Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πρωί φαντάζομαι ξέρετε με τι χάρτες θα ξυπνήσουμε ε; με την λίμνη να έχει φύγει για Τραπεζούντα χαχαχα. Δεν μπορώ να τον εμπιστευτώ καθόλου τον τζίφο φέτος, τρεις αποτυχίες μετράει μέχρι στιγμής και σχεδόν σίγουρο ότι οδεύει προς την τεταρτη. Εκτός αν γίνει κανένα θαύμα μέχρι τα 0αρια και μείνει σταθερός στο σενάριο που έβγαλε τώρα και παρασύρει και τα υπόλοιπα(λέμε τώρα)...

Η συνέχεια πάντως φαίνεται πως ξαναφτιάχνει σταδιακά ραν με ραν... Νωρίς βέβαια για να ασχοληθούμε σοβαρά.

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, xeneize είπε:

Κεντρικά gfs 23.45: 

-Προϊστάμενος βάρδιας : Το ραν θα βγαίνει φολα

- Διευθυντής : Έχω 10000 προσηνεμους στο meteociel, τι φόλα μου λες ρε;;;

- Τι να κάνω αφεντικό, αφού ήρθε η ώρα της κωλοτουμπας

- ΡΙΧΤΟ ΗΛΙΑΑΑΑΑ

- ok... server down... 

- Ωραία φόρτωσε το παλιό το καλό το ορθόδοξο το 18ζ. Τα χαράματα στη ζούλα που κοιμούνται όλοι περνα την κανονική version στο 0ζ 

ΕΚΛΑΨΑ ΦΙΛΕ ! ΕΛΠΙΖΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΘΑΨΙΜΟ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ο παπατζής μας δίνει 16 χιλιοστά με θερμοκασία 0 και 1

 

Ενα κλικ πιο νοτια η μπιλια και γιναμε Νικολα. Το δυτικοτερα μας εκανε τη χαρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Jimmys-snow said:

Μπα θα φυγει ανατολικα απ οτι δειχνει

ναι, ανατολικα θα φυγει.....😉

gfsnh-0-270.png?18

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η " Ελπίδα " ερχεται... gfs-0-276.png?18

Κι αν δεν έρθει η ελπίδα, έρχεται η λεπίδα.. Από το θαύμα στην καταστροφή, ένας αναγραμματισμος δρομος😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λιγο νοτιοτερα τελικα απο το επιθυμητο για εδω. Το βγαζει διαρκως πανω απο κεντρικη ελλαδα,πελοποννησο,σποραδες στο ιδιο σημειο σε καθε τρεξιμο που κατεβαζει αυλωνα και αλλαζει το βορεια-νοτια απλα

image.png.f214e4e79888eae3677bdb81849bb702.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Ενα κλικ πιο νοτια η μπιλια και γιναμε Νικολα. Το δυτικοτερα μας εκανε τη χαρη

Ναι αλλά εάν και εφόσον βγει η λίμνη και επειδή είναι λίμνη πρέπει να φτάσουμε στις 72 ώρες τουλάχιστον για σιγουριά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπέρα καλημέρα καλή χρονιά με υγεία. χαρείτε το όπου και να έρθει το  έχουμε όλοι ανάγκη.

φέτος για την περιοχή μου είμαι αισιόδοξος και θέλω κάτι ανάλογο η μεγαλύτερο από το  χειμώνα 2001-2002 

 

αρκεί να μην καούν οι ελιές 😂

 

ματοκιάλια μετά τις 18 για βορρά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως είναι λιγάκι "θερμό" το ραν. Εννοώ οτι όπως είπε και ένα παιδί πιο πριν, τα -9 γίνονται σύντομα  -7 στη διάρκεια της 14ης Γεναρη και γενικά θερμαίνει γρήγορα η φάση. Αλλα τώρα πρέπει να πάμε βήμα βήμα και να κοιτάζουμε κάθε 24ωρο χωριστά

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χιονιζει δυτικα προαστια Αττικη το meteo 13-14 του μηνα για να δουμε..

canvas.png

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κοντρολ ειναι καλο για εδω. Μας βαζει στη ζωνη υετου τεταρτη βραδυ. Εχει τη λιμνη βορεια και πιο δυτικα. Λιγο ακομα και γινεται συμπαθητικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Παντως είναι λιγάκι "θερμό" το ραν. Εννοώ οτι όπως είπε και ένα παιδί πιο πριν, τα -9 γίνονται σύντομα  -7 στη διάρκεια της 14ης Γεναρη και γενικά θερμαίνει γρήγορα η φάση. Αλλα τώρα πρέπει να πάμε βήμα βήμα και να κοιτάζουμε κάθε 24ωρο χωριστά

Ναι διοτι παραπηγε δυτικα

Εμεις την θελουμε να κατεβει λιγο ποιο νοτια για το μεγιστο αποτελεσμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

image.png.f2ce159e21a831d7b5d3a864ebf7e500.png

Εχουμε και τετοια οποτε ελπιζουμε ακομα. Στα ανσαμπλ υπαρχουν πολλα διαφορετικα σεναρια. Απο λιμνες πολυ βορεια,πολυ ανατολικα,στασιμες στη ρουμανια κλπ. Οποτε ακομα δεν εχει κλειδωσει τπτ. Δεν τα παραταμε μεχρι να συμφωνησει και το τελευταιο υπομελος στα ανσαμπλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ναι διοτι παραπηγε δυτικα

Εμεις την θελουμε να κατεβει λιγο ποιο νοτια για το μεγιστο αποτελεσμα

Δεν είναι απαραίτητα κακό γιατί φέρνει υετό. Με τα φαινόμενα και την ραγδαιότητα το 2 γίνεται 0,5 στο λεπτό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...