Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοίγω λοιπόν το θέμα με τις αναφορές Γενάρη, με την ευχή ο νέος χρόνος να μας βρεί μέσα στα χιόνια!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΑΜΕΓΕΡΑ. Το πρωτο δεκαήμερο δεν νομίζω να φέρει κάτι, πάμε να φέρουμε μεγάλο χιόνι στο δεύτερο δεκαήμερο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή επιτυχία στον Γενάρη, με την ευχή να μην κερδίσω το φλουρί μπας και πάει καλά το έτος παγκοσμίως.. χαχαχαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλή επιτυχία στον Γενάρη, με την ευχή να μην κερδίσω το φλουρί μπας και πάει καλά το έτος παγκοσμίως.. χαχαχαχα.

Μην φας βασιλοπιτα καν ειναι οτι πιο safe υπαρχει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε καλορίζικο το θέμα!

Πριν από λίγο βγήκα και θετικός στο γνωστό ιό, οπότε θα έχω άπλετο χρόνο για μόντελινγκ. NAVGEM σου έρχομαι!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χιών είπε:

Άντε καλορίζικο το θέμα!

Πριν από λίγο βγήκα και θετικός στο γνωστό ιό, οπότε θα έχω άπλετο χρόνο για μόντελινγκ. NAVGEM σου έρχομαι!

 

Περαστικά φίλε! Και εγώ εχθές βγήκα και ένα από τα άτομα ήταν θετικός, εμβολιασμένος πριν 6 μήνες, οπότε και εγώ καραντινάτος! Βέβαια έχω τόσο τρέξιμο που έτσι και αλλιώς μέσα ήμουν😂 Περαστικά και εύχομαι να τελειώσει σύντομα και ανώδυνα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με βάση τα 12αρια έχω εντοπίσει τον πιθανό αυλώνα, εκτός αν γίνει κάτι ξαφνικά νωρίς. Ο αυλώνας ναι μεν βρίσκεται στις 200 ώρες, αλλά έχει χαρακτηριστικά που μπορεί να τον φέρουν τρένο όλες τις ώρες στην Ευρώπη. Φυσικά μέχρι εκεί οι λεπτομέρειες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν βλεπω τιποτα αστειο για κατι που σκοτωνει καθημερινα δεκαδες ανθρωπους.Προχωραμε με σχολιασμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Άντε καλορίζικο το θέμα!

Πριν από λίγο βγήκα και θετικός στο γνωστό ιό, οπότε θα έχω άπλετο χρόνο για μόντελινγκ. NAVGEM σου έρχομαι!

 

Περαστικά φίλε μου...το μυστικό είναι ένα...σχολιασμός χαρτών στις 340 ωρες χα αχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μονο σιγουρο ειναι οτι απο το Σαββατο θα γραφουμε σ αυτο το θεμα...Εγω καλου κακου...Θα φοραω μαυρα γυαλια και ενα κασκολ στο λαιμο.. Για να ξορκισω το κακο..😎Καλο βραδυ σε ολους...Και υπομονη...Διαλεξαμε η μαλλον μας διαλεξε χομπι,δυσκολο για την χωρα που ζουμε...Αλλα οσο μας πληγωνει τοσο μας πορωνει...Θα ρθουν και παλι τα ξενυχτια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Σε 6 μέρες θα βλέπουμε άλλους χάρτες. 

gens-14-0-372.png

To σενάριο 16, αν και με λιγότερο ψύχος, το θεωρώ εντυπωσιακότερο για προσήνεμα, κατά τα άλλα έχει πολλά ενδιαφέροντα και για δυτικοκεντροβόρεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλο ταξιδο το θεμα μπαμπη!!!σε χρωσταω πολλα τηλεφωνα και σενα αλλα πραγματικα...νεφτι!!!!😋....στο θεμα μας τωρα βλεπω οτι ο αζορ εχει ταση να μαζευτει πιο δυτικα απο την ιβηρικη που ειβναι η κλασικη κινηση πριν την αναδιπλωση και την καταβαση του πολυποθητου χιονοαυλωνα.ελπιζω αυτη την φορα να μην διαψευστουν οι ελπιδες μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...