Jump to content
Seventower

Αναφορές Ιανουαρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να επικρατήσουν της σκοτεινιάς, τα λευκά τοπία....2022 ευχές και αισιοδοξία....όλα τα καλά μόλις άρχισαν.....καλή κι ευλογημένη χρονιά....

FH80A00VUAMNxsZ?format=jpg&name=small

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεση Λαιμος κοντα στις Πρεσπες..Πρωτη φωτο για το νεο ετος...Ελπιζω να μας δωσει την δυνατοτητα ο "κακος"μας ο καιρος να ανεβαζουμε οσο το δυνατον πιο πολλες και ομορφες φωτογραφιες απ ολη την χωρα..Η συγκεκριμενη ανηκει στην Αθηνα Τσαντηλα..

image.jpg

Και μιας και αλλαξε η χρονια...Νομιζω αξιζει τον κοπο..Του Αλεξανδρου Μαραγκου..Με την αλλαγη του χρονου λοιπον..

270039135_4640530812667818_8577397602908526006_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περισσότερο με Πάσχα παρά με πρωτοχρονιά μοιάζει ο καιρός σήμερα....

Ήδη 15 βαθμούς με λιακάδα και άπνοια....

Στους 9.0 η ελάχιστη στην ταράτσα μου 

-3 στα Καλάβρυτα 

1.5 στον Ποταμό Κέρκυρας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φίλοι μου καλημέρα και χρόνια πολλά! Είμαι εντελώς καινούργιος στο μικρόβιο της ερασιτεχνικής μετεωρολογίας! Και  έχω κάνει θεωρώ σωστά στην εγγραφή μου του Bresser 5 in 1 sto weather undeground, αλλά δυστυχώς με βγάζει συνέχεια offline. Θα ήμουν (ευγνώμων) αν με διαφωτίζατε τι πρέπει να κάνω για να με βάλει online ευχαριστώ!!! P.S Στο wathercloud μπήκα αμέσως...Αλλά δυστυχώς στο άλλο παλεύω από εχτές αλλά τίποτα....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, nasos είπε:

Φίλοι μου καλημέρα και χρόνια πολλά! Είμαι εντελώς καινούργιος στο μικρόβιο της ερασιτεχνικής μετεωρολογίας! Και  έχω κάνει θεωρώ σωστά στην εγγραφή μου του Bresser 5 in 1 sto weather undeground, αλλά δυστυχώς με βγάζει συνέχεια offline. Θα ήμουν (ευγνώμων) αν με διαφωτίζατε τι πρέπει να κάνω για να με βάλει online ευχαριστώ!!! P.S Στο wathercloud μπήκα αμέσως...Αλλά δυστυχώς στο άλλο παλεύω από εχτές αλλά τίποτα....

 

@freeze @KapelosG μπορουμε να βοηθησουμε τον φίλο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και από εδώ και καλή χρονιά να έχουμε με υγεία πάνω από όλα! 

Μπήκε ο και καλά πιο κρύος μήνας του έτους η καρδιά του χειμώνα που λένε....αλλά είναι σήμερα σαν να μπήκε η άνοιξη........... πλήρης αίθριος ουρανός με ηλιοφάνεια και ήδη 16 βαθμούς στον σταθμό......κάθε χρόνο και χειρότερα αυτές τις ημέρες......

makrochori

makrohori.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

@freeze @KapelosG μπορουμε να βοηθησουμε τον φίλο;

Βεβαίως .... Λοιπόν γενικά το wunderground είναι λίγο της υπομονής .... Νομίζω είχε αντίστοιχο πρόβλημα και ο Γιώργος @ΧΕΛΜΟΣ

@nasos.. περίμενε λίγο ακόμα κάνα 2 μέρες  και αν δεις οτι πάλι έχεις πρόβλημα ή στέλνεις ένα mail (που παίζεται αν θα το διαβάσουν) ή κανείς έναν άλλον λογαριασμό (μην σβήσεις τον παλιό ) η κάνεις προσθήκη πάλι του σταθμού σαν ήταν 2ος ας πούμε στην ίδια περιοχή ) 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε ευχαριστω για την απάντηση! Η αλήθεια είναι οτι ξαναέκανα και άλλον λογαριασμό απο χτές αλλά τίποτα ακόμα....Μακάρι να μπω και εγώ για να στέλνω και υλικό εδώ μέσα, είναι από ότι είδα πολύ ωραίο το club!!! 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

@freeze @KapelosG μπορουμε να βοηθησουμε τον φίλο;

Ακριβως ότι είπε ο φίλος @freeze θα σου έγραφα είχε αντίστοιχο θέμα πριν μια διετία ο Γιώργος @ΧΕΛΜΟΣ και του πήρε καμιά 10αρια μέρες να συνδεθει ενώ είχε ακολουθησει την προβλεπόμενη διαδικασία...το weathercloud συνδέεται άμεσα αλλά είναι ανά δεκα λεπτα οι μετρήσεις λάιβ ενώ το wunderground ανά 10 δεύτερα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε ευχαριστω! Μακάρι να πάνε όλα καλά...μια ερώτηση έχω μονο που ίσως είναι χαζή! Το monitor της συσκευης που έχω πρέπει να το έχω ανοικτό μόνιμα για να συνδεθώ στο weather undegraoud η δεν παίζει ρόλο?

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Σοβαρά μιλάς τώρα? Χειμερινοί φανταζομαι

Χρόνια πολλά! γύρω στα 7-8 άτομα 2 γυναίκες τις είχα ξαναπετύχει. Υποθέτω ναι δεν νομίζω να μπήκε κανείς που να χει σταματήσει απο το καλοκαίρι. Πάντως ήταν αρκετοί για μένα γιατί πολλές φορές κάνω μόνος μου. Συν ότι κάναν πολλοί βόλτα-τρέξιμο στον παραλιακό δρόμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά σε όλους και τις οικογένειές σας! Εύχομαι ένα 2022 πλειστο ευτυχίας και ευλογιών. 

Στα καθ' ημάς, πασχοχρονια στην Βέροια με την Τ στους 20 ακριβώς τώρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

......... Looking South - 1st January 2022 ...... (V.W.C )......

...... Γαύδος και Γαυδοπούλα στο βάθος , από Λευκά Όρη ......

5148large.jpg

 

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...