Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

31 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Απλά δείτε Run CFS 1 mois -.url στο 00Ζ που ανανέωσε από 20/12 έως 10/1 περίπου και θα πάθετε ονείρωξη...

Δεν ανοίγει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η δορυφορικη στις 24.1.2004...εκεινο το χιονι ηταν πολυ ακραιο για Καρυστο, Σκυρο, Ανδρο κ Λημνο...ειδικα για Σκυρο κ Ανδρο θεωρειται το χιονι της 20ετιας μεγαλυτερο και απο αυτο που ακολουθησε το Φλεβαρη 2004

Screenshot_20211206-110211_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Δεν ανοίγει 

όχι απο το μήνυμα μου (είναι απλά εικόνα) πρεπει να πας στο: https://www.meteociel.fr/modeles/cfse_cartes.php?ech=6&carte=0&mode=0&run=11

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

όχι απο το μήνυμα μου (είναι απλά εικόνα) πρεπει να πας στο: https://www.meteociel.fr/modeles/cfse_cartes.php?ech=6&carte=0&mode=0&run=11

Αν έβγαινε αυτό ποτέ,η βόρεια Ελλάδα με το πέρας των ποσων κακοκαιριων σε αυτό το τρέξιμο θα έβγαζε 1+ μέτρο στη Θεσσαλονίκη και πόσο παραπάνω ο Θεός ξέρει στα υπόλοιπα τμήματα της βόρειας χώρας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Αν έβγαινε αυτό ποτέ,η βόρεια Ελλάδα με το πέρας των ποσων κακοκαιριων σε αυτό το τρέξιμο θα έβγαζε 1+ μέτρο στη Θεσσαλονίκη και πόσο παραπάνω ο Θεός ξέρει στα υπόλοιπα τμήματα της βόρειας χώρας...

Εικόνα από τον Θερμαϊκό μετα το πέρας των κακοκαιριων στο CFS 😋😋😋

Screenshot_20211206_113533_com.android.chrome_edit_1287609760668629.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Δικό σου...

cfs-0-564.png

Xaxaxaδεν είναι δυτικό αυτό κεντροβορειο είναι, το δυτικό πρέπει το χαμηλο να περάσει πάνω από την Ελλάδα...δε πειραζει ας τον τρομάξουμε μήπως θα βγει 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αυτο θελει ο μιχαηλ 

 

cfs-0-678.png

Του το χαρίζουμε...ε΄τσι κι αλλιως από αυτο το τρεξιμο κανένας δεν θα ήταν παραπονεμένος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορεί να ξαναφεύγω αλλά η καιρική καρδιά μου ειναι κολλημένη εδώ. Καμιά υποχώρηση ο τζΙφος προς ευρωπαϊκό, λογικά θα βγάλει το όνειρο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μπορεί να ξαναφεύγω αλλά η καιρική καρδιά μου ειναι κολλημένη εδώ. Καμιά υποχώρηση ο τζΙφος προς ευρωπαϊκό, λογικά θα βγάλει το όνειρο

Έχω την εντύπωση ότι ο τζίφος είναι σε καλύτερο φεγγαρι από το ευρωπαικο τελευταια, οποτε θεωρω πιθανοτερο να αλλαξει το ευρωπαικο και οχι τζιφος, θα δειξει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Έχω την εντύπωση ότι ο τζίφος είναι σε καλύτερο φεγγαρι από το ευρωπαικο τελευταια, οποτε θεωρω πιθανοτερο να αλλαξει το ευρωπαικο και οχι τζιφος, θα δειξει...

Το λογικό Δημήτρη είναι να τα βρουν κάπου στην μέση κάτι τέτοιο συμβαίνει συνήθως. Το θεμα είναι ότι αντί να τα βρουν καούν στην μέση με σταδιακές υποχωρήσεις το ένα προς το άλλο, τα βρίσκουν στην μέση από την ανάποδη αφού ανταλάσσουν σενάρια.. βέβαια εδώ δεν είναι μάχη τζιφου Ευρωπαίου είναι μάχη τζιφου εναντίων όλων. Σχεδόν ποτέ δεν νικαει κ τζιφος ετσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το έχουμε ξαναδεί το έργο .. μπορεί μέχρι αυριο το πρωί να μην υπάρχει αζορικος από τον τζίφο στην δευτερη καρτέλα , ευτυχώς έχουμε χρόνο να δουμε κι αλλά σενάρια... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πάλι όμως κάτι έβγαλε για 19/12, έστω και πολύ light και μόνο για ανατολικά προσήνεμα. Στο 12αρι μπορεί να μας έχει καταπει ο Α βέβαια...

gfseu-0-312.png?6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παμε για το χτυπημα της κόμπρας εκει γυρω στις 20

Πρόβατο στη σχάρα και τσίπουρο οινόπνευμα η μυστική συνταγή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Να ευχαριστήσω πάρα πολύ όλους όσους μου ευχήθηκαν για σήμερα. 😁

Χρόνια σου πολλά φίλε....

Στα των χαρτών λίγο σμπρώξιμο από τον Θανασάκο και θα το δούμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, geornik είπε:

Σαπια εισβολή το 6άρι...βέβαια η τάση παραμένει...

Αρχή δημιουργίας τάσης θέλουμε αρχικά και βλέπουμε...

Επειδή όμως το αναφέρεις δες το κοντρολ τι βγαζει για 19/12:

gens-0-1-312.png

gens-0-0-312.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...