Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

@Seventower Αναλαμβάνεις μιας και είσαι πιο κοντά από εμάς,το σπρώξιμο στη νότια Ευρώπη, κάνε χώρο να κατέβει το τέρας!!

Οκι ντοκι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Ψάχνω να βρω χάρτη χιονιού στη μισή μοίρα για λεκανοπέδιο και δεν βρίσκω τίποτα!!!🤣 Θα πάει η χλαπάτσα σύννεφο....

Τώρα πρέπει να ποστάρει ο Αττικάριος τους δικους του χάρτες χιονιου για την Αθήνα με προτεινόμενο φαγητό....."γλαρόσουπα"

Στο συγκεκριμένο τρέξιμο οι θερμοκρασίες είναι πολυ ανεβασμένες, λογικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 18 αρι ηταν καλο αλλα θελει και λιγο προσοχη..Λιγο ακομα να δυτικιζε και θα εκανε πιθανη αποκοπη..Που δεν βολευει κανεναν και κυριως εμας εδω κατω...Τοσο κρυο με αποκοπη θα εγκλωβιζονταν στα βαλκανια αλλα Ελλαδα δεν θα εμπαινε ποτε..

Καλο τρεξιμο αλλα μεχρι εκει..Ευκολα μας πεταει εκτος στοχου και αντι για χιονια παιρνουμε..Την ανοιχτη παλαμη...Καλο βραδυ παιδες μου..Αυριο νεα μερα..Νεος αγωνας..

 

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΝickVoras είπε:

Απίστευτο εκτός ολη η κ.Μακεδονία

εχει γινει συνηθεια τελευταια φιλε μου κ ειναι κατι που θα πρεπει να μας προβληματισει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ΈΤΣΙ. ΕΝΑΣ ΛΟΓΙΚΟΣ.

Να δω τι θα λέτε και οι 2 σε ένα 15ππντο ΒΠ😂😂😂εκτος αν αυτό δν θεωρείται χιονιάς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εγω δεν αγχωνομαι γιατι δεν πιστευω σε κανενα χιονιά το αλλο Σ.Κ

Υπάρχει όμως και η άλλη εκδοχή. Αυτή του "ότι και να γίνει, το 20-30ποντο (στη χειρότερη) είναι δεδομένο για Δροσοπηγή αλλά ας το παίξω απαισιόδοξος για γούρι κι ας ξέρω ότι θα θαφτώ όπως και να χει" 😋 Δίδαξα το ξέρω. Χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ένα θα πω βρηκα σεναρια με βροχοχαμηλο....το τσίρκο συνεχίζεται και στα ανσαμπλ του

Και άλλο ένα θα πω ο γάλλος μεχρι τις 60 ει να ακομα πιο δυτικα 

πολυ πολυ ωραια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, menidi said:

Ψάχνω να βρω χάρτη χιονιού στη μισή μοίρα για λεκανοπέδιο και δεν βρίσκω τίποτα!!!🤣 Θα πάει η χλαπάτσα σύννεφο....

Τώρα πρέπει να ποστάρει ο Αττικάριος τους δικους του χάρτες χιονιου για την Αθήνα με προτεινόμενο φαγητό....."γλαρόσουπα"

Βροχάρες ειναι το τρέξιμο για Αθηνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παίονας είπε:

εχει γινει συνηθεια τελευταια φιλε μου κ ειναι κατι που θα πρεπει να μας προβληματισει

θελουμε να μην μας πλακωνει ο αυλωνας. κ εν χαμηλο να περασει απο κεντρονοτια ελλαδα.κ οχι οπως γινεται συχνα απο νοτιο ιονιο κ βγει τουρκια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Ζερίκιος είπε:

Υπάρχει όμως και η άλλη εκδοχή. Αυτή του "ότι και να γίνει, το 20-30ποντο (στη χειρότερη) είναι δεδομένο για Δροσοπηγή αλλά ας το παίξω απαισιόδοξος για γούρι κι ας ξέρω ότι θα θαφτώ όπως και να χει" 😋 Δίδαξα το ξέρω. Χαχα

Γενικα δεν το παιζω.Ουτε εδω ουτε εξω.Ειδικα,η Δροσοπηγη θα παρει οτι πηρε και στους τελευταιους αυλωνες που πηγαν στο ουζμπεκισταν.Μια πετσα στην καλυτερη.Ακομα πιο ειδικα εγω χαιρομαι και με τις πετσες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Τι εγινε Θοδωρή; μας χακάρανε;

Όχι Μπαμπινο κάποιο τεχνικό και μάλλον προσωρινο πρόβλημα στο τοπικ μόνο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Χαχαχαχαχα θελουμε και κεντροβορειο μολις πηγε δυτικα επεσε το σύστημα ολα 😂😂😂😂😂

βρε θα γινει χαμος αν δεν βγει β. ελλαδητικος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λέω και γω τι έγινε. Βλεπω την ειδοποίηση ότι σχολίασε ο George στο τελευταίο μου σχόλιο, πατάω βγάζει το error μήνυμα. Έκανα logout να δω μήπως μου έβγαζε τελευταία σελίδα του topic, πάλι τπτ. Τα υπόλοιπα topic τα ανοίγει κανονικά.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...