Jump to content
billipiros12

Αναφορές κακοκαιρίας περιόδου 26 με 30 Νοεμβρίου.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αθηνα..Της Κατερινας Παπαναστασιου..

260424022_4509961682391399_2413199001706232141_n.jpgΑσπιστευτη μπουκα Ασπροπυργο...Δεν εχω ξαναδει κατι τετοιο..Νεος γυρος τωρα..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19.4μμ συνεχιζει ασταμάτητα. 

Το 25αρακι βεβαιο . 

Το περιμενα. Αφου φαινοταν τοσες μερες οτι θα εβγαινε πιο νοτια το μετωπο και απλα το αλλξε τελευταία στιγμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρυσούπολη Περιστερίου 33.2 mm... 261.8  mm/h μέγιστη ραγδαιότητα και.. 78.9 km/h μέγιστη ριπή ανέμου...

Και η ριπή ανέμου αυτή αλλά και η ραγδαιότητα, προκειται για ρεκορ.... σε μια μέρα δυο ρεκορ για το σταθμό μου... από το Μάρτη του 2020 που τον έχω!

... συνοδεύτηκε κι εδω από ψιλο χαλάζι θα έλεγα, η καταιγίδα...... ειδικά στο τρομακτικό μα άκρως εντυπωσιακό ξεκίνημά της!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό που με έπιασε στο δάσος Χαϊδαρίου πριν τρία τέταρτα ήταν απίστευτο.... Χαλάζι κ πολεμική καταιγίδα. Χειμαρροι οι δρόμοι αναγκαστικά σταμάτησα με το αμάξι ήταν επικίνδυνα τα πράγματα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

24mm....τα έπαιξε και ο σταθμός μου από τους κεραυνούς και δεν μεταδίδει on line

IMG_20211126_151817.jpg

26mm λέει ο σταθμός που έχουμε βάλει στην πολυτεχνειούπολη 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει ποτιστικά πια Αγ Στεφανο. Δεν εχω ιδέα ποσο χιλιοστά έπεσαν κ δ με ενδιαφέρει. Αλλά αυτό που πέρασε ήταν αδιανόητο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτο νερό στην Βουλα Αττικής!!Η μεγαλύτεη καταιγίδα που έχω δει τα τελευταία 2 χρόνια που μένω στην περιοχή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άνοιξε ο καιρός στην ορεινή στερεά!Καταφύγιο Οίτης με θέα τις χιονισμένες κορυφές τις Γκιώνας!από ότι βλέπω το χιόνια ξεκινάει από την βαθειά λάκκα στα 2000 μέτρα περιπου

camera1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηλιοφάνεια και 13 βαθμοί πλέον εδώ. Έχουν σχηματιστεί και κάποιες χαμηλές νεφώσεις γύρω μας ο οποίες προσπαθούν να κρύψουν τον ήλιο. Πριν μισή ώρα περίπου:

IMG_2773.thumb.JPG.5a53d622b1abccb4687f7149db2d2abb.JPG

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...