Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Παπλαμουδας είπε:

4 βαθμους κατω ο μ.ο. στο 500αρι Σπυρακο και κατω απο το….ψυχολογικο οριο των -30

Ακριβως για να ξερουμε και που βαδιζουμε ρε αδερφε

Προχωραμε για τα αυριανα😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bouasss είπε:

Τι έγινε ρε παιδιά. Αντί να κρασαρει ο Τζίρος κρασαρει το φόρουμ?

Δεν κρασαρε το φορουμ.Το συγκεκριμενο τοπικ ειχε θεμα.Ειμαστε οκ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, tzelilis είπε:

μιση γερμανια σχεδον πιο δυτικα ο μ.ο.

Αληθεια τωρα; Εφοσον μιλαμε για μεσους ορους, καπου κοντα στην Κωνσταντινουπολη…

 

F95A7490-D048-4502-A035-D7224E79227A.png
καληνυχτα

Επεξεργάστηκε από EVIA 1987!!
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπάρχουν οι χάρτες απλά !!! Τέτοιο σερι καταβασιών προς τη περιοχή μας ή κοντά μας τέλος πάντων, δε ξέρω αν έχω ξαναδεί και πότε, εδώ 12 χρόνια τώρα που παρακολουθώ μοντέλα......... δε θυμάμαι..... σήμερα μοντελικά ήταν μια πολύ δυνατή ημέρα........ απολαυστικότατη θα έλεγα!!! Δε ξέρω που θα καταλήξει η φάση... κρίμα θα είναι να μη πάρουμε τίποτα από όλο αυτό... και αυτό ισχύει για όλους μας ανεξαιρέτως..... όποτε θέλω να πιστεύω πως σε πρώτη ή δεύτερη φαση όλοι κάτι θα πάρουμε...... αρκεί να είναι υπόθεση ελληνική και μετά θα πάρουν το δρόμο τους τα πράγματα.....

... το 18αρι για εμας εδώ τους πεδινούς Αττικάριους σίγουρα δεν είναι αυτό που ζητάμε..... αλλά τι έχω πει πως ζητώ? Δε ζητάω πολλά.... τουλάχιστον μια χαρτοπετσέτα να δω για μερικές ώρες και μου αρκεί για να με κάνει χαρούμενο..... αυτό θέλω να είναι το μαξιλαράκι μας.... είτε αυτό συμβεί σε πρώτη ή σε δεύτερη φάση...

.. για ότι καλύτερο και 'μεις θα το παλέψουμε!

....τη προσευχή μας για την Έλπις με το ωραίο όνομα όλοι...... που θυμίζει τη λέξη ελπίδα, που δε τη χάνουμε ποτέ! Ότι πρέπει όνομα για έναν χιονιά! Καλή δύναμη, με υπομονή και αυτοσυγκράτηση...... έχει ψωμί υπόθεση.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

animqot4.gif

 

 

Τι κάνει ρεεε ο καμικάζι τζίφ σιβηρικό αποκοπές ψηλά αζορ ειρηνικό ψηλές πιέσεις διάσπαση Στροβιλου τη κυκλοφορία έπος...!!!

Μια φορά να βγει να γλεντήσουμε 🙏

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...