Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είδα όλα τα ανσαμπλ του τζίφου ενα-ενα και τα 25 απο τα 30 στις 84 με 90 ώρες έχουν κάνει αποκοπή, θα δείξει το πρωί τι θα γίνει αλλά υα ανσαμπλ του 18ζ είναι ενα θετικο βημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος τράβηξε στα ανσάμπλς λίγο δυτικά και αυτό μόνο καλό είναι σε σχέση με την πλειοψηφία των σεναρίων του ευρωπαικού που πάνε Τουρκία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δεν είναι απαραίτητα κακό γιατί φέρνει υετό. Με τα φαινόμενα και την ραγδαιότητα το 2 γίνεται 0,5 στο λεπτό

Ναι σιγουρα αλλα για καλυτερες θερμοκρασιες στα 850 μιλαω εγω

Αλλα θα μου πεις εχει και πολυ καλα 500αρια απο πισω η λιμνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μπολικο χιονι και σε Αττικη 14 του μηνα μεσανυχτα απο 18αρι gfs.. θα δουμε αυριο για βελτιωσεις..

overview_20220108_18_126.jpg

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Για να μην υπάρχουν μεγάλες προσδοκίες......

gens-31-0-138.png

τι σημαίνει αυτό? τότε έχει περάσει η λίμνη, δε περιμένουμε να χιονιστούμε τοτε αλλα πριν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανέλπιστες βελτιώσεις του Τζίφου σε τρελό ντεμαράζ από το πρωί. Βέβαια σε τέτοιες περιπτώσεις με αποκοπές πρέπει να κρατάμε (πολύ) μικρό καλάθι.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε σεις 15 σεναρια παλι παίρνανε τη λιμνη οριακά πανω απο βορεια ελλαδα και τη πανε ιονιο χαχαχαχ δε μας αφήνουν να αγιασουμε χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ρε σεις 15 σεναρια παλι παίρνανε τη λιμνη οριακά πανω απο βορεια ελλαδα και τη πανε ιονιο χαχαχαχ δε μας αφήνουν να αγιασουμε χαχαχα

Ευτυχώς που τα έβγαλε αυτά γιατί ο ευρωπαίος είναι Καζακστάν στη πλειοψηφία. Αύριο θα κεντράρουν όλα πάνω μας. χααχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Και για να υπάρχουν μεγάλες προσδοκίες για μετά

Diagramme GEFS

Γιατι  να μην υπαρχουν προσδοκιες  ενω υπαρχουν ακομα σεναρια με συνεχιση του αντικυκλωνα στην μεγαλη βρετανια?

Εγω μοιρασμενα τα βλεπω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ρε σεις 15 σεναρια παλι παίρνανε τη λιμνη οριακά πανω απο βορεια ελλαδα και τη πανε ιονιο χαχαχαχ δε μας αφήνουν να αγιασουμε χαχαχα

Για αυτό θέλουμε λίμνη ... Για να έρθει απρόσμενα .. τώρα παίζουμε χωρίς άγχος ... Αν ήμουν στην θέση των προσηνεμων θα καιγομουν.... Αύριο θα φανεί αν βάλουμε τα φασόλια να φουσκώνουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Spartan said:

Γιατι  να μην υπαρχουν προσδοκιες  ενω υπαρχουν ακομα σεναρια με συνεχιση του αντικυκλωνα στην μεγαλη βρετανια?

Εγω μοιρασμενα τα βλεπω

μα να υπάρχουν λέω. τουμπανο ειναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, BrainA said:

μα να υπάρχουν λέω. τουμπανο ειναι.

Από την στιγμή που εμφανίστηκα, το πράγμα σοβαρεύει. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...