Jump to content
yiannis_volos

Αναφορές πρώτης κακοκαιρίας για το 2022 7-13/1/2022 "Διομήδης"

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Πολύ καλά πάμε 5,4 βαθμοί και δυνατή βροχή!!! Καληνύχτα.

και δω 7 με ταση ανοδου, γενικα μη κοιτας την τωρινη θερμοκρασια για να δεις αν πας καλα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Δε φαίνεται καλά ρε φίλε... Τραβά κάνα καλυτερο

Δεν έχω κινητό ρε φίλε είμαι από τάμπλετ να παρει...άμα ρίξει πιο καλο θα φαινεται καλυτερα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή τη στιγμή  η περιοχή των φαινομενων είναι μια, ζώνη από τη Μαγνησία, Λάρισα, Ημαθία, Κατερίνη, Κοζάνη, Φλώρινα, γρεβενα κτλ.... Επίσης άλλη μια, ζώνη είναι στην δυτικη Πελλοπονησσο.. Οι υπόλοιποι τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Panos_Katerini είπε:

Καλησπέρα σας από Κατερίνη, 32mm εδώ μέχρι στιγμής για σήμερα με ον-οφφ βροχή όλη μέρα η οποία τις τελευταίες ώρες έχει ενταθεί αρκετά και ακόμα πιο έντονα είναι τα φαινόμενα στην νότια Πιερία με το Λιτόχωρο να καταγραφεί ως τώρα 112 χιλιοστά και το Διον κοντά στα 70...πολυ χιόνι φυσικά στα ορεινά πανω απο τα 900-1000 μέτρα και όσο περναει η ώρα τα υψόμετρα πεφτουν... 

Την καταγραφη απο Λιτοχωρο που την ειδες φιλε ? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως γενικά δυσκολεύεται πολύ η Δυτική Μακεδονία σήμερα σε θερμοκρασίες εκτος Φλώρινας.. η Κοζάνη το παλεύει η πτολεμαδια πιο ψηλά περιπου  2 βαθμοι. εδώ 3,5 ...η Καστοριά 4 ...η δε μπήκα η κρύα μάζα ακόμα η αυτό είναι στα να πάμε 1 βαθμό πιο κάτω  

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Πάντως γενικά δυσκολεύεται πολύ η Δυτική Μακεδονία σήμερα σε θερμοκρασίες που  Φλώρινας.. η Κοζάνη το παλεύει η πτολεμαδια πιο ψηλά περιπου  2 βαθμοι. εδώ 3,5 ...η Καστοριά 4 ...η δε μπήκα η κρύα μάζα ακόμα η αυτό είναι στα να πάμε 1 βαθμό πιο κάτω  

ο,τι προβλεποταν γινεται. Δεν υπαρχει παραπανω κρυο μεχρι αυριο το μεσημερι. Θα γυρισει σε χιονολυτο μεχρι τοτε σε ολη την περιφερεια και μετα θα αρχιζει να καθαριζει απο βορρα προς νοτο οσο προχωραμε στο βραδυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τις 8 το απόγευμα και μετά όλο και κάτι ρίχνει στο Κρυονέρι. Φτάσαμε τα 5mm και πλέον βρέχει λίγο περισσότερο. Θέλω να πιστεύω ότι κατά τις 2 θα πέφτει πολύ νερό. Οψόμεθα...Καλό βράδυ προς το παρόν !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από την σατ φαίνεται πως σταδιακά θα μπει αρκετό νερό στο νομό....ήδη καταιγίδες σε αργοσαρωνικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, Petros21 είπε:

Πήρε μπρος και το Περτούλι, και τι δεν θα έδινα να είμαι πάνω τώρα..

http://penteli.meteo.gr/stations/pertouli/

Εγώ το έχασα για μέρα...έφυγα από εκεί χθες το μεσημέρι....βλέπω κάμερες τώρα και έχω σκάσει😭😭😭😭😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταιγίδα εδώ τώρα (οπως και πριν λίγες ώρες) με αστραποβροντα, αέρα δυνατο ανα περιοδους και ισχυρή βροχη...35mm, 7.1°C...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διποταμια Καστοριας..4 φιλαρακια επι το εργον...Τρελοι σαν και μας..Η στουπα απο πισω ολα τα λεφτα...Ενημερωτικα αυριο..Αναψτε καμια λαμπαδα η εστω ενα καιρακι στον Αγιο Θεοδοσιο...Οχι γιατι γιορταζω αλλα γιατι εχει γινει συνηθεια την τελευταια δεκαετια να βγαζει στις 11/01 σοβαρες διαταραχες..

271783551_4937683629586104_9149466226291447126_n.jpg

Παω να την πεσω για λιγο...Και ελπιζω να με ξυπνησει δυνατη βροχα..Καλο βραδυ παιδες μου και καλα φαινομενα σε ολους..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα άσπρα γύρω από τα Γρεβενά μέχρι 3 4 χιλιομετρα έξω από την πολη..Στου κομβους της Εγνατίας χιονίζει και κέντρο βρέχει ακόμα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...