Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, BrainA είπε:

τι λες φιλε μου? Όπως είναι το θέλω!

gfs-2-246.png?0

Εσυ στα βορειοανατολικά μια χαρά κομπλέ θα εισαι. Εμεις εδώ κατω οι δόλιοι θα παλεύουμε με τις θερμοκρασίες 😂😂😂

Παντως η προοπτική φαίνεται καλή 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, stathis2b said:

Εσυ στα βορειοανατολικά μια χαρά κομπλέ θα εισαι. Εμεις εδώ κατω οι δόλιοι θα παλεύουμε με τις θερμοκρασίες 😂😂😂

Μια χαρά θα είσαι, θα έρθει καλυτερα στο τέλος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, theodors3 είπε:

μεγαλος αχταρμας τα σεναρια απο ολα μεχρι και 1-2 γαλλια εχει! αλλα σχεδον ολα αποκοπη λιμνης

αν τελικα κερδισει ο τζιφος που θα ειναι μια τεραστια νικη του τοτε απο αυριο θα παιχτει το θεατρο του παραλογου με την λιμνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κατι αλλο σημαντικο ειναι οτι ολα τα μοντελα ανεξαρτητος αν δειχνουν η οχι την λιμνη βελτιωσαν πολυ τον αζορ2 και ολα εχουν την ταση να φερουν την επομενη ψυχρη εισβολη ισως και πριν τις 20 ετσι οπως στηνεται το παιχνιδι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

κατι αλλο σημαντικο ειναι οτι ολα τα μοντελα ανεξαρτητος αν δειχνουν η οχι την λιμνη βελτιωσαν πολυ τον αζορ2 και ολα εχουν την ταση να φερουν την επομενη ψυχρη εισβολη ισως και πριν τις 20 ετσι οπως στηνεται το παιχνιδι

Καλημέρα και αυτό νομίζω ότι είναι το σημαντικό και το πιο ενθαρρυντικό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τέτοια τρεξίματα αρχίζεις να την δαγκώνεις την λαμαρίνα . Είμαστε και επιρρεπείς εμείς...Ελπίζω να μην σβήνουμε τον πόνο μας στο αλκοόλ στο τέλος .

Όλα καλά λοιπόν και προχωράμε . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, notios_polos said:

κατι αλλο σημαντικο ειναι οτι ολα τα μοντελα ανεξαρτητος αν δειχνουν η οχι την λιμνη βελτιωσαν πολυ τον αζορ2 και ολα εχουν την ταση να φερουν την επομενη ψυχρη εισβολη ισως και πριν τις 20 ετσι οπως στηνεται το παιχνιδι

2 Κογκες μετά. Όχι 1.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, oldboy332 said:

Με τέτοια τρεξίματα αρχίζεις να την δαγκώνεις την λαμαρίνα . Είμαστε και επιρρεπείς εμείς...Ελπίζω να μην σβήνουμε τον πόνο μας στο αλκοόλ στο τέλος .

Όλα καλά λοιπόν και προχωράμε . 

και οι μουγγοί θα μιλήσουν. είχα προειδοποιήσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αν τελικα κερδισει ο τζιφος που θα ειναι μια τεραστια νικη του τοτε απο αυριο θα παιχτει το θεατρο του παραλογου με την λιμνη

Βαγγέλη το χουμε;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Βαγγέλη το χουμε;;;;

αφου ο πρωινος τζιφος δεν στραβωσε αντιθετα εφτιαξε και αρχιζει να το ξεχυλωσνει το θεμα βαζωντας στο παιχνιδι και τα δυτικα μας τοτε ναι το εχουμε..αλλα πρεπει να φανει καθολικα καπου στα κοντα σημερα η αυριο το πρωι οτι θα φαδισουμε σ αυτο τον δρομο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα,μπετόν αρμέ ο τζίφος,στο σενάριο  του πρωινού εάν η μπίλια πήγε αρκετά Δυτικά για Αττική ,καταλαβαίνεις από τα φαινόμενα που βγάζει σε Θεσσαλία,θέλουμε λίγο πιο ανατολικά την μπίλια.Κανενα νόημα όμως δεν έχουν τέτοιες συζητήσεις ακόμη,ας τουμπιασει και ο παιος και βλέπουμε μετά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

gfs-1-354.png?0

Κάπως έτσι τελειώνουν όλα τα παραμύθια και αυτοί ζησαν  καλά (βορειοι) και μεις καλύτερα (νότιοι) 😁😁😁

Επεξεργάστηκε από Seventower
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά εγώ θέλω να χιονισει χαμηλά καί στην Ήπειρο. 

Γιατί τελικά δεν θα παρει ούτε χιλιοστό από το αυριανό χαμηλό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

Καλημερα,μπετόν αρμέ ο τζίφος,στο σενάριο  του πρωινού εάν η μπίλια πήγε αρκετά Δυτικά για Αττική ,καταλαβαίνεις από τα φαινόμενα που βγάζει σε Θεσσαλία,θέλουμε λίγο πιο ανατολικά την μπίλια.Κανενα νόημα όμως δεν έχουν τέτοιες συζητήσεις ακόμη,ας τουμπιασει και ο παιος και βλέπουμε μετά

Τελικά Δημήτρη το χαμηλό δεν έφυγε βορειότερο, όποτε τα φαινόμενα θα είναι εκεί όπου φαίνονταν εξαρχής δηλαδή στη Στερεά.  Εκτός φαινομένων η ήπειρος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billipiros12 είπε:

Παιδιά εγώ θέλω να χιονισει χαμηλά καί στην Ήπειρο. 

Γιατί τελικά δεν θα παρει ούτε χιλιοστό από το αυριανό χαμηλό

Αδερφέ τη κάτσαμε τιποτα κι εμεις 5 χιλιοστα έκτρωμα...τουλάχιστον να μας σώσει κατι η λιμνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ο παιος αν βγει τελικά λιμνη ειναι το τελευταίο μοντέλο που πρπεει να κοιταμε

ο παιος γενικα δεν το εχει με τις λιμνες ισως...η λιμνη προφανος σημαινει αποκοπη αυλωνα ,αυτος ολους τους αυλωνες τους δειχνει χοντροκομενους οποτε του ειναι δυσκολο με τις αποκοπες γενικα πολυ περισσοτερο οταν μιλαμε για οληρη αποκοπη στην συγκεκριμενη περιπτωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αδερφέ τη κάτσαμε τιποτα κι εμεις 5 χιλιοστα έκτρωμα...τουλάχιστον να μας σώσει κατι η λιμνη

Αντώνη κλαίνε οι χοιρες κλαιν και οι παντρεμένες άραξε έχεις μιάμιση βδομάδα που θα ρίχνει και μυρολογας; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...