγιστη 6 βαθμους ο βολος ενω ειχε βγαλει και ηλιο....πιστευω οτι αν ειχε φαινομενα μεσα στην μερα και μεσα στον βολο δεν θα πηγαινε πανω απο 5-6.....επισης μια χαρα κρυο εχει βορειοτερα στις 16/11 αν το δεις γυρω στους -13

Επεξεργάστηκε από Γιάννης μασ
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

υπερβαλλοντας το ειπα το ουτε 5....αλλα την ξερω καλα αυτη την διαταξη....αν εβγαινε θα ηταν συστημενο για βολο ...ιδια θερμ με λαρισσα εχουμε με δυτικο βδυτικο σε αυτες τις διαταξεις, και εχω πολλα χαρακτηριστικα παραδειγματα....αλλα και 30/11/2016 με υψηλοτερη θερμ στα 850 ειχε μεγιστη 6 βαθμους ο βολος ενω ειχε βγαλει και ηλιο....πιστευω οτι αν ειχε φαινομενα μεσα στην μερα και μεσα στον βολο δεν θα πηγαινε πανω απο 5-6

Πιθανον αλλα αν ηταν αυτη η διαταξη δεκεμβρη με -5 γεματο ξερεις τι θα ειχες χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

γιατι θα ειχε ο βολος μεγιστη 8 με τον ευρωπαιο ? 😛  ουτε 5 δεν θα ειχε 

Ναι απλα απο υπερβολή το ειπα κι εγω χαχαχ..ειναι δυνατον να χει η πολιχνη 8;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Πιθανον αλλα αν ηταν αυτη η διαταξη δεκεμβρη με -5 γεματο ξερεις τι θα ειχες χαχα

καλα ναι...το μονο καλο που ειναι νοεμβριος τωρα ειναι οτι και να το παρει πισω δεν θα μου την σπασει γτ δενπεριμενω χιονια νοεμβρη αχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιάννης μασ είπε:

καλα ναι...το μονο καλο που ειναι νοεμβριος τωρα ειναι οτι και να το παρει πισω δεν θα μου την σπασει γτ δενπεριμενω χιονια νοεμβρη αχαχα

Δν χρειαζεται να το παρει πισω εχει μπολικο νερακι μπορει να το επαναλαβει σε κανα εικοσαημερο παλι ομως χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δν χρειαζεται να το παρει πισω εχει μπολικο νερακι μπορει να το επαναλαβει σε κανα εικοσαημερο παλι ομως χαχαχ

καλα το συγκεκριμενο και χιονια εχει πολλα...πιστευω καλαμπακα και τρικαλα  και οχι μονο θα βλεπαν....και οτιδηποτε >300 μετρων απο θεσσαλια και πανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιάννης μασ είπε:

καλα το συγκεκριμενο και χιονια εχει πολλα...πιστευω καλαμπακα και τρικαλα  και οχι μονο θα βλεπαν....και οτιδηποτε >300 μετρων απο θεσσαλια και πανω

Πεδινη θεσσαλια οχι ειναι νωρις αλλα πανω απο 400 και πιθανος καλαμπακα ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε τι κάνει ο μέσος όρος του ευρωπαιου χαχαχαχαχ

Ρε πηγε στο μειον 4....πάντως αν δε βγει κρυο θα ξεφτιλιστει,, κανένας άλλος μεσος ορος δεν είναι εκεί ουτε στο 0 δεν είναι τα υπόλοιπα χαχαχ

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...