Jump to content
teo_73

Αναφορές Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα..Βρεχει αρκετη ωρα..Αλλα πλεον το τελευταιο μισαωρο δυναμωσε αρκετα..Φραπεδια και μπαλκονι..😎5mm εως τωρα...Καταιγιδες αυτη την ωρα στην Λαυρεωτικη...

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο! 13mm στο χωριό από χθες το βράδυ,τίποτα το ιδιαίτερο αλλά καλύτερα από ότι αναμενόταν. Συννεφιά τώρα με την Θ στους 8,9 βαθμούς. 

20211204_075452.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 6.4mm σταματησαμε στην Καλλιθεα...Εδω και σχεδον 2 ωρες,εχουμε παυση φαινομενων...Σρα ορεινα της Πινδου,τα χιονια αντιστεκονται οπως και στα ορεινα της Θεσσαλιας..

1621789808.jpg

327.jpg

321.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα,ωραίο πρωινό ξύπνημα στη Λαμία με τις θαμμένες κορυφές του Τυμφρηστού και της Οίτης σε πρώτο πλάνο!Πρέπει να έριξε πολύ πράμα χθες το βράδυ πάνω από τα1800

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Μετά τις 2 σταμάτησε η βροχή στον Αλμυρό, κλείσαμε περίπου 8 ώρες βροχόπτωσης. Πιστεύω πως πρέπει να φτάσαμε ή και να ξεπεράσαμε τα 15 χιλιοστά. Ανέλπιστα καλά σε σχέση με τις προβλέψεις των μοντέλων...

Τώρα συννεφιά με ανοίγματα και 5 βαθμοί. Ίσως προς το μεσημέρι να βρέξει λίγο πάλι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και κάποιες  μπαλκονατες πρωινες φωτογραφίες. Οιτη,κορυφη γρεβενο στην πρωτη (2114) και τυμφρηστος (2317) στην δευερη

20211204_084301.jpg

20211204_084317.jpg

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 χιλιοστά ο απολογισμός μέχρι στιγμής!! 
Καποια στιγμή είχαμε πραγματική θύελλα, συνοδεία καταρρακτώδους βροχής…! 
Για να δούμε σήμερα αν θα φέρει καμία στάλα!
 

Και Καπως έτσι φθάσαμε τα 399 χιλιοστά ετήσιο υετό! 

καλημέρα κ καλό Σαββατοκύριακο! 
 

Επεξεργάστηκε από Άγγελος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχερες καλημερες και από Ρόδο. Αργά τη νύχτα ξεκίνησε να βρέχει και εδώ στη νησί και μαλιστα κάποια στιγμή με καλές ραγδαιοτητες. Ήδη έχουμε 22 χιλιοστά βροχής εδώ στην πόλη κ συνεχίζει και μαλλον έπεται κ συνέχεια εδώ μέχρι αύριο το πρωί. Ο,τι πρέπει ο καιρος για αχνιστό καφεδάκι στο δέντρο δίπλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους και καλό Σ/Κ.

12,5 χιλιοστά στο σταθμό μου από τη βραδινή καταιγίδα. Τα "μπινελίκια" μου στον καιρό τις τελευταίες μέρες έπιασαν τόπο...😂

image.thumb.png.3f1803e10ebdd15737e1a9e5ec6575d4.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα παιδια υπεροχη βροχουλα μας αφησε 7 μμ στους 3 σταθμους της περιοχης τα ξημερωματα....παυση φαινομενων απτις 8.00 βεβαια παραμενει βαρυς και κλειστος ο ουρανος....

Ελαχιστη 11.5 και τωρα 13.0 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Καλημέρα σε όλους και καλό Σ/Κ.

12,5 χιλιοστά στο σταθμό μου από τη βραδινή καταιγίδα. Τα "μπινελίκια" μου στον καιρό τις τελευταίες μέρες έπιασαν τόπο...😂

image.thumb.png.3f1803e10ebdd15737e1a9e5ec6575d4.png

Πάντως φίλε μου Δημήτρη, όλες σχεδόν οι κακοκαιρίες μας τίμησαν τις τελευταίες μέρες! Βλέπε από προηγούμενη Παρασκευή! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...