Jump to content
yiannis_volos

Αναφορές πρώτης κακοκαιρίας για το 2022 7-13/1/2022 "Διομήδης"

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα τραφακι που θα παρει τη σωστη συγκλισιογραμμη για ακροπολη..να γελασει το χειλακι μας εστω ενα 5λεπτο..εχω την αισθηση οτι απο beach snow και πανω θα το δουν στις καθυστερησεις🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει συννεφιασει εδω τελειως και ειμαι κολλημενος στην λαμπα μηπως δω καμια νιφαδα αφου το σ.δ. ειναι στους -1,6... Η τρελα του χιονοστερημενου 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Ρε παιδια έχω 4 βαθμους στο ιλιον 

Και αυτό που ρίχνει βροχή δεν το λες σίγουρα

Αυτό πήγα να γράψω. Χιονόλυτο ίσως;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θρακομακεδόνες από τα 450μ ξεκινάει η χιονόστρωση. Από το Β' Δημοτικό και πάνω υπάρχουν προβλήματα. Έχει κολλήσει ένα λεωφορείο του ΟΑΣΑ. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Bakounin είπε:

Θρακομακεδόνες Τ 0,7, το γύρισε σε κανονική χιονόπτωση. 

Eυτυχώς που ενημερώνεις από πάνω οπότε δε χρειάζεται να κάθομαι για λάμπινγκ μέχρι να δεις σοβαρά φαινόμενα 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το χαμηλό κέντρο είναι περίπου στην Ρόδο και με ββα μπαίνουν εύκολα τα οποία φαινόμενα στο νομό....για να δούμε....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, gthomasandros είπε:

Το χαμηλό κέντρο είναι περίπου στην Ρόδο και με ββα μπαίνουν εύκολα τα οποία φαινόμενα στο νομό....για να δούμε....

 

αρα θεωρητικα οτι φαινομενα υπαρχουν θα ερθουν προς αττικη?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φόρτωσε ο καιρός!

Πρέπει να ρίχνει καλά απεναντί μου

Θρακομακεδονες , Ιπποκράτειο και περιοχές κάτω από την Πάρνηθα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά επειδή ξέμεινα Πρέβεζα λόγω κοβιντ και βλέπω τ άστρα με 7.7 και ΒΑ ήθελα να ρωτήσω τι κανει το τόξο Χαλάνδρι-βριλλησια-αγια για να έχω και μια εικόνα για Γέρακα...στον σταθμό μου βλέπω 3.8 με 73% υγρασία αλλά απ' αυτά που λέτε μάλλον τα φαινόμενα είναι δυτικά...έχουμε νιφάδες? Εννοείται και από Γέρακα Παλλήνη ευπρόσδεκτη η οποία αναφορά

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, KapelosG said:

Παιδιά επειδή ξέμεινα Πρέβεζα λόγω κοβιντ και βλέπω τ άστρα με 7.7 και ΒΑ ήθελα να ρωτήσω τι κανει το τόξο Χαλάνδρι-βριλλησια-αγια για να έχω και μια εικόνα για Γέρακα...στον σταθμό μου βλέπω 3.8 με 73% υγρασία αλλά απ' αυτά που λέτε μάλλον τα φαινόμενα είναι δυτικά...έχουμε νιφάδες?

Νιφάδες σίγουρα όχι φίλε μου....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαρουσι που βρισκομαι τώρα στο δρόμο χιονόνερο και πολυ αέρας, αν ο αυλώνας ήταν ένα τσακ πιο αριστερά δλδ αντί για χιόνια Καζακστάν είχαμε χιονια Τουρκίας αυτή την στιγμή θαν είχαμε καθαρή χιονόπτωση στο λεκανοπέδιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...