Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλό μήνα Νοέμβριο σε όλους, με υγεία και λογική....βοήθειά μας και οι Άγιοι της ημέρας, Κοσμάς και Δαμιανός οι Ανάργυροι και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες....καλές αναφορές, με τα πρώτα χιόνια ελπίζω στα πεδινά!!

Μελίσσια 11,6οC και 70% υγρασία....

Μπορεί να είναι εικόνα εξωτερικοί χώροι και κείμενο που λέει "ΝΟΕΜΒΡΗΣ Καλό μήνα."

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.

Μπορεί να είναι εικόνα υποδήματα και εξωτερικοί χώροι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, και καλό μήνα με νυχτερινό καταιγιδοσφυροκοπημα κ πνίξιμο από Ρόδο. Δεν ξέρω τι ακριβώς θα συναντήσω έξω σε λίγο. Θα ενημερώσω, ακόμα βρέχει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημερα αδερφια..Καλο μηνα ρεεε!!!Υδροστροβιλος στον κολπο του Δρυμωνα..Της Νατασσας Κουτσολιακου..

image.jpg

Νευροκοπι..Του Νικου Καραμπετακη...Ομιχλη καργα...Τις επομενες μερες ολο και πιο συχνα θα βλεπουμε αυτο το φαινομενο σε αρκετες περιοχες της χωρας..

image (1).jpg

Λερος..Της Νατασσας Κουτσολιακου...

image (2).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σας..Ο φιλος μου και συναδελφος μου βρισκεται σε διακοπουλες στη βορεια χωρα..Διαμενει στην Αγκαθια Ημαθιας..Στον αδερφο του..Μολις μιυ εστειλε 2 φωτο απο τους καραρρακτες της Εδεσσας...Κρυο αρκετο και ομιχλη εδω και μια βδομαδα που βρισκεται πανω..Αλλοι ρυθμοι,αλλη ζωη και η φυση οργιαζει...

IMG-b2b9a27083367efa3a048bde688cb864-V.jpg

IMG-9cc85ed44ee79f16b9f44e59672b121c-V.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η πρωτη μονοψηφια στον βολο σημερα για την σεζον, 9,4 και οι δυο σταθμοι

0,6 η ελαχιστη στα γιαννενα, για λιγο δεν ειχαμε την πρωτη αρνητικη 

η ελεουσα ομως ειχε την πρωτη αρνητικη με -0,1, εστω και οριακα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλημερα σας..Ο φιλος μου και συναδελφος μου βρισκεται σε διακοπουλες στη βορεια χωρα..Διαμενει στην Αγκαθια Ημαθιας..Στον αδερφο του..Μολις μιυ εστειλε 2 φωτο απο τους καραρρακτες της Εδεσσας...Κρυο αρκετο και ομιχλη εδω και μια βδομαδα που βρισκεται πανω..Αλλοι ρυθμοι,αλλη ζωη και η φυση οργιαζει...

IMG-b2b9a27083367efa3a048bde688cb864-V.jpg

IMG-9cc85ed44ee79f16b9f44e59672b121c-V.jpg

Ποιος συνάδερφος? Ο Νικολάκης? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα να έχουμε παίδες και ας ευχηθούμε φυσιολογικό καιρικά  δεύτερο 15ημερο γιατί το πρώτο μας άφησε πριν καν αρχίσει! Ηλιοφάνεια λοιπόν και σήμερα εδώ στη δυτική πεδινή Ημαθία με τη θερμοκρασία ήδη πριν λίγο στους 18,2 και ακόμα έχουμε 3-4 ώρες για τη μέγιστη …. !!! Στους 4,2 η ελάχιστη ζεσταίνει σιγά σιγά ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7.6 η ελάχιστη, 17 βαθμοί τώρα στην Λάρισα τώρα, ποδήλατο με ένα μακρυμάνικο και με ένα κασκολακι για τον λαιμό.. αύριο η μόνη μέρα ενδιαφέροντος

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

120 σχεδόν χιλιοστά άφησαν οι χθεσινοβραδινες βροχές εδώ στην πόλη της Ρόδου. Κατά τις 02.30 ξύπνησα από κεραυνούς και ανελέητο ανεμοβροχι (λες και περνούσε ανεμοστροβιλος). Το πρωί για δουλειά φανάρια εκτός λειτουργίας, πολλά παιδιά καθυστερημένα στο σχολείο, αλλά σε γενικές γραμμές οκ τα πράγματα. Ακόμα είναι κλειστός ο καιρός και ψιχαλίζει κατα περιόδους (κάπως περισσότερο μαθαίνω στη νότια Ρόδο)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπως μου εστειλε ο φιλος μου ο Δημητρης τον Ολυμπο..Απο την εθνικη και απο τον Παλαιο Παντελεημων...Προηγουμενες μερες..

IMG-eb0da545f14ae4821fb42d04b7980c61-V.jpg

Και απο την εθνικη οδο .Μεσα απο το αμαξι του..

IMG-bf7bf79f6d654095ab2a80779d581870-V.jpg

Ροδος εχθες το βραδυ απο τοπικο σαιτ..

