Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 hours ago, [weathermaniac] said:

Βελτιώθηκαν τα 12αρια, τουμπαρα τζεμ που θα έβγαζε επικό σενάριο αν δεν ερχόταν η μπαρουφα από τον Ατλαντικό. Το ουκμό πολύ θερμό.

Η ποια? Η ...μπαρούφα? Η...μαούνα? Το...βαρβαρο σεναριο?

Μιχαλη αυτοι οι νεοι επιστημονικοι οροι νομιζω θα γραψουν ιστορια στο φετινο φορουμ 😂😂

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Seventower είπε:

 

Αποφασίστε εσείς οι δύο μας βολεύει η δεν μας βολεύει 😋😋😋😋

Εγω μιλαω για αττική,μην ασχολεισαι😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχα είναι καλά τα σενάρια για εδώ δυτική Μακεδονία..χθες το βράδυ μα ς χιονιζαν 3 και σήμερα 15 και επίσης χθες ο μέσος όρος ήταν στο ΣΥΝ 2 με 3 και σήμερα στο μηδεν..Αλλά όπως και του τζιφου δεν νομιζω να κάνει τίποτα πιο χαμηλα

δυτική Μακεδονια...Κεντρική Μακεδονία δυτικά του Αξιού...και Κιλκίς φυσικά μέσα στο παιχνίδι...(και κάπου 30ποντες εκπλήξεις για την ώρα την βγαζει στα  ορια γρεβενών -καλαμπάκας) δες αν μπορέις στα ασανπλ και σαλόνικα μήπως τσιμπησουμε κάτι.....στις παρατάσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, bardaris είπε:

δυτική Μακεδονια...Κεντρική Μακεδονία δυτικά του Αξιού...και Κιλκίς φυσικά μέσα στο παιχνίδι...(και κάπου 30ποντες εκπλήξεις για την ώρα την βγαζει στα  ορια γρεβενών -καλαμπάκας) δες αν μπορέις στα ασανπλ και σαλόνικα μήπως τσιμπησουμε κάτι.....στις παρατάσεις

Έλα Βόιο δε θα δεις τιποτα στη Σαλονίκη μεχρι 10 του μηνα ...Όχι ότι εδω θα δεις αλλα εχεις πικ πολλες πιθανοτητες 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απο την μια οντως δεν φαινεται κατι αξιλογο για τα ανατολικα ηπειρωτικα, ουτε καν για τα ορεινα τους....αλλα αυτο το διαγραμμα για αρχες δεκεμβρη δεν το λες κακο

Βολος

Diagramme GEFS

 

για τα Γιαννενα πολυ καλυτερα τα πραγματα

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Έλα Βόιο δε θα δεις τιποτα στη Σαλονίκη μεχρι 10 του μηνα ...Όχι ότι εδω θα δεις αλλα εχεις πικ πολλες πιθανοτητες 

Χιχιχχι δεν είμαι τρελλός ....σήμερα είχαμε κάτι εκατοστάκια στο πάτημα της γάτας...δεν ζεσταίνεται πετρινο σπιτι με ενα μετρο τοίχο....σε μια μερα...τρείς μερες τουλαχιστον περιφέρεσαι με κουβερτα...!Εγώ πάντως είμαι αισιόδοξος για 6 με 7....το δειχνουν εδώ και δυο τρείς μερες.....οριακά βεβαια...αλλά για 50 χιλιομετρα ειναι το στοιχημα..τουλαχιστον για σας αν κατσει  μιλάμε για 10ποντα και βαλε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα και καλό χειμώνα. 

Στην εφαρμογή που έχω για καιρό μετά τις 5 έως τις 6 Δεκεμβρίου δείχνουν βροχές και νοτιαδες πάντως, όχι μόνο Θεσσαλονίκη, αλλά και Πάτρα, Φλώρινα κλπ

Screenshot_2021-11-30-12-07-51-153_gr.mobile.freemeteo.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για πότε υπάρχει διάστημα ενδιαφέροντος για πεδινά κεντρικής Μακεδονίας; 7 ή μετά τις 10 του μηνός;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στη Θεσσαλονίκη αυτό που έβαλε ο φίλος από το Κιλκίς θα ήταν επίσης χιόνι λόγω ραγδαιοτητας και χαμηλής ισοθερμης (380 μέτρα).

Αντίθετα κάτι πόλεις όπως Γιαννιτσά Σκύδρα θα βλέπανε βροχή ελέω Πάικου, γνωστό το έργο....

Καλησπέρα και από μένα μετά από πολύ καιρό αν και παρακολουθώ εδώ και κάνα μήνα,καλό χειμώνα να έχουμε!!

Επεξεργάστηκε από Theomanio
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, kilkis1989 είπε:

Καλησπέρα συντοπίτη. Είπα να κάνω ότι δεν το βλέπω. Θα μας τρελάνει... 23mm μας ρίχνει. Τόσο έριξε στην Αριάδνη αν θυμάσαι. Ελπίζω να μην αλλάξει μέχρι την Τρίτη. 

Υ.Γ. εγώ καλού κακού έβαλα ήδη τα χιονολαστιχα........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα καλά το πιθανότερο είναι πως δε θα υπάρχει στο προσεχές ραν σε 2 ώρες, η Τρίτη είναι αιώνες μακριά. Μπορούμε να το παλέψουμε βέβαια λίγο αλλά σε χαλαρά επίπεδα ακόμα.

Ωραία η φλωριναρα σήμερα, για καλό σημάδι το παίρνω κ ας ήταν ένα απλό στρώσιμο.  Πρώτη μέρα χειμώνα κ εδώ με βοριά να ξυρίζει. Επιτέλους! 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Για αυτά ζούμε.... Ποιο καλοκαίρι και ποια  ζέστη? 🤣

IMG_20211130_155326.jpg

Δεν μπορώ να το δω!

Από τα καλά σενάρια το άικον, με ψυχρό μέτωπο από βορειοδυτικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...