Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Seventower είπε:

Αντώνη κλαίνε οι χοιρες κλαιν και οι παντρεμένες άραξε έχεις μιάμιση βδομάδα που θα ρίχνει και μυρολογας; 

Φίλε μέχρι χθες έδινε 40 και 50 χιλιοστά οριακά με χιόνι και σε 2 ραν 5 χιλιοστά βροχή έγιναν,,  γι αυτό μοιρολογω

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, INUIT είπε:

...τι εγινε βρε παιδια...εχασα κατι?? 😍 😍 καλημεραααα   !!!!!!!

Είσαι ο μόνος σίγουρος λέμε 😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Seventower said:

Κάπως έτσι τελειώνουν όλα τα παραμύθια και αυτοί ζησαν  καλά (βορειοι) και μεις καλύτερα (νότιοι) 😁😁😁

Δεν είναι παραμύθι. Το θηρίο ξύπνησε και δεν θα δείξει έλεος.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Galanto said:

Φίλε μέχρι χθες έδινε 40 και 50 χιλιοστά οριακά με χιόνι και σε 2 ραν 5 χιλιοστά βροχή έγιναν,,  γι αυτό μοιρολογω

χαλάρωσε και κόψε ξύλα. πολλά ξυλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

χαλάρωσε και κόψε ξύλα. πολλά ξυλα.

Χαχαχα έτοιμα τα χω τόνους,, το πρόβλημα είναι ότι εχω σομπα που λειτουργεί με τα καλοριφέρ ζεσταίνει το νερό, αμα ριξει πολυ και πέσει το ρεύμα κάηκα θα παγωσω😁😁😁😎

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Galanto said:

Χαχαχα έτοιμα τα χω τόνους,, το πρόβλημα είναι ότι εχω σομπα που λειτουργεί με τα καλοριφέρ ζεσταίνει το νερό, αμα ριξει πολυ και πέσει το ρεύμα κάηκα θα παγωσω😁😁😁😎

μέσα στα Γρεβενά μένεις Αντουάν?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

μέσα στα Γρεβενά μένεις Αντουάν?

Ναι ναι στη πολη αλλα 800 μετρα πιο εξω ειναι εργατικες κατοικιες ,, μη φανταζεσαι απο το κεντρο 15 λεπτα με τα ποδια ειμαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seventower είπε:

Είσαι ο μόνος σίγουρος λέμε 😁😁😁

εχει για  ολους.............

εγω σιγουρος??..... ουτε  οταν το ριχνει  🙂😋😋

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Galanto said:

Ναι ναι στη πολη αλλα 800 μετρα πιο εξω ειναι εργατικες κατοικιες ,, μη φανταζεσαι απο το κεντρο 15 λεπτα με τα ποδια ειμαι

εντάξει, πόλη είναι οκ.... παλεύεται. Τα χωριά στα Χασια-Αντιχάσια τι να πουν αμα πεσει το ρευμα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχα έτοιμα τα χω τόνους,, το πρόβλημα είναι ότι εχω σομπα που λειτουργεί με τα καλοριφέρ ζεσταίνει το νερό, αμα ριξει πολυ και πέσει το ρεύμα κάηκα θα παγωσω😁😁😁😎

Η λύση είναι μία κυκλοφορητής με μπάραρια αυτοκινήτου και μια μικρή γεννήτρια και δεν θα μείνεις ποτέ δοκιμασμένο 🤔🤔🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

εντάξει, πόλη είναι οκ.... παλεύεται. Τα χωριά στα Χασια-Αντιχάσια τι να πουν αμα πεσει το ρευμα....

Α καλα εκει δε πάει και το ρεύμα ευκολα αργεί...εδώ προβλημα ειχαμε μονο με την υπατια αλλα 1 μερα μονο μετα ήρθε 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως αν εβγαινε ο τζιφος συνολικα οχι το κυριο μονο η πιο ευνοημένη πόλη ειναι ο Βόλος 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αυτα...!!!..αντε πειτε κατι να περασει το 15λεπτο να αρχισει ο παιος...😁

Δε θα πεσει ευκολα ευτος βαγγελη δ εθα βγαλει απο τωρα καλοο σεναριο,  απλά αποκοπη να κάνει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Παντως αν εβγαινε ο τζιφος συνολικα οχι το κυριο μονο η πιο ευνοημένη πόλη ειναι ο Βόλος 

ναι ρε παιδι μου αυτη η πολη..αθορυβα παιρνει και απο βορρα και απο νοτο...παει παντου και κολαςι σε ολα😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, BrainA είπε:

και οι μουγγοί θα μιλήσουν. είχα προειδοποιήσει.

Το θέμα είναι αν θα ψηλώσουν οι κοντοί... Πέρα από την πλάκα ,το θαύμα ειναι αυτό που πάει να γίνει εντός της εβδομάδας για εμένα.Με αρκετές παραμέτρους αρνητικές σου δείχνει ότι όλα μπορούν να γίνουν με λίγη τύχη . Για μετά ,φαινόταν το διάστημα που θα έχει  ενδιαφέρον.Εχουμε μέρες μπροστά μας όποτε ελπίζω μόνο να έχουμε βελτιώσεις .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Δε θα πεσει ευκολα ευτος βαγγελη δ εθα βγαλει απο τωρα καλοο σεναριο,  απλά αποκοπη να κάνει 

ε ναι γι αυτο και καθησα...το περιμενα οτι θα κατσω να τον δω αν και οταν ξυπνησα ειπα θα δω μονο τις πρωτες ωρες του τζιφου...ποτε ομως!!παντα ετσι γινεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, notios_polos said:

ναι ρε παιδι μου αυτη η πολη..αθορυβα παιρνει και απο βορρα και απο νοτο...παει παντου και κολαςι σε ολα😋

Σήμερα θα πάρει από τη Παναθα...😂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, oldboy332 said:

Το θέμα είναι αν θα ψηλώσουν οι κοντοί... Πέρα από την πλάκα ,το θαύμα ειναι αυτό που πάει να γίνει εντός της εβδομάδας για εμένα.Με αρκετές παραμέτρους αρνητικές σου δείχνει ότι όλα μπορούν να γίνουν με λίγη τύχη . Για μετά ,φαινόταν το διάστημα που θα έχει  ενδιαφέρον.Εχουμε μέρες μπροστά μας όποτε ελπίζω μόνο να έχουμε βελτιώσεις .

αυτο το ειχε κανει ο Προκρουστης ρε συ, ειναι παλιο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έκανε ένα καλό γύρο βροχής εδώ Χαλκίδα και ξύπνησα. Αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση. Και είπα να ξανακοιμηθώ και τώρα αναγκαστικά θα δω Ευρωπαίο.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην γελάσετε αλλά ανανέωσε το κλιματικό. Εδώ και δύο μέρες δεν έβγαζε τιποτα. Σήμερα έβγαλε αυτό.  

Έπεσε και αυτό 

cfs-0-138.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...