κεραυνοι-2-2.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαριά συννεφιά πλέον σε όλο σχεδόν το λεκανοπέδιο, όπως βλέπω από Μελίσσια.....10-18οC σήμερα η κύμανση της θερμοκρασίας.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα και καλο μηνα ....Με ζεστουλα μπήκε η πρώτη μέρα του Νοέμβρη σε όλη την περιοχή της Σαλονικας .... Έως και 20 C σημειώθηκαν σε σταθμούς τριγύρω.... 

6,2 C - 18,6C στον σταθμό μου 

17,9 C το νοεσις και το κέντρο 

18,5 ο Λαγκαδάς 

18,7  κάτω Πυλαία

19,5 η Σινδος

Το μόνο παρηγορο είναι ότι κοίταξα ένα χρόνο πριν την ίδια μέρα και είχα μέγιστη 22,7 οπότε το λες και βελτίωση ....αν και τις επόμενες μέρες θα το φτάσουμε και αυτό 

 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα σε όλους! Με καλοκαιρία ξεκίνησε ο 11ος μήνας του έτους, ο 2ος απ'το τέλος μήνας του έτους, ο Νοέμβριος εδώ στην Πολίχνη. Τ στους 15 τώρα, στους 18 η μέγιστη, στους 5 η ελάχιστη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα αγορινες μου...16.9 με 70% υγρασια...Αρκετες νεφωσεις απο το μεσημερι και μετα..Ελπιζω αυριο να κανει ενα περασμα και απο την Αττικη...

Το μονο ενδιαφερον τα φθινοπωρινα χρωματα..Θοδωρακι Πελλας και Νυμφαιο του Γιαννη Παπαντωνιου και του Μιχαλη Τσιρλη...Καλη συνεχεια και καλο μηνα σε ολους..

250572827_210939564484028_5638693176035734182_n.jpg

250721607_210939417817376_3648808258389773946_n.jpg

250875428_2067073096777045_8891472698378264622_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18,9 η μέγιστη σήμερα εδώ στο Μακροχώρι.... με ηλιοφάνεια..... στους 9,2 τώρα με 84% υγρασία.... για να δούμε θα βρέξει καθόλου το ξημέρωμα-πρωί ή και αυτό μούφα θα ναι,,,,,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 αρακι εδώ μέγιστη, το ψυχρό μέτωπο φαίνεται στην Ιταλία αυτή την στιγμή, εμείς επηρεαζόμαστε από το θερμο σαν χώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

18 αρακι εδώ μέγιστη, το ψυχρό μέτωπο φαίνεται στην Ιταλία αυτή την στιγμή, εμείς επηρεαζόμαστε από το θερμο σαν χώρα

Δεν άρχισαν τα φαινόμενα ακόμα φιλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Δεν άρχισαν τα φαινόμενα ακόμα φιλε

Επηρεαζόμαστε από την συννεφιά του, έχει πολύ λίγες βροχές αυτό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οσο περνα η ωρα αυξανεται η υγρασια και λογω της νυχτας αλλα και εξ αιτιας του συστηματος που θα μας επηρεασει απο αυριο..75% αυτη την ωρα,τοπικες νεφωσεις και 16 βαθμοι..

Σημερα το πρωι στο Οροπεδιο Λασηθιου...Συνηθες φαινομενο για την περιοχη.Της Μαριας Αραμπατζη...Καλο βραδυ απο μενα...Με την ελπιδα να βραχουν οσο το δυνατον περισσοτερες περιοχες αυριο...Και οσο γινεται εστω και προσκαιρα,αξιολογα..

251274071_4627976517225571_5028317576521181156_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα και καλό μήνα απο Μονοδενδρι,Κεντρικό Ζαγορι......ειμαι από Σάββατο απόγευμα ......με πολύ αέρα και έντονη αισθηση του κρυου χθες και προχθες.....

......τα ξημερωματα έκανε παγετο.......Στους Ασπραγγελους ξημερωσαν με -3 C.....!!!!!!.......

.....Σήμερα κάναμε το γύρο του Σμολικα απο Κερασοβο - Φούρκα -Σαμαρινα -Βασιλίτσα -Διστρατο -Άρματα -Παδες -Παλιοσελλι -Βρυσοχωρι -Ηλιοχωρι-κλπ.......φθινοπωρινά χρωματα απεριγραπτα......

......στο διασελο απο Φουρκα -Σαμαρινα στα 1760μ.υψόμετρο ο δρομος σε πολλά σημεια ειχε παγο.....13.30 το μεσημερι......

.....Υπάρχουν και φωτογραφιες αλλα οχι αποψε.....

......Αύριο με απευθιας ανταποκριση απο Moνοδενδρι......

......έχει καμμια ωρα πού βρέχει....

......καλο ξημερωμα.....με βροχα ζαγορισια......

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πυργαρος !!!!! Ολη μερα χθες συννεφια και ωραιο αερακι..  

Ελαχιστη 13.5 και μεγιστη δυστυχως 21.7 (!!!) Ομως το απογευμα ειχαμε βροχουλα.εκπληξη 0.5 μμ ισα να βραχουν οι δρομοι....

Εδω και 10 λεπτα ξεκινησε απαλη ποτιστικη ραντισμα που τα μουσκεψε ολα και ενας υπεροχος κατακοκκινος ουρανος !!!!

Η θερμοκρασια στα υψη 18 ολοκληροι βαθμοι αλλα αισθηση πανεμορφη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...