Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τι επαθες ;;;πηγε και στον ατλαντικο στα αλλα μοντελα ο τζιφος ;;;χαχαχ

Είναι ότι μετά τα Χριστούγεννα οι χάρτες είναι βαρετοί, και τώρα στην καλύτερη να πάρουμε πέτσα, και αυτό 1% Το μόνο καλό βέβαια είναι ότι τις τελευταίες μέρες ακριβώς επειδή δεν έχει ενδιαφέρον ο καιρός δεν αφιερώνω πολύ χρόνο στους χάρτες, και δημιουργώ εγώ εντατικά τους δικούς μου για την διπλωματική.. 50-100 χάρτες την ημέρα φτιάχνω και βρίσκομαι στο 25% των χαρτών, σε 6 μέρες θα τους έχω φτιάξει όλους. Μου έχει βγει η πίστη για καλό. Και τώρα που ξέμπλεξα για λίγο παραπάνω και είπα να ξεκουραστώ απλά βαριέμαι το 18αρι του τζίφου. Σιγά την βελτίωση, και στην Αμερική κάνει ότι να ναι τώρα [που παίζει ρόλο για πιο μετά]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και για να λέμε την αλήθεια στις πιέσεις της Γροιλανδίας ακόμα χειρότερο το 18αρι.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ξεκούραση από χάρτες για όσο πάει το μάτι. 

Το θέμα είναι ότι δν εχουμε κουραστεί για να ξεκουραστούμε😂😂😂 Αλλά τι να κάνουμε δε θα σκάσουμε κιολας τετοιες ειδικά μέρες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ας ελπίσουμε να ει αι 18 στο απλα γιατξ χαλασαν τα ανσαμπλ 

Βαθιά μέσα σου ξέρεις ότι αύριο τελείωσε 😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Βαθιά μέσα σου ξέρεις ότι αύριο τελείωσε 😋

Ούκμιασαν επικίνδυνα...χααχαχα θα δειξει θα περιμένω....Ένα τσαφ θελει ..το και ειναι οτι χαλασαν στον αζορικο και όχι στον αυλωνα και αυτο δε διορθώνεται εύκολα...Αλλά είναι 18 αρχ ποτε εμπιστευσιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ούκμιασαν επικίνδυνα...χααχαχα θα δειξει θα περιμένω....Ένα τσαφ θελει ..το και ειναι οτι χαλασαν στον αζορικο και όχι στον αυλωνα και αυτο δε διορθώνεται εύκολα...Αλλά είναι 18 αρχ ποτε εμπιστευσιμο

Που τη βρίσκεις την όρεξη ήθελα να ήξερα και κοιτάς σενάρια, υποσεναρια, ίσως, αν, αν είχε η γιαγιά μου κτλ... Ρε πάρτο απόφαση... Δε θέλει το παλληκάρι ούτε φετος😡🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φτάσαμε στο σημείο 0 στην πιο κρίσιμη μέρα που θα φανεί εάν το μέγιστο μπορεί να είναι οι παροδικές βροχές νιφαδοπτωσεις η μία κανονική χιονόπτωση.Αυριο πιστεύω η που σαρώσει σαν πρόβλεψη το Ατλαντικό χαμηλό η που θ αρχίσουν τα μοντέλα να τον σηκώνουν πιο ψηλά τον αζορ οπότε θα μπούμε και επίσημα στην φάση της τάσης για ψυχρή εισβολή.αυτα και καληνύχτα με μεγάλη αγωνία για τ αυριανα τρεξίματα και ειδικότερα τα πρωινά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Φτάσαμε στο σημείο 0 στην πιο κρίσιμη μέρα που θα φανεί εάν το μέγιστο μπορεί να είναι οι παροδικές βροχές νιφαδοπτωσεις η μία κανονική χιονόπτωση.Αυριο πιστεύω η που σαρώσει σαν πρόβλεψη το Ατλαντικό χαμηλό η που θ αρχίσουν τα μοντέλα να τον σηκώνουν πιο ψηλά τον αζορ οπότε θα μπούμε και επίσημα στην φάση της τάσης για ψυχρή εισβολή.αυτα και καληνύχτα με μεγάλη αγωνία για τ αυριανα τρεξίματα και ειδικότερα τα πρωινά.

Ναι μεγάλη αγωνία βαγγελη... Θα μείνω αυπνος αποψε🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Δε νομίζω να ναι παντως τυχαιο που αικον και τζιφος στα 18 αρια οπισθοχώρησαν τοοσ τον αζορ ..μακάρι να κάνω λαθος

Τιποτα δεν ειναι τυχαιο και τιποτα δεν ειναι δεδομενο οταν μιλαμε για λιγα χιλιομετρα απλα αυτο που κραταμε ειναι οτι ο γεναρης θα ειναι κατα τα φαινομενα ψυχρος το θεμα ειναι να υπαρξουν και τα αναλογα χαμηλα γιατι ξαιβο δεκεμβρης ψυχρος ηταν αλλα δεν συνδυαστηκε το ψυχος με υετο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Είπαμε χιονιάς βόρειας Ελλάδας κάτω από τις 120 φαίνεται..το ότι βελτιώθηκε ο τζιφος είναι πολύ καλό σημάδι.. περιμένουμε Τζεμ κ ευρωπαϊκό..ουκμο θέλει λίγη βελτίωση..150 ώρες είναι αιώνες για τέτοια διάταξη..έχει πολύ ψωμί ακόμα...κάτω από τις 96 θα αρχίζει να ψιλοξεκαθαριζει η κατάσταση .

Υγ Βαγγγοοοοοο ξυπνά...τζιφος προς Τζεμ χθεσινό πήγε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα αδέρφια πρωτη αλλαγή καλη όλου του χειμώνα στα πρωινά απίθανο...άλλαξε το ουκμο και ας μην εβγαλε τ καλυτερο σεναριο..τζιφος υπέροχος και τα ανσαμπλ του βελτιωθηκαν ,, τζεμ παρομοιο με χθες νομιζω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...