Jump to content
teo_73

Αναφορές Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, South Athens είπε:

Ξέρεις ακριβώς σε ποιό σημείο είναι τοποθετημένος ο σταθμός στη Λίνδο? Από τη φώτο της κάμερας δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς, βλέποντας δηλαδή το google earth

Με βάση τη θέα και τις συντεταγμένες που βλέπω πρέπει να είναι 1μισι χιλιόμετρο πριν το χωριό,  στο ύψωμα πριν τη στροφή για την κατηφόρα, κοντά στο ξενοδοχείο lindos mare (λίγο πιο κάτω και δεξιά στο υψωμα).  Ουσιαστικά στο σημείο που είναι δεν πρέπει να υπάρχει κάτι άλλο εκεί γύρω 

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θρακη χθες το βραδυ..Απο την Νικη Γλυνου..Η φωτο σβηνεται..Το εψαξα και ειναι παλιοτερη...Ισχυουν ομως οι φωτο με τα χιονια στα ορεινα της Ροδοπης...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Νερό!!!!
Πολύ νερό στην Παραδιρφυα περιοχή! 
Δυστυχώς χάνουμε θάψιμο! 

Σεττα: 70mm

Στενή: 60mm

Κύμη: 45.8mm

Μακρυκαπα: 36mm

Και Χαλκίδα 1mm Άγγελε, δυστυχώς!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Άγγελος είπε:

Βλέπεις να ρίχνει τπτ αργότερα φίλε;;

Δε ξέρω Άγγελε, βάσει προβλέψεων από τα μοντέλα ναι, αλλά μέχρι στιγμής έχουν πέσει τραγικά εκτός.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελα Παναγία μου.....είχα ώρα να ανοίξω να δω έξω και βρέχει.....και έβρεξε....κάτι σαν χιονόνερο μου είπε ο μικρός που βγήκε για λίγο και επέστρεψε.....προσωπικά δεν είχα ασχοληθεί με τη μέρα, αλλά είχα στο μυαλό μου ότι καλυτερεύει ο καιρός και δεν περίμενα κάτι....κι όμως...έξω χειμωνιάτικο σκηνικό με 8,8οC και ακόμη βορίζει.....ήδη έχουμε την ελάχιστη της ημέρας, ενώ η μέγιστη ήταν 11οC και κάτι ψιλά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 το απόγευμα Σχινια έβρεχε με θερμοκρασία αυτοκινήτου 11.

Η βροχή συνεχίστηκε μέχρι το Μάτι περίπου

Από Αγία Παρασκευή μέχρι Χολαργό συνεχής βροχή. 

Τι ωραία νύχτα!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Υπέροχο βορισμα με 10.5 βαθμούς..χιονίζει στην Παρνηθα

Παρνηθα βρεχει ως την κορυφη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ροδος σημερα..Σταυρος Κεσεδακης..Καταιγιδα και ηλιοβασιλεμα σε πρωτο πλανο...Πολυ νερο στο αντολικο αιγαιο σημερα..Οπως και χθες αλλωστε...

image.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...